Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Samponok

Regeneráló szulfátmentes sampon mélytengeri kivonattal és algával, sérült hajra. Gyengéden tisztítja, regenerálja, valamint puhává és fényessé varázsolja a hajat.

szilvida

2019. szeptember 18.

Másodjára vettem újra, viszont azt hiszem harmadszorra már nem fogom. Mindig kedvezményes kuponnal vettem, így nem volt olyan őrületesen drága, viszont azért ár-érték arányban nem mondanám épp a legjobb választásnak. Nagyon jó illata van, jól tisztítja a hajamat, viszont szerintem elnehezíti, és nem szeretem azt az érzést, amikor lemosás után olyan, mintha rajta maradt volna egy jó adag belőle (miközben nincs így, mert jól kiöblítem minden esetben a hajamból).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 18.

ladyfalcon

2019. augusztus 18.

Nekem ez a második szulfátmentes samponom, amit kipróbáltam, az első fodrászkellékesből származott, nevét sem tudom, rettenetesen szárította a hajam. Ezért, és az ára miatt kétkedve vettem meg ezt a sampont, de nem bántam meg! Nagyon puha lett tőle a hajam (szőkítve van és naponta vasalom, szóval nyúzom rendesen), könnyen fésülhető, és amikor őt használom, a hajam alja sem lesz nap végén egy csimbókos, összeragadt, kifésülhetetlen valami és az illata is nagyon sokáig érezhető (bár ez nálam sosem volt szempont). Próbáltam a türkiz verziót is, ugyanezeket tapasztaltam azzal is. Akciósan + rossmann 10%-os kuponnal egészen tűrhető az ára. Előtte a L’Oreal Botanicals egyik samponjáról gondoltam, hogy csodaszer, de ez abszolút kiütéssel győzött, és ha már ilyen árkategóriában veszek sampont, egyértelműen erre szavazok. Számomra a legtutibb sampon, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Pöti

2019. augusztus 16.

Én se tudom sajnos emelni a csillagok átlagát. Pár napja vettem, mert muszáj volt megmosnom a hajamat. Vén fejjel kimentem a Szigetre, ahol rengeteg a por és mocsok (mert persze a hajam tiszta víz lett egy alapos locsolástól, 35 fokban mondjuk jó volt), aztán kellett a fesztivál frizura is, ami annyit tett, hogy befonattam. Fonás közben valami lötyit fújtak a hajamra, hogy könnyebb legyen fonni, de ez persze csak otthon derült ki a kibontás során, hogy a ez a cucc a porral keveredve masszívan összetapasztotta a hajamat. Szóval mondhatni gusztustalan volt, zsíros és poros :( Szóval ott álltam a Rossmannban, esküszöm legalább 20 percig és próbáltam megkeresni a tutit. Ez kellően drága volt, gondoltam, ez tuti. Persze ott nem láttam, hogy szulfátmentes. Próbáltam vele hajat mosni, kétszer is egymás után samponoztam, de mintha semmi se történt volna. Persze öblítésnél a hajam alsó fele finom selymes volt, de a hajtövemnél valami szörnyű.. Erre még rátettem a balzsamot is (persze a végére csak), ami az addigi selymes érzést tapadóssá tette és teljesen bevonta a hajszálaimat. A szárítás se volt egyszerű, mert én az ujjaimmal szoktam közben fésülgetni, de a tapadás miatt elég nehézkes volt. Nagyon rossz állaga lett végül. Ezen csak a Steampod tudott segíteni, meg az ahhoz tartozó termékek.. Tehát a hajam alsó fele selymes és puha, a tövénél meg merő zsír... Jól nézek ki :D És amit végképp nem értek, miért ennyire nagy??? Ezt mondjuk a Syoss-nàl se értettem soha. Mert ha bevált már, akkor oké, gazdaságosabb a nagy flakon. El fogom használni, de ahogy valakinél olvastam, előtte egy tisztító sampont fogok használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Betty05

2019. július 27.

Szomorúan olvasom, hogy ennyi rossz vélemény van erről a termékről, de ennek ellenére is megvettem.Totálkárra festettem a hajam, mire megtaláltam a hajszínem, ami tetszik és illik hozzám :') A hajam viccen kívül egy széttört seprű lett és letört helyenként, sajnos semmivel nem tudtam visszaadni neki a fényét, a rugalmasságát és hogy kevésbé legyen sprőd. Kérem szépen ez a sampon és a hozzátartozó termékek (balzsam,szérum, stb.) egy CSODA!!!! A seprűs vacak részeket selymes kis hajakká varázsolta, puha tapintású lett, el sem hittem, hogy ilyen létezhet. Írták, hogy nagyon zsírosít ez a termék, szerencsére nem tapasztaltam (nekem is hamar zsírosodik a hajam). A hajam nagyon hálás ennek a samponnak, egyébként is klinikai eset vagyok haj szempontból :"D Külön érdekes, hogy minden termék jó a hajamnak ami másnak nem jó és minden olyat utál a hajam ami mindenkinek jó. Újra veszem amint elfogyott!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

violetti

2019. július 24.

Illata valóban kellemes, de tényleg elnehezítette a hajat és még túlárazott is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Illata valóban kellemes, de tényleg elnehezítette a hajat és még túlárazott is.

Julifoldvari

2019. július 14.

Mentes hajcuccokat kerestem, akkor kijött ez, rá is repültem. Az illatát imádom, de tényleg hamarabb zsírosítja a hajat... Én azonban az ára miatt nem vettem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

DrAgika

2019. május 20.

Nálam sajnos 1 csillag :( Bizakodó voltam, mert egyik ismerősöm jókat mesélt róla. De semmi extra, inkább csak elnehezíti a hajam. Biztos nem venném újra, mert ebben az árban már vannak sokkal jobbak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Fannnya

2019. május 6.

Jó nagy csalódás. Balzsamjával együtt vettem, de semmi extra hatása nincs. El is nehezíti a hajat, nem habzik (szulfátmentes, ami magyarázza, de volt már olyan szulfátmentes samponom, ami azèrt ennél jobban teljesített ezen a fronton is), illetve nem érzem tisztának tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Dia82

2019. április 14.

Nem jó, balzsamával vettem csomagban akción, fura tőle a hajam meg elneheziti és mosni kell 2-3 nap múlva, valószinű mert ricinus olajat tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Zafina

2019. április 6.

Nagyon rossz termék! Rettentően elnehezíti a hajat, fura tapintású lesz tőle, már két nap múlva zsíros volt a hajam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.