Schwarzkopf

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hvcs, Módosítva: 2015. október 27.

Kategória:   Hajápolók

Vizes, könnyű hajolaj finom és lesimuló hajra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Jazmi

2019. június 17.

Ez egy csoda :)
Csak ezt használom.
Nem nehezíti el a hajam, jó az illata és remekül hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Ez egy csoda :)
Csak ezt használom.
Nem nehezíti el a hajam, jó az illata és remekül hidratál

Burgonyacska

2017. augusztus 10.

Az itteni vélemények alapján a rózsás verziót szerettem volna megvásárolni, de sajnos épp nem volt a fodrászszalonban, így ezt vettem meg helyette. Nem volt rossz döntés. Csodás, édes illata van, nem nehezíti el a hajat. Törölközőszáraz hajra szoktam felvinni. A BC Moisture KICK spray-vel együtt használva, egészségessé (vagy annak tűnővé) teszi a festett hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

zsanman

2016. november 7.

Már lassan egy éve használom hetente kétszer és még félig van, pedig mióta ezt megvettem csak ezt használom. Borsónyi is elég belőle és a váll alá érő hajamra tökéletesen elég. Mióta ezt használom sokkal szebb a hajam és kevésbé töredezik, plusz az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

dorcsigo

2016. február 24.

Ápol, gondoz, finom az illata. Ezek a Pro-k. A kontra, hogy drága és ebben a kategóriában jobb a mythic oil szerintem legalábbis jobban bevált. Amúgy ha csak ez van otthon (ilyen mondjuk nálam nem fordulhat elő), akkor felkenem a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

CeCeDrake

2015. november 24.

Csodálkozom, hogy nincs vélemény. Évekig vásároltam, most is van itthon. A rózsás volt az első, de azzal nem voltak jóba a parfümök, amiket használtam, ennek kifejezetten finom az illata és a hajam is finom tőle. A fekete változat kissé nehezíti a hajam, de ez jó, fényes, puha hajkoronát eredményez, nem zsírosít, kellemes és visszafogott "hajillata" van tőle a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil