Schauma

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven hidratáló hajbalzsam száraz hajra.

Vegán formula.

Csillagporocska

2020. február 25.

Én is a göndör, dauerolt hajamra használom. Csodát nem fog tenni, de száraz hajra jó balzsam, napokkal mosás után sem szénaboglya a hajam, nem is 'vattásodik'. A loknijaimat szépen egyben tartja. Az illata számomra picit édes, de nem marad meg mosás után. Ez egy átlagos balzsam, én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 25.

bvril

2019. december 5.

Mindig is szerettem a Schauma cuccokat, főleg a balzsamokat, csak sajnos a kedvencem nem Curly Girl Approved, úgyhogy mióta a Curly Girl Methodot követem, nem használtam a márkát. Láttam ennek az új termékcsaládnak a reklámját, rögtön csekkoltam is itt, hogy mik az összetevők, a sampon sajnos nem CGM, de nagyon megörültem, hogy a balzsam igen. :)

Göndör (3A-B) hajra használom, hajmosáskor ezzel fésülöm ki a hajam (vagyis használok még mellé kisebb mennyiségben egy proteineset is - Ziaja kecsketejes balzsam), utána általában kimosom (nem alaposan), de volt már, hogy teljesen rajta hagytam. Utóbbinál a fejem hátulján a töveknek kicsit sok volt, de erről nem a balzsam tehet, nyilván nem jó ötlet nagy mennyiséget a töveken hagyni semmi ilyesmiből. :) Ettől eltekintve pedig puha tőle a hajam, már mosás közben is nagyon jó érzetű, úgyhogy nekem egyelőre teljesen jól bevált, mint hidratáló balzsam. Ajánlom bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid