Schauma

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Samponok

Tápláló formula törékeny & gyenge hajra. Megerősíti a hajszerkezetet, esszenciálisan táplálja és segíti megvédeni a hajat a jövőbeni károsodásoktól. A természetesen erős és gyönyörű hajért, a hajtövektől a hajvégekig.

Szilikon-és színezékmentes.

wildrose

2019. július 14.

Csodás, édeskés illatú, géles állagú hajsampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Szerettem használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

Helene

2019. március 3.

Update: Sajnos nagyot csalódtam benne. Idén télen újravettem, de egy idő után úgy kiszárította a fejbőrömet, hogy piros sebes pöttyök lettek a fejbőrömön. Ilyen még sosem fordult elő egy sampontól sem. Ment is a kukába.

2017. június 7.

Használtam egy párszor, hogy véleményt tudjak írni róla. Nem okoz irritációt vagy korpát, valóban táplálja a hajam, fényes, selymes lesz...de én azért vettem meg, hogy megerősítsem a hajam. Egyenlőre még nem vettem észre változást, hogy erősebb lenne a hajam. Ha majd elfogy, addigra talán kifejti a hatását és majd jövök frissíteni, hogy kedvenccé vált, és hatásos vagy sem. Egyenlőre csak 4 csillag a tapasztalat alapján.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

2017. június 7.

Noyko

2019. január 20.

Én sem vártam tőle nagy extrát. Ebben a nem nagy elvárásban nem is csalódtam, azt hozta amit gondoltam: egy átlagos sampon,ami könnyen felejthető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

ggrrll

2019. január 20.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, gondoltam egynek jó lesz. Nehezen mostam ki, és utánna is még éreztem a fejbőrömön, mintha korpás lenne. Fényes lett tőle a hajam, ill. az illata is kellemes, de hatása nem nagyon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Zyra

2018. november 18.

Lehet, hogy csak fiú vagyok, de azért tudom, hogy a balzsam az mit csinál a hajjal. Egyáltalán nem érzek semmi hidratálást vagy, hogy olajos lenne. Semmit nem csinál a hajjal. Illata van, de amit rákenek a hajamra (maga a balzsam) az nem csinál semmit. A hajam elkezdett töredezni és nagyon száraz, sőt szárazabbnak érzem tőle. Nem drága termék, de akinek alapból száraz, picit töredezett haja van, semmiképp nem ajánlom neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

cincike

2018. október 23.

Sajnos nem vált be, elnehezítette a hajamat. Kellemetlen tapintású lett és úgy néztem ki, mint aki nem mosott hajat már jó pár napja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

zsoxcore

2018. július 4.

Nagyon nem vált be ez a sampon. A flakon felét tudtam csak elhasználni. Nagyon lelapította, elnehezítette a hajam és szinte már másnapra úgy néztem ki, mint aki legalább 2 hete nem mosott hajat. A fél flakon termék nem veszett kárba, befogtam sminkecset tisztításra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

szigabika

2018. május 13.

Kellemes illata, kevés is elég belőlle a hajmosashoz. Én a balzsammal együtt használom és így jó puha és kellemes tapintású lesz a hajam. Sose használok csak 1 sampont, így nem tudom hosszú távon milyen vagy huzamosabb ideig használva, viszont heti 1 használat esetén (2x mosom a hajam) teljesen jól bevállt. Nem zsírosít és nem szárít. Én megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Qetuo13579

2018. május 6.

Nem vettem észre különösebb hatást, de jó!
Az illata nem extra tartós de nem rossz!
Aranyos az illata, az állaga, a flakonja!
1 flakonnal használtam el!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 6.

Nem vettem észre különösebb hatást, de jó!
Az illata nem extra tartós de nem rossz!
Aranyos az illata, az állaga, a flakonja!
1 flakonnal használtam el!

KuliKali

2018. március 19.

Édes Nagymamám vette a cuki,akinek világéletében a fodrász mosta és göndörítette a haját 16 éves korától 81 éves koráig. A Drága! Fogalma se volt milyen sampon való neki,most hogy megunta a fodrászhoz mászkálást. Szerintem ennek volt jó az illata. :)) Így hát hozzám került,mert végül anyukám segített neki festett hajra való kényes sampont találni. Nekem nagyon tetszene az illata, a textúrája de sajnos nem az én hajamnak való. Csak hamar bezsírosítja. Szerettem volna szeretni de... A story legalább cuki,ezért szeretem. Elhasználom,de nem veszem újra,és senkinek nem ajánlom akinek zsírosodásra hajlamos a haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Honey, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.