Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

noricza

2021. február 26.

Hajfestés után szoktam használni ami azt jelenti ,hogy kb másfél havonta egyszer. Jol felszoktam rázni mert azt tapasztaltam, hogy anélkül a flakon aljára koncentrálódik a lényeg. Én csak sima hajmosást szoktam csinálni vele nem szoktam rajta hagyni mert a platina szőke haj akkor minden színben pompázik, de a sárgaságot szépen kiszedi. Rendszeres használatra semmiképp sem ajánlom mert eléggé szárít, kell utána valami jó pakolás. Évek óta hű társam nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Lorna

2021. február 10.

Érdekes, hogy sokan azt említik, hogy kiszárad tőle a haj. Nekem mintha éppen egy kicsit túl gyorsan zsírosította a fejbőrömet. A körmöt tényleg elszínezi lilára, meg a kádat - bár csak ideiglenesen. Korpásítani nem korpásított, nem viszketett tőle a fejem. A végére már nem éreztem a túl gyorsan zsírosító hatását, se úgyhogy egészen megbarátkoztunk a végére. Kicsit gyorsan fogy, olyan eléggé felvizezett verzió 400 ml nekem 2 hónap alatt fogyott el. Általában egy 400 ml sampon nekem négy hónapig szokott tartani. Azért nem volt rossz, lehet egyszer újravenném. Volt pár pattanásom a haj vonalában amikor ezt használtam de már egy éve rakoncátlankodik a bőröm, úgyhogy teljesen lehet véletlen egybeesés is a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Ftunde900111

2021. január 23.

Szépen hamvasít, de nagyon szárít. Több hamvasítót használtam már, inkább a Loreál hamvasítóját vegyétek, az kevésbe szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

reka2608

2021. január 21.

Szepen hamvasit,eltunteti a sargasagot. Az egyetlen egy hibaja, hogy befogja a kezet is. Erdemes , gumikesztyuben hajat mosni :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

jud1t

2021. január 16.

Borzalmasan visszatört tőle a hajam, azóta is küzdök vele. :( Nem vettem észre, hogy különösebben hamvasított volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Pocok7

2020. december 16.

Egyik első hamvasító samponom, ár-érték arányban rendben van, intenzíven hamvasít, de sokszor kékre/lilára befogta a hajam, akkor is ha betartottam a hatóidőt, azóta más márkákat használok, de aki olcsó megoldást keres annak ez a legjobb szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

kaktusz00

2020. november 26.

Tényleg hamvasabb lesz tőle a hajam az tény viszont rettentően szárítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

Bree90

2020. november 26.

Jó technika kell hozzá mert ez aztán fog... platina szőke száraz hajra kenve garantált a lila haj szóval csak óvatosan! Samponknét is nagyon jó bár kicsit szárít. Nomrál nedves hajra kenve és alaposan bele masszírozva szépen vissza veszi a sárga hatást és nagyon szép hamvas lesz a hajszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

kjtimi

2020. november 20.

A sárgásságot kiszedi, de úgy letörte a hosszú hajamat, hogy alig maradt belőle valami. Borzasztóan szárít..nem ajánlom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

bleauwsy

2020. november 17.

Évek óta csak ezt használom hamvasításra, számomra kifogástalan termék. Jelenleg a szilikonmentes verzióját tesztelem.
5*-ot érdemel!
Sok használat után ezüstösre színezte a hajvégeimet, ami nagyon-nagyon tetszik :) még festetnem sem kellett hozzá.

Az új szilikonmentes verzió teljesen kiábrándító, rommá szárítja a hajamat és totál seprűssé, töredezetté vált a hatására. 2*-ot érdemelne, azt is csak a megtartott hamvasító hatása miatt, bár már nem olyan effektív. Nagy kár érte....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 17.

5*-ot érdemel!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.