Schwarzkopf

Ár:   779 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Samponok

Hajfestés és hajformázás során sérült hajra. Az OMEGAPLEX®-et tartalmazó formula helyreállítja a haj belső szerkezetét, elősegíti a haj megújulását és hosszantartó védelmet nyújt a jövőbeni sérülések ellen.

evi1016

2020. május 27.

Eleinte nagyon meg voltam vele elégedve, de aztán annyira durván zsíros lett tőle a hajam, hogy inkább többet nem is használtam. Az illata viszont tényleg kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

bibike2000

2020. április 16.

Egyik kedvenc samponom a gliss kurtól, szeretem. Pont megfelel a hajamnak. Ritkán jutok hozzá, de nem is baj, mert cseppet drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Miruska

2020. április 6.

Nagyon szeretem a Gliss Kur termékeket. Évek óta használom:sampon, balzsam, hajvégápoló... ez a sampon viszont kritikán aluli. Általában 2x vagy 3x samponozok, hogy tiszta legyen a hajam, mivel hetente csak 2x mosok hajat. Ezzel a samponnal olyan volt a hajam töve hajmosás után, mintha nem mostam volna meg. Alig vártam, hogy elfogyjon. Úgy használtam el, hogy az első samponozáshoz használtam, majd a másodiknál másik sampont. Soha többet meg ne lássam, s nehogy véletlenül levegyem a polcról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 6.

vadvirag919

2020. március 1.

Általában nem veszek ettől a márkától semmit, most valami agybaj jött rám, meg az akció... Nem jellemző a zsíros haj nálam, ezért is néztem nagyot az első használat után, amikor is olyan volt mintha nem akart volna megszáradni a hajtövem (ha nem muszáj nem hajszárítózok télen sem). Majd másnapra határozottan zsíros lett a fejem. Vártam még egy napot, ocsmány volt... Én általában 4-5 naponta mosok hajat, és nem szokott így sem kifejezetten zsíros lenni, csak már nem áll sehogy. Ezzel a samponnal 5 óra után újra mosnám meg mert valami réteget hagy a hajamon és olyan olajos.
Egyedül az isteni illata miatt nem biztos h megkukázom - bár nagy a kísértés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Egyedül az isteni illata miatt nem biztos h megkukázom - bár nagy a kísértés.

demeterne

2020. február 11.

Nekem sajnos az összes Gliss Kur termék zsírosítja a hajam, pedig szinte az összeset kipróbáltam hátha jó lesz, de sajnos nem. Az illatuk viszont nagyon jó, és sokáig érződik mosás után is. Szóval nem pontozom le, mert akinek nem gyorsan zsírosodik a haja annak bátran merem ajánlani a márka összes samponját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

blondiebunny

2020. január 2.

Kellemes, átlagos sampon, finom illattal. Remekül habzik, nem kell sok belőle. Picit zsírosította a hajam, ami miatt 1 csillagot leveszek, de egyébként jó volt. Lehet, hogy veszek máskor is. :) Szép, elegáns flakonja van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

kgk

2019. december 15.

Nemreg talaltam ra es hasznalom egy ideje. Azt kell, hogy mondjam, hogy jo kis sampon, hasznalat utan szep fenyes a hajam es nem mellesleg pihe-puha, viszont ugyanugy hamar zsirosodik, bar ez nem feltetlenul a sampon hibaja.
Atlagosan jo kis sampon a maga kategoriajaban, erdemes kiprobalni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Atlagosan jo kis sampon a maga kategoriajaban, erdemes kiprobalni.

Picieri

2019. december 6.

Nagyon szeretem a gliss kur samponokat és hajápolókat. Mindig kipróbálom az újakat. Jól tisztít, jól habzik, nagyon finom illata van, kicsit szárítja a hajam, de egyébként is festve van, és használok ápolókat mosás után, úgy hogy emiatt nem vonok le pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

racheldawes

2019. október 3.

Már két flakonnal is elhasználtam belőle, a kedvenc samponom a márkától. Selymes, puha és nagyon jó illatú lett tőle a hajam. Nem szárított, de zsírosodást sem okozott, 3-4 napot simán kibírt a hajam két mosás között. Egyetlen negatív dolgot tapasztaltam vele kapcsolatban, amit már többen is említettek: néha pattanásokat okozott mind a fejbőrömön, mind pedig a nyakamon és a fülem vonalában az arcomon, így egy időre elment a kedvem attól, hogy újravásároljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Brbgi

2019. július 18.

Ez az egyik kedvenc samponom! Az illata nagyon kellemes és szépen tisztítja a hajam. A balzsamjával és a pakolással együtt használom, nagyon szép puha és fényes hajam lesz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.