Scholl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: Izord86, az összetevőket feltöltötte: KataaBabaa, Módosítva: 2013. május 30.

Kategória:   Lábápolók

A Scholl legújabb parfümmentes SOS regeneráló lábkréme az Urea és a Panthenol kombinációjával hidratál, segíti a bőr regenerálódását megvédve azt a jövőbeni kiszáradástól. Mindennapos ápolást nyújt a száraz, irritált bőrnek.

Mindy

2016. október 16.

Heti 1-2-szer szoktam használni éjszakára, zoknival. Szeretem, csak az ára miatt vonok le 1 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 16.

Nikike05

2016. január 23.

Legjobb puha és hidratált lesz töle a legszárazabb sarok is percek alatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Legjobb puha és hidratált lesz töle a legszárazabb sarok is percek alatt :)

bogirepcsin

2014. január 6.

Régebben nagyon szerettem ezt a lábkrémet, Szép puhává varázsolta a lábaimat.
Viszont le kell pontoznom, mert megvettem a Rossmannos Fusswohl ureás lábkrémet, és ugyanolyan jól működik, attól is szép ápoltak a lábaim. Semmi különbséget nem tapasztaltam köztük. Az árat leszámítva természetesen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

Régebben nagyon szerettem ezt a lábkrémet, Szép puhává varázsolta a lábaimat.

Narim

2013. november 29.

Nyáron vettem, mikor sűrűn jártam szandálban/papucsban. Hamar kiszáradt, így tényleg kellett a segítség. :) Sokáig kell a beszívódásig várni, de érdemes hagyni. Nekem teljesen bevált, néha mostanában is kenegetem vele a sarkamat esténként. Majd szerzek valami hasonló ápolószert, mert ez csak SOS, de szeretném kényeztetni a lábamat. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

KataaBabaa

2013. május 27.

Én is mintából próbáltam, nekem bejött. Mondjuk nagyon odafigyelek a lábápolásra, így nem kellett sokmindent megpuhítania. Nincs illata, lábkrémhez képest könnyű állaga van, jól el lehet oszlatni (így a minta is 4-5 napig elég volt) Planet spa shea vajas lábápolójához képest hamarabb beszívódik, én esténként használom és zoknit húzok rá, így reggelre pihe puha lábakkal ébredek, és soha nincs gondom bőrkeményedéssel. Lehet hogy a könnyebb textúrája miatt nyárra lecserélem erre az avonosat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Dana1983

2013. május 24.

Mintám volt belőle. Nagyon sűrű, így sokáig zsíros réteget hagy a bőrön (nem tudom, zokniba kéne vele aludni?) Illata nincs, de jól puhítja a bőrt. Akinek nagyon száraz, hámló a sarka/talpa, annak biztos jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 24.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.