Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Samponok

Regeneráló szulfátmentes sampon mélytengeri kivonattal és algával, sérült hajra. Gyengéden tisztítja, regenerálja, valamint puhává és fényessé varázsolja a hajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nrebek

2021. április 9.

Mivel szulfát mentes, ezért számítottam rá, hogy nem fog annyira habzani, de valahogy olyan mintha beletapadna a hajamba, hiába mosom ki belőle alaposan. A hajhosszon ez nem olyan nagy baj, viszont a hajtövem olyan gyorsan zsírosodik tőle, mint még soha semmitől.
A balzsam párja egyébként jó, de annál is úgy érzem, hogy túl van árazva.

UPDATE: azért mégsem akartam kidobni, elhasználtam. Hozzászokott a hajam, a hajmosást sikerült kitolnom vele 5-6 napra. Első körben 2 csillagot adtam, most úgy érzem, hogy jár a 4.
Az ára miatt nem adok 5-öt, Glamour-napokon kívül elég drága nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

A balzsam párja egyébként jó, de annál is úgy érzem, hogy túl van árazva.

Az ára miatt nem adok 5-öt, Glamour-napokon kívül elég drága nekem.

kugloaf

2020. november 15.

Rossmannban vettem, kiárusítás miatt 1500 Forintra voltak leárazva a samponok és a balzsamok. Aznap este ki is próbáltam, majd másnap visszamentem és megvettem a boltban a maradék 3 sampont, mert egyszerűen fantasztikus!! Teljes áron is megvenném, de nagyon puha lesz tőle a haj, nagyon nagyon finom illatú. Természetesen hatalmas pluszpont, hogy szulfátmentes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 15.

Leander

2020. május 31.

Az átlagosnál talán minimálisan jobb sampon. Hatékonyan tisztít, nem szárít, könnyű a használata, pont eléggé habzik, kellemes az illata. Nem csodaszer, de egy jó, vállalható sampon. Az persze igaz, hogy ezt a szintet jó pár olcsóbb termék is megüti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Alix

2020. április 24.

Az árához képest pocsék a teljesítménye. A kellemes illata az egyetlen pozitívum. Alapból nem különösebben zsíros a hajam, de ettől a sampontól kb. a hajmosás másnapján igénytelenül összetapadt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Bettii98

2020. február 11.

Nem rossz. Semmivel sem tolta ki a hajmosást, az illata egész jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

Nem rossz. Semmivel sem tolta ki a hajmosást, az illata egész jó.

dio14

2020. január 19.

Ezzel a samponnal sikerült végre rájönnöm, hogy a szulfátok okozzák szinte az összes fejbőr problémámat. Már az első használat után sokkal nyugodtabb lett, és alig hulott ki hajam. Előtte nagyon sok kijött egy hajmosás alkalmával. Azóta alig egy pár szál. Fényes, egészséges, puha és ápolt a hajam mióta ezt a sampont használom. Nem szárít, nem kócol, szinte nem is kell fésülködnöm hajmosás után. Nekem megváltás ez a sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

EdinaEdina55

2019. december 1.

Drága volt de megvettem mert csodát szerettem volna látni a hajamon de még mindig nem olyan drága mint a L'oreál Kerastase termékek, gondoltam hátha ez is megjárja. Sajnos nem. Az illata fantasztikus, de már amikor felkentem akkor éreztem, hogy ez nagyon nehézzé teszi és összegubancolta az amúgy göndör hajam. Na, már most a göndör haj kibontása ha a sampon összegubancolja.. . nehéz volt kibontani... Lezsírosította a tövét de úgy hogy még a 2. hajmosás után sem tökéletes a 3. után kezdett visszaállni a hajam a régi kerékvágásba. Elviszem anyukáméknak vidékre , ők majd elhasználják, kidobni nem dobom ki , ahhoz túl sokat fizettem érte :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 1.

Merengo95

2019. november 12.

A balzsammal együtt ajándékba kaptam. A balzsammal hihetetlenül könnyű kifésülnöm a hajam, ez a sampon azonban borzasztóan szárítja szőke,festett hajam. Az állagával se vagyok megelégedve és ha ezzel mosok hajat,tuti vacakul fog állni utána,egyszerűen sehogy nem lehet formázni. Hatalmas csalódás. Ui.:az illata és habzása jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

szilvida

2019. szeptember 18.

Másodjára vettem újra, viszont azt hiszem harmadszorra már nem fogom. Mindig kedvezményes kuponnal vettem, így nem volt olyan őrületesen drága, viszont azért ár-érték arányban nem mondanám épp a legjobb választásnak. Nagyon jó illata van, jól tisztítja a hajamat, viszont szerintem elnehezíti, és nem szeretem azt az érzést, amikor lemosás után olyan, mintha rajta maradt volna egy jó adag belőle (miközben nincs így, mert jól kiöblítem minden esetben a hajamból).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

ladyfalcon

2019. augusztus 18.

Nekem ez a második szulfátmentes samponom, amit kipróbáltam, az első fodrászkellékesből származott, nevét sem tudom, rettenetesen szárította a hajam. Ezért, és az ára miatt kétkedve vettem meg ezt a sampont, de nem bántam meg! Nagyon puha lett tőle a hajam (szőkítve van és naponta vasalom, szóval nyúzom rendesen), könnyen fésülhető, és amikor őt használom, a hajam alja sem lesz nap végén egy csimbókos, összeragadt, kifésülhetetlen valami és az illata is nagyon sokáig érezhető (bár ez nálam sosem volt szempont). Próbáltam a türkiz verziót is, ugyanezeket tapasztaltam azzal is. Akciósan + rossmann 10%-os kuponnal egészen tűrhető az ára. Előtte a L’Oreal Botanicals egyik samponjáról gondoltam, hogy csodaszer, de ez abszolút kiütéssel győzött, és ha már ilyen árkategóriában veszek sampont, egyértelműen erre szavazok. Számomra a legtutibb sampon, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.