Schauma

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Samponok

Revitalizáló frissesség és hidratálás a hajnak nyáron, trópusi gyümölcsös illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Toscana

2020. szeptember 13.

Igazából semmi nagy was is das viszont isteni az illata még ha sokáig nem is érződik . Teszi a dolgát, csodát nálam nem igazán művelt, nem viszket tőle a fejbőrőm és nagyjából ennyi. Ha újra is veszem akkor is csak az illata miatt fogom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Yubiri

2019. szeptember 10.

Kedvenc hajsamponom. Bár való igaz, hogy hajmosásnál nagyon összekócolja a hajat, de legalább dúsabb hatású lesz a hajam tőle, nem lelapult. Egy kis kifésülő balzsamra szükségem van mindig a használata után. Viszont nagyon-nagyon jól tisztít, 1-2 nappal ki tudom tolni a hajmosást, ami nekem ugyanolyan fontos, mint az, hogy ne legyen lelapult a hajam. Tetszik az illata, tetszik a csomagolása.... kár, hogy alig lehet kapni pár helyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Csanadivivi

2018. október 11.

Az első Schauma termék, amit kipróbáltam és meg is maradok nála jó ideig! Nálam 1-2 nappal kitolja a hajmosást, egyáltalán nem zsírosít. Az illata pedig csak hab a tortán

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Clementine

2018. szeptember 4.

Nekem nagyon nem vált be. Teljesen elnehezítette a hajam és két nap után már olyan zsíros volt, mint máskor egy hét után. Az illata viszont nagyon finom. Valószínűleg sminkecset mosásra fogom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

egeresi47

2018. szeptember 3.

Imádom az illatát. Pont amiatt vettem meg. Viszont nekem is nagyon összekócolódik a hajam tőle, de minden hajmosás után használok fésülés könnyítőt. Ettől függetlenül jól tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Aadrii

2018. augusztus 11.

Szuper illata van, nagyon nyárias, és jól habzik. Nekem mosás közben eléggé összekócolja a hajamat, úgyhogy muszáj valamilyen kifésülő terméket használnom utána, különben összeáll az egész egy nagy csomóba. Viszont ami nálam nagy pozitívum, hogy a gyenge kis vékony hajszálaimat mintha enyhén elnehezítené, van egy kis súlya és tök jól tudom formázni emiatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.