Schauma

Ár:   669 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2021. április 6.

Kategória:   Hajápolók

• Vékonyszálú vagy gyenge hajra.
  • Csökkenti a hajtöredezést.
  • Erősíti a hajat és védi a jövőbeni sérülésektől.
  • A könnyebb kifésülhetőségért.

Mia0602

2021. május 5.

Márciusban szembesültem azzal a ténnyel, hogy márpedig göndör a hajam. Itt egy értékelésnél találkoztam a CGM kifejezéssel, és elkezdtem utánaolvasni. A termékeknél arra kell figyelni, hogy ne legyen benne szárító alkohol, szulfát illetve a balzsamoknál főleg a szilikon ami kerülendő.
Szerettem volna kipróbálni valamit, ami beleillik ebbe a módszerbe és a legközelebbi bolt választékából ez volt ami megfelelt a kritériumoknak. Az pedig még plusz pont, hogy protein is van benne. Nekem ez fontos volt, mert magas porozitású (festés, vasalás miatt károsodott) hajam nagyon igényelte. Eddig erre sosem figyeltem, de most rájöttem, hogy nagyon jó a hajamnak. Elképesztően selymes, puha és lágy érzetű lesz tőle.
Mivel vastag szálú, sűrű és sok hajam van elég sok terméket kellett felvinnem a hajamra így 7 alkalom alatt el is használtam. Nincs összehasonlítási alapom, ez volt az első ilyen jellegű termékem. De én elégedett vagyok maximálisan. Az 5.csillagot csak azért nem adom meg, hogy ha találok jobbat azt fölé tudjam értékelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 5.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.