Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Sindy6, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 8.

Kategória:   Hajápolók

Szérum hajpakolás sérült, gyenge hajra

Helyreállítja a sérült haj szerkezetét és segít megelőzni a hajvégek töredezését.

Ultime-4-Coplex-et tartalmaz:

• Gyöngy kivonat
  • Panthenol
  • Finomított fehérje és keratin egyedi kombinációja.

zita.herkovics

2018. január 27.

Megvettem anno, ez volt az első komolyabbnak vélt olajom. Müllerben szereztem be, mint tudjuk, ott néha a szokottnál is drágábbak a dolgok. Akkor még nem igazán foglalkoztam az itteni véleményekkel. Hajparfümként funkcionált, később önmagában ápolóként, majd kutyulgattam itthon pakolást, abba szórtam bele. Elfogyott. Szerettem is, meg nem is. Untam, hogy egy évig is rajtam van. A csomagolás fantasztikus egyébként. Imádom a pipettás dolgokat, talán ezzel varázsolt el. Nem fogom újra venni. De jár a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Glowycosmeticsblogspot

2017. április 19.

Megvásároltam, mert azt gondoltam, hogy nagyon hatásos, mivel elég komoly fodrász márkának tűnt és elég drága is volt, de sajnos nem hidratál, nem ápol, csak szárítja a hajam, szóval már csak hajparfümnek alkalmazom.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

szilvasitimea

2017. február 1.

Csodálatos! Tényleg instant szérum a hajamnak. Le van szívatva a hajam, így eléggé töredezik. Ha úgy látom, hogy kócos, nagyon szétáll, akkor ezzel szoktam lesimítani, és csodát művel a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

kissveraa

2017. január 9.

Én 5-6 cseppet rakok a hajam végére, és átfésülöm száradás után. Jó illata van, és ápolja is, de ár-érték arányban inkább 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Justic

2016. október 17.

Végkiárusításon vettem, kb. 900 Ft-ért nyár elején, nemrég nagyon megörültem, hogy találtam még szintén végkiárusításon egy másik drogériában. Sajnálom, hogy többet nem vehetem újra, mert nekem bevált. Göndör, festett, száraz hajam van és a ragacsos, de mégis tápláló olajos állagának köszönhetően nem kell hajhabot használnom, ami nagyon tönkreteszi a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Kila

2016. január 11.

Hát ez a termék nekem egy borzalom. Amúgy is száraz hajam méginkább kiszárította,összeragadt,sprőd lett.Ennyit az ápolásról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

angry

2016. január 8.

Mikor megvásároltam azt hittem, hogy egy tápláló hajolajat fogok kapni, hát nem így történt. Az állaga elég érdekes egyáltalán nem olajos, hamar beszívja a haj, csak a finom illat marad. Azt hiszem, a csomagoláson azt írja, hogy pár cseppet kell tenni a hajra, na én ezzel szemben úgy 3-4 pumpa nyomásnyit tettem, és így sem éreztem semmi különösen tápláló érzést. Az illatát szerettem és reménykedtem közbe, hogy csinál is valamit. Egy idő után nagyon rossz illata lett mintha lejárt volna pedig nem volt meg sokáig. Szerintem drága ahhoz, hogy csak egy jó illatot kölcsönözzön a hajamnak. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

n.zsofka

2015. december 12.

Az egész ESSENCE ULTIME termékcsaládot imádom! Annyira jó illata van, mint egy parfümnek (a termék többi családtagját is ugyanez az illat jellemzi, szerintem nagyon eltalálták). Leginkább az illata miatt imádom és használom, amolyan korona a kész frizurám végén és még nap végén is érzem magamon :) Szép fényt ad a hajnak viszont nem tud többet a többi hajolajnál amit használok. Mindazonáltal elégedett vagyok vele és biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Sindy6

2015. március 2.

Pár napja használom, a 2-3 csepp helyett 5-6 ot is használok. Nagyon puha a hajam ilyen rövid idő alatt. Az illata isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.