Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2013. december 6.

Kategória:   Samponok

Luxus, tápláló sampon

• A gyengéd formula értékes argan olajat tartalmaz
  • Micro emulziós technológia révén pont a megfelelő mennyiségű olajat juttatja a hajszálak felszínének porózus pontjaira
  • A kristálytiszta összetétel biztosítja, hogy a haj ne legyen elnehezítve, így a frizura légiesen könnyű, egészséges tapintású, életteli és könnyen kezelhető lesz
  • Értékes növényi olaj kivonat tartalma finoman és egyenletesen jut a hajra, így biztosítva a súlytalan és csodálatosan puha hajkoronát

Kiszerelés: 200 ml

Annie25

2020. január 3.

Számomra hatalmas csalódás ez a sampon. Az első néhány alkalommal tényleg szép volt tőle a hajam, de utána borzalmasan elkezdte szárítani és kezelhetetlen lett tőle a hajam. Nehezen habzik és sok kell belőle. Biztos, hogy nem fogom újra venni.
A balzsamját is megvettem az is szörnyű állagú és nem ér semmit. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

A balzsamját is megvettem az is szörnyű állagú és nem ér semmit. Nem ajánlom.

deezsina

2018. április 23.

30 ml-s mintában jutottam hozzá, ez alapján szerintem teljesen rendben van ez a sampon. Picit úgy érzem, a szokásosnál nagyobb mennyiséget kell felvinnem, pedig nincs is sok hajam és csak vállig ér, de amúgy meg vagyok elégedve vele. 3 napot várok el, annyit bírok két mosás között, ezt ez a sampon meg is adja, még a második-harmadik napon sem lapul le teljesen.
Az egyetlen dolog, ami miatt valószínűleg nem fogom hosszútávon használni, az a problémás fejbőröm, sajnos alapból eléggé viszket, erre sajnos nem jó, bár nem is ígér ilyesmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

AcsAgnes

2017. szeptember 9.

Sok tapasztalatom van ezzel a samponnal, legelőször kb négy évvel ezelőtt használtam hosszabb ideig. Akkoriban is hosszú hajam volt, de nem igazán ápoltam, száraz, nehezen fésülhető volt. Amikor elkezdtem használni a hozzá tartozó balzammal együtt egyszerűen imádtam. Nemrégiben találtam olyan fotókat, amiken szinte tükörfényű volt a hajam. Nagyon selymes és fényes lett tőle a hajam, meseszép volt. Anyagi okok miatt, és amiatt, hogy egyre gyorsabban zsírosodott a hajam végül fél év után más termékekre váltottam.
Most nemrégiben váltottam újra vissza a schwarzkopf BC termékekre megszámlálhatatlan csalódás után. Először a piros Repair Rescue sampont+balzsamot használtam (1+1 l), amelyektől nagyon szépen helyrejött a hajam szerkezete, de hiányoltam a fényt. Most jelenleg (kb három hónapja) újra az Oil Miraclet használom a megmaradt RR balzsammal. Imádom továbbra is, a hajam fényes a tövektől a hajvégekig. Ennyi idő alatt nem vettem észre, hogy akár egy kicsivel is hamarabb kezdene el zsírosodni a hajam.
Fényben és minőségben messze ver minden más terméket a piacon, nekem az 1 l (kb 6000 ft) körülbelül hat hónapra elég (a hajam a derekamig ér, kétszer samponozok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.