Schüssler

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2020. január 13.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az éjszakai arckrémben található Dr. Schüssler-féle Nr.1-es Calcium fluoratum ásványi só serkenti a bőr kollagéntermelését, ezzel csökkentve a ráncosodás jeleit. A Nr.8-as Natrium chloratum Schüssler só a szervezet vízháztartásáért felel és hosszan tartó hidratálást biztosít a bőrnek szöveti szinten. A sejtmegújításról a hibiszkuszkivonat gondoskodik és célzottan aktivizálja az arcbőrt alvás közben is.

A Schüssler Age Protection Night éjszakai arckrém teljes körű védelmet és selymes érzést biztosít a nedvességmegkötő hyaluronsavval, a bőr kiszáradását akadályozzák továbbá a bőrmegújító shea vaj és bőr feszességéért felelős ásványi sók. Már a távoli múltban is az almát a gyógynövények közé sorolták, ezért a flavonoidokban gazdag almasűrítménnyel dúsított krém áttörést jelent a natúr bőrápolás terén. A zsírsavak bőrápoló és puhító hatásukról ismertek, ezért a bőr öregedésének lassítására körömvirág-kivonat különösen hatékony.

Szibi

2018. december 19.

Termékmintában kaptam. Először furcsa volt mintha mézet kentem volna az arcomra. Furcsa ragacsos, zsíros érzés volt. Másnap reggelre viszont szépen beszívta a bőröm, pedig féltem hogy reggelre még zsírosabb lesz. Ha olcsón hozzajutok biztos veszek belőle,hogy kipróbáljam milyen hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

boszetim

2018. november 29.

Nagyon szeretem. Végre egy krém , amelyet rendszeresen használva, rövid időn belül az eredmény is látszódik.
Minden egyes tükörbe nézéssel megállapítom. Használom a nappaliját is mellé.
Kisimult a bőröm, a bőrhibák halványodtak.
Fő szempont a vásárlásnál a termék tisztasága volt. Állaga szuper, könnyen beszívódik, nem ragacsos. Illata visszafogott, talán mintha nem is lenne.
Csak jókat tudok mondani. Nem kérdés, ha elfogy, újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Minden egyes tükörbe nézéssel megállapítom. Használom a nappaliját is mellé.
Kisimult a bőröm, a bőrhibák halványodtak.
Csak jókat tudok mondani. Nem kérdés, ha elfogy, újra veszem.

Indira

2018. május 25.

Megjelenése óta használom, sztem szuper, nekem nagyon gyorsan beszívódik és szuperül hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Rien

2018. március 2.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Télen is még soknak tartom estére, mert reggel, amikor arcot mosok, érzek egy fura, csúszós réteget, amit ez a krém hagyott. Annak ellenére, hogy ilyenkor mindig száraz a bőröm. Nyáron pedig így szóba sem jöhet. A krém nappali változata ennél szerencsére már jobban sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 2.

demenyv

2018. február 27.

Semleges illat, habos állag ez tetszett, könnyen beszívódik, nincs zsíros érzet. Éjszakára használtam. Igazából, hidratál, de semmi különös. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

tonhalacska

2018. január 14.

Nagy csalódás, este használom,és reggelre kiszárad a bőröm. Semmit nem hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Ivett0502

2017. október 14.

Az àllaga miatt féltem tőlle de nagyon szereti a bőröm télen.Plusz pont nekem a tubusos kialakítàs!Bàtran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Beebeee

2017. augusztus 4.

Gyorsan beszívódik, nem zsíros és nem zsírosít. Vannak csodaszerek, amiktől az ember lánya úgy néz reggel tükörbe, hogy na igen, szép a bőröm, egységes, nincs kipattogva, élettel teli. Na ez nem olyan, viszont elég jól megközelíti. Szerintem egyszer majd újra veszem talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

vaczkor

2017. január 25.

Éjszakára és nappalra is kiváló, nem zsírosít, T-vonalat sem (ami nálam nagy szó), nagyon elégedett vagyok vele. Olyan tömörebb-teltebb értésű lesz tőle a bőröm, klasszul hidratál. Szerintem csökkenti a pattanások számát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 25.

kovtunde80

2016. november 25.

Én alig vártam, hogy megvehessem. Nagyon szeretem. Jó sűrű, kiadós krém, de még az én kombinált bőröm is pillanatok alatt beszívja. A bőröm szép, puha, selymes. Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propanediol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Lactose, Magnesium Stearate

Sorbitol h 1 1