Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

bibogi23

2020. július 31.

Fodrászom ajánlására vettem meg ezt a sampont!Én nem látom nagyon a hamvasító hatását sem és sajnos nekem borzasztóan szárítja a hajam!Ez az első hamvasító samponom így nem tudok összehasonlítást,de most egyenlőre úgy gondolom hogy próbálkozom más termékekkel is,mert sztem.nekem nem ő lesz az igazi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Bonnieoo7

2020. június 23.

Általában ezt választom mikor hamvasítóra van szükségem. Az én melírozott hajamnak bevált, de már unom - így most a Loreal Elseve márkára váltok. Megvettem, de még nem próbáltam, legközelebb azzal mosom és maradnék nála pár évig. Amennyiben jobbnak ígérkezik, mint a Shauma. Valószínűleg jót tesz majd a csere, a szakemberek is azt javasolják, hogy időnként célszerű. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

VanillaBlossom

2020. június 3.

Nem számítottam arra, hogy egy ilyen "olcsó" sampon ennyire jó lehet. Kicsit fura a szín összeállításom, természetesen keverednek bennem a hideg és a meleg árnyalatok. Nem festem a hajam, mégis elszíneződik ahogy nő. A töve hamvas, a vége dohány szőkés. Kicsit össze - vissza, fotókon visszanézve olyan, mintha folyton lenőtt hajjal díszelegnék. Nem tűnik túl igényesnek, festetni azonban nem szeretném. Ennek a problémának a kiküszöbölésére vettem meg ezt a sampont. A színen nem sokat javított, azonban így is nagyon megkedveltem a terméket:
Nagyon hamar zsírosodik a hajam, ezzel a samponnal azonban 1-2 nappal ki tudom húzni a hajmosást. A tartásán is sokat javít, jót tesz neki, hogy egy picit "szárít" rajta. Mielőtt kifésülöm, természetesen kell egy kis fésüléskönnyítő, de ez minden. Mindenképp újra veszem, pedig már nem az első flakont használom belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Makk Zsuzsó

2020. május 28.

A hamvasító samponok sajnos szárítanak, ez a mellékhatása ennek a műfajnak. Több balzsam, pakolás, hajvégápoló, olaj, stb. kell utána. Viszont működni működik, én a barna festett hajam vöröses beütését szoktam vele fokozatosan kiüttetni. (Kb. minden 2. mosásnál használom.) Egy baj van, pont akkorra lesz jó az eredmény, mikor már le is nőtt annyira, hogy újra kell festeni. És kezdődik minden elölről...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Annie25

2020. május 16.

Újra szőkítettem a hajam és vettem is egyet ebből régebben jól bevált samponból. Hát nem kellett volna, borzalmasan kiszárította a hajam több hét kellett mire helyre hoztam. Soha többé!!
Lecseréltem az Elseve lila samponjára és az kiváló, soha nem szárította a hajamat és gyönyörűen hamvasít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

anette0118

2020. május 16.

Sok hamvasító sampont kipróbáltam már, többezer forintos márkákat, de még mindig messze ez a legjobb!!!! Kellően sűrű és sötét, ezért hamar befogja a hajat. Szerencsére már van belőle nagy kiszerelés is.
Ár-értékben verhetetlen!
Szárít persze, ahogy az összes hamvasító ezért utána hidratáló samponnal (szulfátmentes!) mosom át a hajam, majd mehet a balzsam és végén még hajvégápoló olaj. (Hiába, a szép szőke hajért tenni kell...) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Ár-értékben verhetetlen!

mlnda

2020. május 13.

Evek ota hasznalom ezt a sampont, elegedett vagyok vele.
Eredetileg anyukam vette maganak az osz hajara, es annyira megtetszett az eredmeny, amit nala lattam, hogy azota en is ezt hasznalom.
A hajam barna, alapbol szaraz, es a nagy resze szokitve van, a vege teljesen szoke - ombre. Semlegesitesre szorul, hogy ne legyen sarga. A sampont kb. heti egyszer hasznalom, nem hagyom tul sokaig a hajamon, maximum 1-2 percig, ezutan maszkot es balzsamot is hasznalok. Igy a hamvasito szarito hatasa kompenzalva van. A szarito hatast elnezem, mert ez a hamvasito velejaroja.
A sargas szint valamelyest semlegesiti, de igazan a vilagosabb hajon latvanyos. En pl. meg sosem jartam ugy, hogy szo szerint lilas legyen a hajam tole (akkor sem, ha percekig hagytam fenn).
A vegkovetkeztetesem, hogy nem egy rossz termek. Szarit, de semlegesiti a sargas arnyalatokat. Tovabbra is hasznalni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Evek ota hasznalom ezt a sampont, elegedett vagyok vele.

FestettBoszi

2020. május 13.

Az illata nagyon tetszik, hamvasít is, de igaz, hogy ne hagyjátok rajt sokáig a hajatokon, mert befogja lilára. Bár nem vészes. Viszont borzasztóan szárítja a hajam. Szőkítés után, sose láttam és tapasztaltam még ilyet a hajam végénél. Kezelhetetlen volt és mintha seprű végét fogtam volna.. Használtam a sampon után egyből a balzsamát és még ápoló krémet is. Szárítás után, nagyon szomorú lettem. Csak 2 csillagot adok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

rencike666

2020. április 1.

Hatásos ami a hamvasítást illeti, de olyan szinten kiszárította a hajam, hogy kezelhetetlenné vált pedig pakolást is tettem rá utána. Konkrétan nem bírom kifésülni a hajam annyira száraz lett ettől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Dorotii66

2020. március 16.

Jó kis sampon, de sajnos nem sokat segített a sárgulás ellen. Viszont a lila elszíneződést nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.