Schwarzkopf

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Kitsyke, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

• Nyári hajbalzsam
  • Regenerálás a nap, a strand és a medence által igénybevett hajnak.
  • Barackolajjal és UVA/UVB szűrővel

Csutak

2020. szeptember 17.

Ezt használtam egész nyáron és imádtam. :) Máskor minden nyáron kifakult a hajam vége, de ezzel nem. Könnyebben is lehetett fésülni a hajam és még illatos is. Jövőre is beszerzem mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

KozmaNikolett2001

2020. szeptember 3.

Nagyon szeretem a Gliss Kurnak az összes hajsprayét. El se tudnam mar kepzelni ezek nelkul a hajmosas utani fésülködésemet. Az illatat imadom, plusz pont benne az Uv vedelem. 5* nekem nagyon bejott ez a termek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

pilisifanni

2020. augusztus 26.

Festett vekonyszalu szoke hajam van...nyarom foleg a tengerparton halal ..teljensen szaraz sepru ..kifesulni se lehet. Gondoltam kiprobalom,1 het a tengerparton napsutes ..sos viz.. es semmi baja :) ilyen meg nem volt ! Persze nem sajnanom sokat hasznalom ,part elott, part utan..de ezert vettem. Szereintem megeri. Nekem hasznalt !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.