Schwarzkopf

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 25.

Kategória:   Hajápolók

Vékonyszálú, lelapuló hajra

Essence ULTIME értékes ULTIME-4-Complexet tartalmaz: Gyöngykivonat, panthenol, kétféle finomított keratin egyedi kombinációja. Az egyedi biotin-komplex formula a telt, dús hatásért és jobb fésülhetőségért.
Alkalmazza nedves vagy száraz hajon, ne öblítse ki!

Kiszerelés: 200 ml

Redlips

2016. december 27.

Látványosan dúsítja a hajam, de úgy, hogy valami olyan réteggel fújja be a hajam, amitől száraz lesz és durva a tapintása. Ha kicsivel többet fújok a hajamra, akkor az egésznek olyan érzete lesz, mintha nem mostam volna ki a hajam. Sajnos így a dúsító hatását nem tudom élvezni, pedig az tényleg látványos, igazi nagy volument varázsol a hajamba, csak ne érjek a hajamhoz utána, mert akkor elmegy a kedvem az egésztől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

laural

2016. március 10.

Azért vettem meg, mert egy könnyen használható dúsító balzsamot kerestem, amit nem kell kiöblíteni. Elsősorban uszodai használatra szántam. Sajnos ez a tervem hamar meghiúsult, mert a flakon minimálisan, de azért érezhetően eresztett a nyakánál. A hatása sem volt átütő, sem a dúsító, sem az ápoló hatásával nem voltam maximálisan megelégedve. Az illata viszont nagyon jó. Nem rossz termék, de én többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

niki33

2015. november 18.

Friss vélemény ma esti első használat után: Én valóban dúsabbnak látom tőle a vékony szálú, lelapuló hajam, reggelre remélem megmarad még a hatása.
Az illata nagyon finom, könnyű "beledolgozni" a hajba. A hajam könnyebbnek tűnik, és jobban kifésülhető. Teljes áron sokallom, Joy-napok alkalmával vettem féláron. Elsőre megelőlegezek neki egy erős négyest, ilyen termékkel ez az első jó tapasztalatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

edesorsim711

2015. augusztus 19.

Én a kék színű samponnal használom, sajnos a lila sampon nem vált be. De így imádom az összhatást. Nekem alapból hamar zsírosodik a hajam sajnos, kb 3 naponta meg kell mossam, úgyhogy zsírosodásról nem tudok nyilatkozni. Viszont imádom az illatát, nem túl erős nem túl gyenge, és nem mű... A balzsamspray elött másfajtát használtam, kb az egész flakont a fejemre kellett nyomni hogy ki tudjam fésülni, de itt nem ez a helyzet. 4 fújás is elég, ezáltal sokáig fog tartani. Tartottam attól, hogy befújom, kifésülöm, és a nyári melegben, ha magától hagyom száradni akkor úgy beáll mintha hajhabbal fésülködtem volna, DE NEM! Úgyhogy imádom a terméket. Az ára borsos, sajnos voltam olyan marha, hogy megvettem rossmannban 1999 ért a permetet, de biztosan újra veszem, csak valahol máshol olcsóbban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Rose23

2015. június 15.

Nekem nem jött be, a szilikon miatt gyorsabban zsírosodott vele a hajam. Ami pozitívum, az az illata, az tényleg szuper :) De ez sajnos kevés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

birdie

2014. augusztus 25.

Még egyszer nem veszek dúsítást ígérő hajápolási terméket, az tuti :) Mellesleg eddig még nem mondta senki, hogy lelapul a hajam, így lehet, hogy csak én parázom túl a dolgot és olyan hatást várok, amire egy termék sem képes :) Ezzel el is mondtam, hogy dúsítást nem vettem észre. Igaz, nem a samponját használom előtte. Szóval nem dúsít, ezért egy csillagot levonok. De ezen kívül mindent tud, ami egy ilyen balzsamtól elvárható. Könnyű, nem zsírosít. Szép, szálló (mármint nem összetapadt) lesz tőle a hajam. Fényes is, puha is, jó illatú is. Ennyi, nem több. Ez négy csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Melcsibabyke

2014. május 10.

Vékonyszálú, lelapuló a hajam. Csodát nem vártam. De meglepett. Én a Strength nevezetű (erősítő) samponnal használom együtt és valami mesés az eredmény. Nem nehezíti el a hajamat, fújkálom minden nap és mégsem zsírosítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

GSz

2014. április 8.

Nagyon tetszik, hogy a balzsam spray formájában van, és hogy nem kell kimosni.
Valóban hatásos, ilyen dús még nem volt a hajam. Persze a samponjával együtt használom. Ugyan olyan jó, mint ez.
Próbáljátok ki, megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

Nagyon tetszik, hogy a balzsam spray formájában van, és hogy nem kell kimosni.
Próbáljátok ki, megéri!

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.