Schüssler

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Homeobubus, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Schüssler Age Protection termékcsalád tagja a prémium szemránckrém, bővelkedik természetes összetevőkben, mint a damaszkuszi rózsavíz, körömvirág kivonat, növényi őssejt és kókuszolaj. Natúr összetevőinek köszönhetően a Schüssler anti-aging szemránckrémnek könnyű az állaga, gyorsan beszívódik és friss érzést hagy a bőrön.

A speciálisan szemkörnyéki területre kifejlesztett prémium krém, Nr.10-es (Natrium sulfuricum) ásványi sóval, mint természetes vízhajtó, segít a szem körüli puffadás és a reggeli szem alatti táskák megszüntetésében. A Nr.11-es (Silicea) ásványi sót, a „szépség sójaként” szokták aposztrofálni, hiszen a bőr természetes kollagéntermelését serkenti és szöveti szinten feszesíti a bőrt.

szilvia.bano

2019. március 7.

Sem a márka, sem a 10-es krém (ami ebben is van) nem ismeretlen számomra, ugyanis azt használtam korábban szem alá. Kiváncsi voltam erre az új szemránckrémre, ezért nagyon örültem, hogy megnyertem tesztelésre. Rózsavizet amúgy is szoktam használni arcra, szemkörnyékre, amiatt is örültem neki. A 10-es krémet ez is tartalmazza, viszont ebben egy csomó más összetevő is van. Kellemes, könnyű textúrája van, rögtön beszívódik, elég jól hidratál. Szemránckrémek/szemkörnyékápolók viszonylatában nem rossz, és az ára is elfogadható, tekintve, hogy ezek sokszor nem olcsók ( pláne ha még natúrkozmetikum is).

Update: A 10-es krém mennyiségileg jobban megéri (az is nagyjából ennyibe kerül, viszont 75 ml-s). Több hónap használat után olyan szembeszökő változást nem tapasztaltam. Jelenleg az Ava retinolos szérumját (világosít, csökkenti a ránckezdeményeket) és az Alverde Natur Schön szemkörnyék ápolót (hidratál) használom.Mindkettő 30 ml-s kiszerelésű, és együtt 3800 Ft-ba kerülnek. Nekem ez így jobban megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

NBetty

2018. december 9.

Sajnos nekem nem vált be, kevés ez a krém, jól felszívódik és nem fénylik bőröm tőle, de ettől nem tud többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 9.

Strangetoxic

2018. május 27.

Natúr szemránckrémet kerestem, de sajnos nem váltotta be amit ígért. Irritálta a szemem környékét pedig egy nagyon könnyű jól beszívódó krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

szilvike86

2018. április 10.

Nekem sajnos semmit nem használ, több mint egy éve kenegetem már. Olyan arcápolót kerestem, ami natúr, így megrendeltem több terméket is a Schüsslertől, mélyhidratáló bőrradírt, testápolót, revitalizálót, pattanásos bőrre krémet stb, elég sok félét beszereztem, age nappali és éjszakai ránctalanítókat is, stb. Na mindegy, a lényeg, hogy nem vettem észre semmit sem az arcbőrömön, vannak már kisebb szarkalábak a szemem alatt, de hangyányit sem változtatott rajtuk. Pedig áran nem egy olcsó kategória. Sajnos nem fogom újra venni azt gondolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

niki33

2017. július 8.

Nyereményjátékon nyertem, most használom kb. 2 hete, és így van kiforrott véleményem róla. Mégpedig az, hogy ez egy csoda! Sok szemránckrémet kipróbáltam már, sajnos nagy táskák vannak a szemem alatt, és eddig egyikük sem tudott mit kezdeni velük:( Ez a szemránckrém már a 2. használat után eltüntette őket, és a ráncocskák is halványultak. Szép az összetevő lista is, a teljes ára sem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

micirpicir

2017. július 2.

Ez egy könnyen felszívódó krém, duzzanatokat jól csökkentette. Nekem tetszik a csomagolás is, igaz a kupak a vége felé ketté jött, ettől még használható volt, igaz kicsit kényelmetlenül. Most más van használatban, de ha úgy adódik, újra veszem. Hozza, amit közel a 40-hez várhatok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Eveln10

2017. május 24.

Viszonylag jól hidratál, ami az egyetlen pozitívuma. A sötét karikáimat nem halványította (bár nekem tényleg nagyon sötétek). Kisebb ráncaimmal sem csinált semmit, így nemigazán vagyok vele megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

theo

2017. március 23.

2 hónapja használom, a ráncaimmal (amik nagyon minimálisak) nem tett semmit, de egy szemkrémtől sem nagyon várok ilyen csodákat, viszont a szem alatti karikáimon sokat segít. Látható a különbség, ha használom reggel nem olyan mélyek és a színük sem olyan sötét. Többnyire este használom, de néha reggel is. Könnyen eldolgozható, nagyon gyorsan beszívódik, jól hidratál, miután beszívódott nem érezhető, hogy ott lenne a bőrön, és lehet rá sminkelni gond nélkül, nem lesz tőle nehezen/egyenetlenül eldolgozható a korrektor, nem is ül bele tőle jobban a ráncokba a smink. Gyógynövényes illata van, nem túl erős, az én szemem általában az illatosított krémek nagyon zavarják de ez nem okozott semmilyen panaszt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

vaczkor

2017. január 25.

Nekem ez egy nehéz krém, csak extrém vékonyan kenhetem, különben nem igazán szívódik be a bőrömbe és olyan, mint egy maszk. Reggeli pufik csökkentésére vettem, de nem látok javulást, akkor se, ha este és akkor se, ha reggel kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 25.

WVV

2017. január 24.

Sokat vártam, hogy megírjam a véleményemet a termékről, mert néha egy picit vegyesek voltak az érzéseim vele kapcsolatosan.
Először is amikor kézhez kaptam a csomagot, beleszerettem a csomagolásába. A fehér-arany dobozka és a kis hozzáillő, kellemes tapintású tubus nagyon megtetszett. A krémnek nagyon finom, nem tolakodó illata van, amit elsősorban felkenéskor érzünk, utána mintha elillanna. Az állaga is kellemes, hamar beszívódik, kellemes érzetet biztosít a bőrömnek, hidratálttá válik, de nem nehezíti el a bőrt és lehet rá sminkelni is. Egyetlen negatívum, hogy nekem a sötét fáradt karikákkal nem tudott csodát tenni, emiatt nem tudtam teljes mértékben beleszeretni elsőre. És mivel nem volt túl sok tapasztalatom szemránckrémekkel előtte, gondoltam mielőtt megírom a véleményemet kipróbálok még egy két terméket. Nos... azok sem tudtak csodát tenni a fáradt karikákkal, sőt egyre inkább megszerettem ezt a terméket.
Szóval összességében egy igazán jó terméknek gondolom, de csak reális elvárásaink legyenek vele szemben. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Lactose, Magnesium Stearate

Sorbitol h 1 1