Schauma

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Samponok

Vékonyszálú és lelapulásra hajlamos hajra.Könnyű formula elnehezítés nélkül tisztítja a hajat.Friss és nyugtató illattal.

Szilikon-és színezékmentes.

pzs14

2019. november 30.

Ma ünnepélyesen iktattuk a kukába. Lányomnak vettem, mert levendularajongó. Kb. 1,5 hónapig használta - valószínűleg be kell jelentkeznie bőrgyógyászhoz: ekcémára hajazó bőrelváltozás + rengeteg korpa...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 30.

Pandi90

2019. augusztus 28.

Nagyon jó az illata, jól habzik. Tiszta érzést nyújt, nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Nagyon jó az illata, jól habzik. Tiszta érzést nyújt, nagyon szeretem.

GergelyneTesiVass

2019. július 31.

Gyönyörű csomagolásban forgalmazott nagyszerű illatú, átlátszó termék. Vékony szálú, de hátközépig érő hajra sem kell belőle feltűnően sokat tenni. Közepesen habzó sampon alapos tisztítást eredményező erővel, szárító hatást mégsem tapasztaltam, mivel valamennyire zsírosodik a fejbőröm. Kétnaponta való használat mellett is sokáig elég a 250 ml-es kiszerelés. Kedvező ár, kiváló minőség. Remek választás mindazoknak, akik szeretnének levendulás illatfelhőt érezni hajmosás közben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

Intouchable

2019. július 30.

Nekem nem jött be. Az illata kellemes,de borzasztóan szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Nekem nem jött be. Az illata kellemes,de borzasztóan szárít.

Bettu

2019. július 3.

Nagyon finom levendula illata van! Átlátszó, kicsig géles, nem igazán habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Nagyon finom levendula illata van! Átlátszó, kicsig géles, nem igazán habzik.

anitram

2019. június 25.

Rozmaring olajat szoktam bele csepegtetni és úgy használom. Utána mindenképp szükséges a balzsam használata, mert kicsit mintha szárítana, de én ennek ellenére nagyon szeretem és az illata is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Kremcica

2019. június 7.

Update 2:
Visszatértem hozzá egy év elteltével, a mostani melegebb időben nagyon szereti a hajam. Jól tisztít (bár a balzsam kell utána), szép fényes lesz, kis tartást ad.

Update:
Első 400ml-es flakonom után újravettem még egyszer 400 ml-ben. Lassan a végére érek, de úgy érzem ideje váltani kicsit ráuntam.

A finom illata miatt és a volumen hatást remélve vettem meg egyből a nagyobbik 400 ml-es kiszerelésben. 650 Ft körül volt, ennyiért nagyon megérte. Volt már drágább samponom is de nem tudott többet ennél. Jól tisztít, nem szárít, nálam hozza a volumen hatást is. Ha a flakon végénél is így lesz még akkor biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Update 2:

Update:

JudithBeauty

2019. május 19.

A levendula illata miatt esett elsősorban erre a samponra a választásom, de egyébként sajnos nekem is lelapuló hajam van. Úgy vettem észre, hogy dúsítja a hajat, szépen tisztítja a fejbőrt, de lehetne jobb a habzása. Kicsit szárít is, így balzsam használata szükséges, viszont nekem nagyon megnyugtatta a viszketésre is hajlamos fejbőrömet. Az illata tényleg fantasztikus, de samponként nem tökéletes, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

Fairy0124

2019. április 12.

Imádom a levendula illatot, ezért esett rá a választásom. Jó kis sampon, finom illattal, pont az én hajtípusomra lett kitalálva, és nem zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Leoka

2019. március 18.

Sajnos nagyon szárította a hajam és korpás is lett tőle.
A levendula illatot nagyon szerettem benne, de sajnos így használhatatlan volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Sajnos nagyon szárította a hajam és korpás is lett tőle.
A levendula illatot nagyon szerettem benne, de sajnos így használhatatlan volt.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A szurokfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, bizonyos források szerint pedig antibakteriális és antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint érzékenyítő hatással lehet a bőrre.

közönséges kakukkfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. Lásd kakukkfű kivonat.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.