Schwarzkopf

Ár:   795 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, az összetevőket feltöltötte: bingus86, Módosítva: 2017. március 29.

Kategória:   Hajfestékek

Dorotien

2019. január 1.

Sosem festettem a hajam, de sajnos elkezdtem őszülni és mivel sötétbarna a hajam, nagyon látszódik. Gondoltam először tesztelem a hajszínezőket, hátha ezek is elégséges megoldást nyújtanak, amíg nincs drasztikus mennyiségű őszhajszálam. Ezt a hajszínezőt kétszer teszteltem, sajnos egyik alkalommal sem fogta be az őszhajszálaimat, pedig 1 órán át hagytam a hajamon és direkt az ősz részekre vastagabban kentük. A sötétbarna szín amúgy nagyon szép árnyalat, teljesen hasonlít az eredeti hajszínemhez, nem büdös, nem szárította a hajam, de mivel a célnak nem felelt meg, ezért tovább keresgélek. Mivel úgy hirdette magát, hogy őszhajszálakat is befed, 3 csillagnál nem tudok rá többet adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

nicole74

2016. július 21.

Nekem nagyon bevált. Finom az illata, színezőhöz képest jól fed, az ősz szálakat is megfelelően. És kíméletes. Örülök, hogy rátaláltam. Havi egyszer ezzel be merem festeni a hajamat. Sötétszőke árnyalatot vettem, és szép természetes színt ad. Ajánlom+++++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 21.

balkanfan

2016. június 2.

Véletlen láttam meg a Müller szórólapján és megörültem neki, mert sok évvel ezelőtt nagyon szerettem ezt a színezőt, teljesen meg voltam elégedve vele, de egyszer csak eltűnt a hazai boltok polcairól. A nemrég beszerzett kincset ugyan még nem próbáltam, de bízom benne, hogy ugyanolyan pozitív benyomásom lesz róla, mint valaha. Addig is megelőlegezem neki az 5 csillagot (egyelőre a szép emlékek miatt.).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

BubuMaczko

2014. március 21.

Krémes a festék állaga, nem annyira kellemetlen a szaga, mint a többi, általam próbált hajfestéknek. Sötétvörös árnyalatút használok, szépen megmarad, nem kopik, jól fed. Tetszik a felvitelt könnyítő, kupakos flakon. Az ápoló balzsam, amit adtak mellé, nagyon jó, kár, hogy hosszabb hajra egy alkalomra elég csak. Ápolt, puha utána a hajam, nem szárítja ki. Kategóriájában közepes árfekvésű, de megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid