Schwarzkopf

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 17.

Kategória:   Hajápolók

Töredezésre hajlamos hajra, Phyto-Stem Cell komplex+rózsavíz. Nem kell kiöblíteni.

nemethdorcy

2020. június 29.

Szeretem a Gliss Kur sprayket, mindig van belőle otthon. Felváltva használom a lila társával (Fiber Therapy) hajmosás után, törölközőszáraz hajon. Nekem szinte egyforma a hatásuk. Finom illata van, puha lesz tőle hajam és könnyen kifésülhető. Nem szabad belőle túl sokat fújni, mert nagyon el tudja zsírosítani a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Leander

2020. május 13.

Nem nagyon éreztem semmi hatását. Az illata nem rossz, a használata egyszerű, de a hajam állapotán se nem javított, se nem rontott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

riacska

2020. május 2.

Már szinte mindegyik fajtáját próbáltam, hol ezt, hol azt veszem meg. Nekem nagyon sokat segít, mert enélkül nem tudom rendesen kifésülni a hajam, szóval valamelyiket mindig újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Atiyeh

2020. május 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket, nekem nagyon bevált. Szerintem iszonyat finom az illata, könnyen ki tudom fésülni a hajamat, szép fényes és puha lesz a hajam. Nekem bevált, legközelebb is újravenném, de szeretek kísérletezni, úh. kipróbálok más Gliss Kur balzsamokat is még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

cintialaura

2020. április 14.

Nagyon büdi, (ez ugye szubjektív és én alapjáraton nem szeretem a rózsa illatot) de emiatt nem vonnék le pontot, de annyira zsírosít, hogy az valami förtelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Purrfect

2020. április 14.

Nekem nem tetszik az illata sajnos, a lila sokkal jobb. Elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Makk Zsuzsó

2020. április 8.

Isteni az illata, valamelyest könnyebben kezelhető utána a hajam, szárítás után puhább és fényesebb. Igazából átlagos Gliss Kur, parfümös rózsaillattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 8.

Dorika007

2020. március 26.

Azért kap 2 csillagot mert legalább az illata jó. Használata után alig tudom kifésülni a hajamat és nem igazán puhítja meg. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

andi91

2019. december 4.

Nekem nem jött be annyira. Zsíros kinézetű lesz tőle a hajam, és emiatt eléggé összeáll és lelapul az egész. Pedig nem fújom máshova csak a hajvégekre, de gondolom, amikor hajmosás után kifésülöm a hajam, akkor jut máshova is belőle, és hát úgy tűnik ennyi elég ahhoz, hogy lelapítsa és zsírossá tegye a hajamat. Illetve az illata sem jön be, ugyanis az sajnos nagyon erős műrózsás. Elhasználom, de egyáltalán nem újravevős történet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Bolyka

2019. november 5.

Egy sima fujos balzsam, semmi több. Jó a hajam utána szépen ki lehet fesulni viszont borzasztó illatú. Ez a rozsaillat sztem émelyítő és sok. Elhasználom de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.