Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisko, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Samponok

Selymességet nyújtó szulfátmentes sampon mélytengeri kivonattal és algával. Gyengéden tisztítja, valamint könnyen kezelhetővé, selymesen puhává és fényessé varázsolja a hajat.

fanninad

2019. május 29.

Nekem elképesztően nem jött be ez a sampon. Sajnos eleve véletlenül vettem ezt a változatot, a sötétkék, hidratáló verzióját szerettem volna kipróbálni és már csak otthon vettem észre, hogy mellényúltam. Gondoltam mindegy, ez sem lehet rossz. Az első mosás után szörnyű volt a hajam, teljesen összeragadt tőle, de azt gondoltam, biztos csak nem mostam ki rendesen. Már másfél hónapja használom, és minden egyes alkalommal ezt tapasztalom, csomókba ragad tőle a hajam, akár mennyire kiöblítem, zsíros érzetű marad, ráadásul korpásodni kezdett tőle a fejbőröm. Konkrétan nem fogom elhasználni, ami elég rosszul érint, hiszen nem volt olcsó egyáltalán.... Egy csillagot kap a szulfát mentesség miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Agnessa

2019. május 24.

Egy nagy kalap kaki...2 nap alatt full zsíros lesz tőle az ember haja....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Egy nagy kalap kaki...2 nap alatt full zsíros lesz tőle az ember haja....

Milly

2019. május 14.

Mosásnál nem habzik eléggé ezért sokkal többet nyomok ki belőle mint egy átlag samponból mire úgy érzem tiszta a hajam. A "frizz"-zel nem csinál semmit, ugyanúgy szálkás a hajam pedig emiatt vettem meg. Gyorsabban is zsírosodik a hajam tőle, mivel általában 3 napot simán kibír, ezzel viszont már 2. nap zsíros, 3. napon pedig egyenesen úszik a hajam a zsírban. Az illata jó, meg hogy szulfátmentes, és szerencsére csak féláron vettem Glamouron, ezért 2 csillag, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

uaim

2019. március 12.

Direkt vártam a véleményemmel addig amíg egy háromnegyed üveggel elhasználtam kb. Vízzel hígítom tehát nem töményen használom. És nem minden héten Őt felváltva más samponokat is. Nekem szép tőle a hajam, jól habzik, simán elég egyszer megmosni a fejbőröm és hajam vele. Szerintem nem rossz egy jobb átlagnak elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 12.

mrekaa001

2019. március 12.

A csomagolása nagyon megfogott, ezért megvettem. Gondoltam ennyiért és ilyen szép külsővel biztosan nem lehet egy rossz sampon. Nem vártam nagy csodát tőle, de szörnyű. Nem habzik, nem érzem hogy tisztítana bármit is. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

angicsku

2019. január 9.

Amióta ezt a sampont használom, el kezdett korpásodni a fejbőröm.. Nem veszem újra, ez már biztos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

ludri97

2018. november 6.

KATASZTROFA! Bizakodva vettem meg a sampont es a balzsamot (a szerum elotte megvolt az nagyon jo !!) hogy kicsit tobbet szanok ra de hatha jo minosegu lesz. Na hat nem igy tortent, az amugy is konnyen zsirosodo hajam egy napot bir ki, maximum kettot de azt is mar csak osszefogva. Teljes penzkidobas, valasszatok mast szerintem ennyiert..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Misa

2018. november 2.

Nagyon tetszett a sampon először, majd viszonylag gyorsan megutáltam. Jó illata van, és puha tőle a hajam, kevés is elég belőle, és szerintem elég hatékonyan tisztít is.
A hátrányai viszont, hogy
1) 2 nap alatt bezsírosodik a hajam, és moshatom megint
2) a hajtöveim rendben vannak mosás után, a száraz hajvégeim viszont mint a seprű (pedig a balzsammal együtt használom)
3) valami miatt egy rémálom a hajformázás, 2 perccel utána mintha semmit nem csináltam volna vele
4) másnapra a hajam már matt, fénytelen, és úgy néz ki, mintha egy hete nem mostam volna meg.
Pedig nagyon szerettem volna, ha működik, mert tényleg tetszik az a hatása, hogy a hajam egészségesebb, erősebb tapintású a használata után.
El fogom használni, ilyen tempóban szerintem nem sok időbe telik, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

A hátrányai viszont, hogy
1) 2 nap alatt bezsírosodik a hajam, és moshatom megint

Szvalex

2018. augusztus 8.

Az első pár hajmosás szuper volt vele. Aztán egyszer csak azt vettem észre, rosszabb a hajam állapota hajmosás után, mint előtte volt. Már hajmosás közben ragacsos volt a fejbőrömnél a hajam, csomókba állt össze a hajam tőle. Hajszárításkor olyan zsíros, fullasztó érzetet (és látványt) adott, hogy mentem inkább újra hajat mosni egy másik samponnal. Pihentettem picit, de a későbbiekben se lett jobb. Viszont most egy szárító samponnal vegyesen használva (tenyeremben összekeverem őket), egész jól összedolgoznak. Szeretném elhasználni, nem volt olcsó és egész jók az összetevői. Sajnálom, hogy így alakult...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

dorinacska1

2018. július 12.

Ez egy túlárazott sz*r. Olyan lett tőle a hajam mint a szalma. Nem ajánlom senkinek...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.