Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: SierraBp, az összetevőket feltöltötte: mona1229, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték. 100% őszhajfedés, akár 4 színmélység világosítás. Ammóniamentes formula, mely nem tartalmaz mesterséges illatanyagot, szilikon, paraffin és ásványi olajokat, parabéneket és formaldehid származékokat. Több mint 90%-ban természetes összetevőkből készült.

Schwarzkopf Essensity Hajfesték 6-68
Ár: 800 Ft , Eladó: norazee
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Postai utánvét, csomagpont vagy személyes átvétel
csizi

2019. október 6.

Nekem bevált, szerintem nagyon jó festék. 7-55-ös árnyalatot használok, meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

sheilaa

2017. november 17.

90%-ban jól befedi az ősz hajszálaimat. Szaga nincs szerencsére. :) Kicsit zsírosodik tőle a hajam, de egyelőre marad, mert nem találtam olyan ammóniamentes hajfestéket ami jobb tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

ancus83

2016. október 17.

Múlt héten festette be ilyen hajfestékkel a fodrászom a hajamat (6-os színnel). Én elégedett vagyok vele. Nem csípett, és nagyon jó, hogy semmi illata sincsen! Az eredmény fényes puha haj!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

zsuzska80

2016. május 17.

Kímélő hajfestéket akartam,ami nem büdös, nem àrt az érzékeny fejbőrömnek, ràadàsul az előző hajfesték szàritott és elkezdett hullani a hajam. Fodràsz kellékesben nagyon dicsérték, bàr az itteni vélemények miatt nagyon féltem. Sokan írtàk, hogy égett, meg csípett, de nem!! Nagyon szép színe van, bár egy kicsit nehéz értelmezni a színskálát, mert picit más, mint a többi. Swarzkopf mindig "különcködik" :) A hajam meg pihepuha, természetes! Megvédem,szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

nora.hajdu91

2015. augusztus 20.

Nekem Biohairben festették ezzel a hajam.
Barna-szőke ombréből tökéletes, élénk és tartós fekete lettem tőle.
H valaki rászánja magát,kérjen utána - vagy ha magának csinálja,mindenképp használjon- száraz hajra való hajpakolást,mert egy picit tényleg szárít.
Etőől eltekintve öt csillagot kap,mert az eredmény tetszik és az összetevők is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Nekem Biohairben festették ezzel a hajam.
Barna-szőke ombréből tökéletes, élénk és tartós fekete lettem tőle.
Etőől eltekintve öt csillagot kap,mert az eredmény tetszik és az összetevők is.

Merry

2015. június 19.

A színei miatt kap kettő pontot.Aztán azon felül nem tud igazából semmit.Pedig nem olcsó!Csípte a fejbőröm,alig vártam, hogy lemossam.Talán 3 hajmosást bírt ki,aztán sehol semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Jutka1989

2015. március 2.

10 évig szőke melírozott volt a hajam, októberben szántam rá magam, hogy átfestem az eredeti barna hajszínemre. Nagyon féltem, valami jó festéket szerettem volna. A fodrászom ajánlotta ezt a terméket, és nagyon bevált. Már elsőre elég jól fedett, de átfestettük 1 hónappal később újra. 4 hónappal később festettük be 3. alkalommal, és tökéletes!!! Fényes, szép, puha a hajam és tartja a színét. Csak ajánlani tudom. Nem csípett és szagtalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

sephora

2014. május 18.

UPDATE:
Már a 3. utánfestésnél tartok és továbbra is pozitív véleménnyel vagyok a hajfestékről. A legutóbbi festést már otthon csináltam, a szepsegcikkek.hu oldalról rendeltem a festéket és az oxidálószert.
Az INCI az én hajfestékemen más (3-62), de gondolom ez a színtől függ.
Az ősz hajszálaimat szépen befogja, a lenövés során jól látszódik, hogy az ősz hajszálat mennyire jól pigmentálta.

Kb. 2 hónapon át tartó hezitálás után döntöttem, hogy lesz, ami lesz - elmegyek a Biohair-be, és barnára festetem a hajamat.
Az előzmény az volt, hogy a fodrászom a legutóbbi melírozást annyira elrontotta (ráadásul elől), hogy ahányszor csak tükörbe néztem felment a vérnyomásom.
Szőkésbarna váll alá érő hajam van, amit azért kezdtem el melíroztatni, mert a fejem tetején elkezdtem őszülni. 5 évig volt melírozott hajam, és sajnos új fodrászt kellett keresnem, mert akihez éveken át jártam, külföldre költözött.
Szóval a legutóbbi melírom vállalhatatlan volt, ezért határoztam el, hogy teszek egy próbát ezzel a hajfestékkel - ennél rosszabb úgy sem lehet alapon.
A sötétbarna Havana árnyalattal lett befestve a hajam, és nagyon meg vagyok elégedve a színnel. 3 naponta mosok hajat, eddig kb. 10 hajmosáson vagyok túl és a szín szépen tartja magát, csak minimálisat fakult. A melírozott rész sem tűnik ki, csak oly módon, ha rásüt a nap a hajamra, ott picit világosabb árnyalatú.
A hajfesték szagtalan volt, a hatóidejére nem emlékszem, de nem volt hosszabb, mint a hagyományos festékeké.
Nekem 5*, a színválasztás tökéletes lett számomra, a fedése, tartóssága eddig kitűnőnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

UPDATE:
Az INCI az én hajfestékemen más (3-62), de gondolom ez a színtől függ.

fancs90

2013. november 29.

Botrányosan rossz hajfesték, ahhoz képest, hogy nem olcsó...múlthéten festettem be a vöröses-barna hajamat (7-87 árnyalat) (azért vöröses barna mert a szőkítés után nem győzöm rákenni a festéket, hogy egyáltalán maradjon benne vörös) Nos, színfrissítés miatt vettem meg a festéket, mert épp 2 festés között vagyok és gondoltam hogy egy ugyanolyan színű, ammónia mentes hajfesték megteszi 2-3 hétig...első lépésben már a lenövéseket egyáltalán nem fogta be (maradt a hajtövem) még a színe tetszett is mert viszonylag egységes volt. Aztán ma mostam meg először azóta...hát mit mondjak, minden kijött a hajamból, ugyan olyan mint 1 hete a festés előtt, nevetséges, így festékkel még nem jártam... Az rendben van, hogy a hajvégem roncsolt és hogy nem tudja úgy megtartani a mesterséges pigmenteket, de hogy a hajtövem se fogja be és 1 hajmosást bír ki....nagyon nagy pénzkidobás volt!!! Jah, és a hajam egyáltalán nem lett puhább vagy fényesebb sem, hiába "kímélő"...

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Moni1980

2013. március 10.

Tegnap festettem vele a testvérem haját. Hólyagosra marta a bőrét. Én ezt nem nevezném kímélő hajfestéknek. A színeredmény is nagyon gyenge, ehhez képest nagyon drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil