Schwarzkopf

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 17.

Kategória:   Hajápolók

Töredezésre hajlamos hajra, Phyto-Stem Cell komplex+rózsavíz. Nem kell kiöblíteni.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Naspoja

2021. április 16.

Az én hajam vékonyszálú, barnás. Kellemes rózsa illatú és ápolt hatású lesz tőle. Engem nem zsírosít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Katie

2021. március 10.

Nem egy csodaszer, de szerintem annyira nem szörnyű. Tényleg zsírosít egy kicsit, inkább száraz hajra való, az én dauerolt hajamra például teljesen okés. Látom, hogy mások is írták már, de én is megjegyzem, hogy iszonyúan büdös, viszont legalább nem marad meg a szaga. Emellett a másik negatívuma, hogy nagyon idegesít, hogy a kupakja nem illeszkedik rendesen. Leértékelve vettem meg 700 Ft-ért, ennyit megér. Teljes áron nem venném meg, főleg így, hogy már tudom, hogy milyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Drusee

2020. november 12.

Valahogy jobban szeretem, nint a többi gliss kurt. Eszmèletlen puha lesz szárìtás után a hajam, bár valóban zsìrosìt picit. Még sosem volt ennyire könnyű vizesen kifèsülni. Viszont a szaga.. Az brutális. Az a szerencsèje, hogy mire megszárad addigra kb el is illan. Ha elfogy nem veszem újra, inkább kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Sushii

2020. november 6.

A hatás miatt kap 4*-ot az illata a rózsás WC illatosítójé de hát a szőke festett hajam imádja szóval nincs mese 😁😁😁😅🤗

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

bleauwsy

2020. szeptember 28.

Számomra olyan mint a többi, a mű illata ellenére is, bár nekem ez nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Számomra olyan mint a többi, a mű illata ellenére is, bár nekem ez nem zavaró.

reikaa

2020. szeptember 28.

Sajnos nem vált be a termék nekem sem. Nagyon keveset szabad csak fújni belőle különben összeragasztja a hajam és egy zsíros-ragadós réteget hagy ami után mehetnék egyből újra hajat mosni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Tviki993

2020. szeptember 3.

Hú de nagyon nem szeretem az illatát!
Megszagolhattam volna a boltba!
Elhasználom , mert szerencsére nem marad benne az illat a hajamba, de nem veszem újra!
Mindíg van itthon Gliss Kur kifésülő balzsamom, ez is ugyanúgy teszi a dolgát, de nem bírom az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Hú de nagyon nem szeretem az illatát!
Megszagolhattam volna a boltba!

nemethdorcy

2020. június 29.

Szeretem a Gliss Kur sprayket, mindig van belőle otthon. Felváltva használom a lila társával (Fiber Therapy) hajmosás után, törölközőszáraz hajon. Nekem szinte egyforma a hatásuk. Finom illata van, puha lesz tőle hajam és könnyen kifésülhető. Nem szabad belőle túl sokat fújni, mert nagyon el tudja zsírosítani a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Leander

2020. május 13.

Nem nagyon éreztem semmi hatását. Az illata nem rossz, a használata egyszerű, de a hajam állapotán se nem javított, se nem rontott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

riacska

2020. május 2.

Már szinte mindegyik fajtáját próbáltam, hol ezt, hol azt veszem meg. Nekem nagyon sokat segít, mert enélkül nem tudom rendesen kifésülni a hajam, szóval valamelyiket mindig újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.