Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 22.

Kategória:   Hajápolók

Hair smoothie hajbalzsam károsodott hajra. Intenzív regenerálás, vegán formula.

N7502

2021. október 7.

Nagyon híg, ezért rengeteg kell belőle, viszont nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 7.

Nagyon híg, ezért rengeteg kell belőle, viszont nem hidratál eléggé.

kozmakinga

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 4.

Eddig a Kallos-nak a keratinos és tejproteines hajbalzsamját használtam. Mikor megvettem ezt és használni akartam nagyon sok ki folyt, túl híg. Önmagában semmit nem tesz a hajammal. Viszont mióta összekeverem a kallos-os balzsammal sokkal fényesebb és puhább a hajam,amit eddig nem tapasztaltam egyik balzsamnál sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Palma215

2021. május 1.

Még mindig keresem a tökéletes cgm hajbazsamot, ez még nem az, de jelentem alásan, nagyon közel áll már hozzá. Az állagával nekem semmi problémám, az illatát imádom, és a hatásával is tökéletesen meg vagyok elégedve. Teljesen jó, szép, fényes fürtöket kaptam, eddig ettől - meg a lila tubusostól - kaptam a legszebb eredményt, ugyhogy imádom! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 1.

AkInImOd

2021. február 28.

2019 óta többször újravettem a samponnal. Nekem egyáltalán nem volt híg egyszer sem, sima trutyi volt, mint bármelyik balzsam. :) Elkísért anno még a görög partokra, és a sós-homokos, végeimen szőkített hajamat mindig rendbe tette: fésülhető volt és puhított. Én szeretem az illatát, számomra nem gejl és enyhén megmarad a hajamban is. Most nem vettem újra, mert a hajamnak másra van szüksége, de biztosan beszerzem még egyszer idén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

narancsik

2021. február 28.

Ez egy hulladék szutyok. Soha ilyen mérges nem voltam szépségápolási termékre. Az illata miatt próbáltam ki, de botrány. A fél hajam kijött, mire kifésültem, gyakorlatilag semmit nem ér, és semmit nem csinál, amit egy balzsamnak kellene. Vinnyogva menekültem vissza a jól bevált Elsève-hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

TimiK

2021. február 16.

Tipikus impulzív vásárlás eredménye :D Bementem az üzletbe, kellett valami balzsam a hajamra. Megláttam "óóó epres <3" , hát persze hogy megvettem :D Nagyon folyik, és sajnos kell is a nagy mennyiség, mert szinte eltűnik a hajamban. Olyan kis semmilyen, nem árt, de nem is használ. Az illata jó, de ezért még nem fogom újra venni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Cremeviki

2020. október 27.

Sose szerettem a Schauma termékeket, nekem valahogy egy se vált be. Ezt is csak az illata miatt vettem meg mert épp kifogytam a balzsamból, egy próbát megér címen... hát kár volt. Rettenetesen híg, nagyon sok kell belőle, így hamar el is fogy. Az eper illata elsőre jó, de mire lemosom már elég émelyítő mű illat marad az orromban, szerencsére hajmosás után elillan. Ha épp nincs más akkor elhasználom de biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Buklika

2020. augusztus 18.

Meglepődve olvasom a negatív véleményeket, mert nekem szuperül bevált. Puhítja és fényesíti a séróm, a használata után sokkal szerethetőbb a loboncom! 😊
Kb 1 diónyi mennyiséget oszlatok el a hajamon, jól átfésülöm az egészet, és kb 5 percet hagyom állni rajta pakolásként. Az eredménnyel elégedett vagyok, semmivel se marad el az eddigi balzsamjaim mögött.
Az illata engem nem zavar, a hajban másképp érződik mint a tubusban, szeritem kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Candy21

2020. június 16.

Nem rossz puha lesz tőle a hajam de semmi extrát nem csinál. Az állaga nagyon folyékony ezért hamar el is fogyott sokat kell belőle használni. Az illata fincsi bár kicsit mű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

stylo

2020. június 5.

Egy csomo kell belole, annyira hig. Nem regeneral semmit a hajamon. Az illata szintetikus eper, szerencsere szaritas utan egyaltalan nem erezni semmit. Olcso cserebe ocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 5.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3