Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

Ár: 500Ft , Eladó: Babuus
Állapot: Félig van. , Helyszín: Budapest 14.ker , fizetés: Foxpost előre utalassal/ személyes átvétel
Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon és mások
Ár: 990 ft + ptk egyben , Eladó: LocseiZsuzsanna
Állapot: használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás után postázom
Caitlin1222

2020. január 10.

Hónapok óta használom, festett szőke gyorsan zsírosodó, vékonyszálú hajam van. Ezzel a samponnal végre nem kell naponta mosni és szépen megmarad a hajszínem két festés között. (Persze a zuhany faláról nem győzöm mosni a lila foltokat.. :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 10.

Brigibrigi

2019. december 25.

Nagyon régóta használom, mert szőke a hajam. Nem szárít, és szépen hamvasit. Én nem hagyom rajta percekig, bár sűrűn mosok hajat, de így is szép színe lesz tőle. Nem találtam még nála jobb terméket sárga hajszín ellen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

ZsofiaLoren

2019. december 21.

Pár percig a hajamon kell hagynom és kitűnően hamvasít. Ha rendesen balzsamozok utána akkor nem szárítja a hajamat. Kell pár használat, hogy látványos eredményt érjünk el, de használatával nekem eltűnik a sárgás árnyalat a hajamból. Nagyon jól habzik, a kezet kicsit megfogja, de egy gyors kézmosással ez eltűnik. Mivel erős lila színű a sampon, vigyázva kell használni, hogy ne fogjon meg semmit. Az Auchanban 890 Ft körül van, jóval olcsóbb, mint a DM-ben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

Dorci22

2019. november 14.

Évek óta semmi mást nem használok. Nagyon szeretem! Nem sárgul a hajam és akármeddig rajta hagyom, nem is lilul. Nagyon jó az illata, nem szárítja a hajat, és a fejbőröm sem lesz lila tőle. Állandóan újra veszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

eszterszekely

2019. november 12.

Nagyjából 20 éve festett szőke a hajam, úgyhogy kipróbáltam néhány hamvasítót a drogériákban kaphatóaktól a professzionális termékekig ami ennek a többszörösébe kerül és nem találtam ennél hatékonyabbat. Az illatát nem különösebben kedvelem, de túl lehet élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Salanki16

2019. november 11.

Nekem annyira nem vált be sajnos.
Nagyon szárítja a hajam és nem hamvasította le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Nekem annyira nem vált be sajnos.
Nagyon szárítja a hajam és nem hamvasította le.

bleauwsy

2019. november 8.

Évek óta csak ezt használom hamvasításra, számomra kifogástalan termék. Jelenleg a szilikonmentes verzióját tesztelem.
5*-ot érdemel!
(Sok használat után ezüstösre színezte a hajvégeimet, ami nagyon-nagyon tetszik :) még festetnem sem kellett hozzá )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 8.

5*-ot érdemel!

Dia9609

2019. október 17.

Amikor ombrera festettem a hajam ugrott be, hogy hoppá nekem nincs hamvasító samponom otthon úgyhogy gyorsan beszaladtam a fodrásztól hazafelé a dmbe. Hát nem volt túl nagy választék, abból is ez volt a legbizalomgerjesztőbb úgyhogy gondoltam tegyünk egy próbát. Igazából fogalmam sincs, hogy ér-e valamit. Az elején lelkesen használtam minden hajmosáskor, örültem hogy nem sárga a hajam, teszi a dolgát. Most egy pár hete csak heti egyszer vagy még ritkábban használom és most sem sárgult be a hajam. Vegyesek az érzéseim úgyhogy egyenlőre 3*ot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

roszy

2019. október 10.

A fodrászom javaslatára próbáltam ki, hogy a besárgult szőkés hajam kicsit természetesebb színt kapjon. Minden várakozásomat felülmúlta. Gyönyörű színárnyalatot adott, teljesen eltűnt a sárgás árnyalata. Nem tapasztaltam, hogy lila lenne a hajam tőle, igaz én csak 5-6 percet hagytam fent a hajamon.
Ár-érték arányban magasan a legjobb termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Ár-érték arányban magasan a legjobb termék.

illusia

2019. szeptember 27.

Egyáltalán semmit nem csinál a szőkített hajammal, Próbáltam 15 percig rajta hagyni is, az eredmény szintén semmi. csak szárítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.