Scholl

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Kiszerelés:   3,8 ml
Kategória:   Egyéb

2 in1 Stift. Körömkezelö folyadék, beépített reszelövel.

Kiszerelés: 3,8 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Irudi

2019. április 5.

Nekem teljesen bevált!

A használati útmutatóban leírtak szerint használtam, és teljesen eltüntette a gombát.

Nekem sajnos egy örökkévalóságnak tűnik, mire lenő a reszelt körömrész, de már nincs sok hátra, és szép lesz megint.:)

Kitartást a használatához, megéri türelmesnek lenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Nekem teljesen bevált!

Kitartást a használatához, megéri türelmesnek lenni!

Majida

2019. február 2.

Sajnos a szoliba elkaptam ezt a csúnya köröm gombát elkezdtem ezt a terméket használni nos a tapasztalatom az, hogy rendbe jött a körmöm kb.3 hónapra utána ismét visszatért a fertőzés 😒

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

vrgdo1991

2018. október 30.

Nekem is hasonló "tüneteim" voltak, mint 'fenyecset' felhasználónak. Nem a körmeim, hanem az alatta lévő körömágy kezdett elfertőződni. Most 2 hónapja, hogy használom az ecsetelőt, és nagyon szépen helyrerakta mindegyik körmömet. Naponta 2x ecseteltem, reszelgettem, úgyhogy meghozta az eredményt. Nekem nagy segítség volt ez a készítmény.

2018.október 30. Frissítés: a megbetegedett köröm teljesen lenőtt, már csak a hüvelykujjamon van egy fél centis kis rész. Áldom az eget, amikor levettem a bolt polcáról ezt az ecsetelőt. Ha előfordulna még egyszer hasonló eset, csak ehhez a készítményhez fogok nyúlni. 5****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

lujzi

2017. július 4.

felületi fertőzésekkel nagyon hatékony, súlyosabb esetben azonban nem segít - ahogy egyébként ez a csomagoláson fel is van tüntetve. nagyon praktikus kiszerelés, így az is rendszeresen használja, aki nem az a kencés fajta (értsd: férfiak). szerintem jó cucc, kuponos akcióban pedig az árát is maximálisan megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

szeende

2017. április 2.

Egy kormomon van gomba. Első két hónapban valóban csodaszernek tűnt. A reszelgetéssel szépen eltűnt a gomba. Azóta is használom kb. fél éve, de ahogy lenőtt a lereszelt rész, sajnos visszatért a gomba. Most még mindig használom, egy héten egyszer, mert a dobozon ha jól emlékszem akkor 9 hónapig ajánlja, de nem hiszem, hogy használni fog. Ezért csak 2 csillag, de még lássuk mi lesz a vége. (Az Exoderil szolució tavalyelőtt jobban helyre hozta, de annak nem szabad abba hagyni a használatát, mert ugyancsak visszatér)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

fridaylover

2016. június 27.

Update2: amint abbahagytam a körömgomba visszatért! Kicsit ideges vagyok, hogy 5 hónap kezelgetés után ott tartok, ahonnan elindultam. Fogalmam sincs, meddig kellene használni, hogy teljesen gyógyult legyen a körmöm. Nagyon csalódott vagyok
Update: igaz, hogy 5 hónap alatt, de teljesen rendbe jött a körmöm!

Megvettem ezt a Scholl csodát - most tartok 2 maradék reszelőnél és már alig látszik a körmöm elszíneződése! Minden este, minden körmöm kenem vele (nem csak a beteget), ami azt jelenti, hogy fogy rendesen, de megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Update: igaz, hogy 5 hónap alatt, de teljesen rendbe jött a körmöm!

fenyecset

2016. június 9.

Nekem a kéz körmén jelent meg 3 ujjamon gomba. Érdekes módon a köröm alatt terjedt, felül nem volt látható, és kívülről befelé haladva leválasztotta a körmöt a körömágyról, maga után hagyva a köröm alatt egy gumis morzsalékot. Évekig próbálkoztam mindenfélével - teafaolaj, exoderil stb - de valahogy minden nyáron előjött megint. Idén nyáron elegem lett, úgy döntöttem kipróbálom a Schollt. Reszelgettem hűségesen, és eleinte naponta 1x kentem, de nem láttam nagy változást az első 2-3 hétben. Aztán rászántam magam a napi 2x -i, reggel-este ecsetelésre. Ez meghozta a hatását, mert most az ötödik héten szépen lassan láthatóan elmúlt a köröm alatti megtámadott rész vörösödése, és láthatóan megállt a gomba terjedése is. Úgy néz ki, hogy a kezelés hat, mert nem csak hogy nem válik tovább, de elkezdett regenerálódni is a megtámadott rész. Az én esetemben a külső körömlemezt nem érintette a gomba, csak az alsó lemez és a körömágy közötti részt. Szerintem igen hatásos szer, legalábbis az én esetemben az. Hogy másnak beválik-e? Azt mindenki csak a maga tapasztalata alapján döntheti el. Külön pozitívum, hogy a fő hatóanyaga urea, vagyis húgysav, ami teljesen ártatlan, szervezetünkben is jelenlévő vegyület, ami a körömbe jutva tulajdonképpen a gomba táptalaját számolja fel. Nincs benne szintetikus méreg. Esztétikussá teszi még a lereszelt körmöt is a benne lévő tápanyagokkal. Nálam bevált, ajánlom hasonló esetekre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 9.

Vivi92

2015. július 30.

Nagyon praktikus kis szett. Kicsi, bárhol elfér. A reszelők (5 db) be vannak építve a kis tollszerű hengerbe. Elég régóta van gomba mindkét lábamon ugyanazon a körmön, próbálkoztam is házi módszerrel, de elkezdett átterjedni az összes körömre, ezért nem vártam tovább, megvettük ezt. Már az első reszelés után láttam hogy jobb lett a körmöm, de ma a második reszelésnél, egy hét kezelés után teljesen ledöbbentem, mert már teljesen látszik a körmöm. Eltűnt az a fehéres - sárgás barázdáltság. Én ajánlom nyugodt szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

PinkBelleLab

2014. július 8.

A sok pozitív eredmény után megvettem a terméket:) 6000ft volt. A láb körmöm kicsit csúnya és nem szeretnék sebészetre menni,ezért azelőtt elhatároztam,hogy inkább kipróbálom ezt hátha hatásos.:) Sajnos mindig belerúgtam a szekrény illetve ágy sarkába.:( és néha adódott olyan pillanat,amikor kisebb cipőhöz kellett folyamodnom. Így mindennel együtt elég csúnyácska lett szegény. ÉS egyszer úgy belerúgtam a szekrénybe hogy letört a körmöm és elkezdett nőni rá egy másik. Azóta is ilyen volt és volt alatta egy rés. Remélem ez használ és megerősíti a körmömet is. Nagyon bízom benne.

Az első használat: Ötletesnek találom,hogy nem csak krémet kapunk hanem törődtek azzal is,hogy valakinek már olyan szinten csúnya a körme,hogy reszelő is szükséges ez + pont. A reszelő nagyon erős. Én elsőre olyan szépen kitudtam alakítani vele a körmömet,hogy már most megvagyok elégedve.:) A többi kiderül a többi használatnál:) Eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Bajbus

2014. március 11.

Párom lábán többször használtuk már, remek ecsetelő, megéri az árát (nem mellesleg nagyon sokáig kitart). Ahogy reszeled és kened rögtön látszik a különbség. Azt figyeltem hogy lassabban nő tőle a köröm, nem tudom miért :) De mire lenő nagyon szép egészséges köröm a végeredmény. Csak ajánlani tudom! Végre nem a körömlakkos fénylik tőle az ember körme megoldás. Sajnos ismét visszatért az elszíneződése a remek kötelező munkacipőtől, így ismét beszereztük és nagy megelégedéssel használjuk. Jár az 5*! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.