Schüssler

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szzh01, az összetevőket feltöltötte: kilima001, Módosítva: 2018. december 6.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Magyarországon egyedülálló módon az első olyan bőrfeszesítő kozmetikum, ami Argirelox (erős ránctalanító peptidkomplex), EPS Seafill (tengeri alga kivonat, mely bizonyítottan ránctalanít rövid időn belül) és Syn Coll (feszesítő, bőrkiegyenlítő peptid) hatóanyagai segítségével a bőrön át felszívódva, tűszúrás nélkül stabilizálja a mimikai izmok és a mozgatóidegek mebránjait, míg az Nr. 1-es és 11-es Schüssler sók pedig a mélyebb rétegekbe szívódva a sejtek szintén regenerálják a kötőszövetek rugalmasságát, garantálva ezzel a hosszan tartó hatást.

Célzott és korszerű hatóanyagának köszönhetően heti csupán 1-2 alkalom is elég a káprázatos változások eléréséhez. Elég 2-3 cseppet (mélyebb ráncok esetén akár több cseppet is) bemasszírozni érintett bőrfelületre, majd a tökéletes hatás érdekében nappali vagy éjszakai krémmel kiegészítve heteken belül láthatóvá válik a radikális változás.

• 100% natúr ECOCERT minősített összetevők
  • legmodernebb natúr hatóanyagok és Schüssler sók kombinációja
  • kőolajszármazék- és parabénmentes
  • azonnal érezhető selymes bőr

TwinkleZora

2019. szeptember 30.

Szerintem nagyon jó! Minden barátnőmnek ezt veszem szülinapjára, már egy egész tábor lelkes rajongó vagyunk :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Csipike

2019. január 4.

Na jó leszek én az első. Nagyon szeretem a Schüssler termékeket, van krémem, szérumom, arcradírom, nekem mind bevált, ezért lelkesen vettem meg ezt az elixirt, kitartóan használtam is, de nekem az égvilágon semmit nem csinál a ráncaimmal, ha krém alá ehelyett szérumot használok szebb az eredmeny, azt is próbáltam, hogy elixir, fölé szérum és rá a krém, de úgy sem történt semmi extra. Szóval nekem csalódás volt, sajnálom, mert reménykedtem és nem is egy olcsó termékről van szó. Ez ìgy, csak egy kegyelem kettes, de csak azért, mert szeretem a márkát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol, Magnesium Stearate, Lactose
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5, Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

További info az összetevőről a KM-blogon >>