Schwarzkopf

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 17.

Kategória:   Hajápolók

Töredezésre hajlamos hajra, Phyto-Stem Cell komplex+rózsavíz. Nem kell kiöblíteni.

Ár: 500 ft/db , Eladó: cintialaura
Állapot: bontatlanok, Helyszín: Szolnok, Kecskemét, fizetés: --
andi91

2019. december 4.

Nekem nem jött be annyira. Zsíros kinézetű lesz tőle a hajam, és emiatt eléggé összeáll és lelapul az egész. Pedig nem fújom máshova csak a hajvégekre, de gondolom, amikor hajmosás után kifésülöm a hajam, akkor jut máshova is belőle, és hát úgy tűnik ennyi elég ahhoz, hogy lelapítsa és zsírossá tegye a hajamat. Illetve az illata sem jön be, ugyanis az sajnos nagyon erős műrózsás. Elhasználom, de egyáltalán nem újravevős történet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Bolyka

2019. november 5.

Egy sima fujos balzsam, semmi több. Jó a hajam utána szépen ki lehet fesulni viszont borzasztó illatú. Ez a rozsaillat sztem émelyítő és sok. Elhasználom de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Katerinna

2019. november 2.

Alapvetően egy jó dolog, igaz módjával kell fújkálni a hajra. :) Én sepciel imádom túltolni a gliss kur hajsprayket, ezzel is elkovettem ezt a hibát , de iszonyat zsíros lett tőle a hajam. Nem újravevős de szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Lili2109

2019. október 24.

Jó erős az illata, több napig érezni. Szép lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Jó erős az illata, több napig érezni. Szép lesz tőle a hajam.

Debko

2019. október 14.

Nagyon szép fényessé varázsolja a hajam, illata is kellemes. Szeretem nagyon az ilyen Gliss Kur termékeket. Elég belőle kevés fújás is, tehát sokáig bírja egy flakon. Csomagolása is nagyon megnyerő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

kisizé

2019. október 12.

Tényleg ugyanazt tudja mint a többi Gliss Kur hajspray, csak más az illata. Eleinte nagyon tetszett ez a rózsás illat, azonban 2-3 fújásnál több már fullasztó, szerintem elég töményre sikeredett ez a formula. A fésülést ez is könnyíti és szép fényt ad a hajnak, de nem csodaszer, csak egy újabb illatú Gliss Kur spray.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

fanni81

2019. szeptember 29.

Puha lesz tőle a hajam. Kellemes az illata . Megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Puha lesz tőle a hajam. Kellemes az illata . Megéri.

Kidaclaire

2019. szeptember 25.

Évek óta használom a Gliss Kur spray balzsamait, ebben sem csalódtam, könnyű kifésülést biztosít, illata kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.