Schwarzkopf

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nika123, Módosítva: 2020. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Keratin szérummal gazdagítva regenerálja a sérült hajat és a haj sejtszerkezetét megerősítve nyújt védelmet a jövőbeni károsodás ellen. Védi a hajat a töredezéstől, azonnali kifésülhetőséget, érezhető rugalmasságot és intenzív ragyogást biztósít.

fvviktoria

2020. augusztus 3.

könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam az illata nagyon jó, viszont ugyan úgy töredezik a hajam mint amikor nem használtam a terméket

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

RowenaC

2020. július 28.

Csomagolás: Ugyan olyan, mint a többi hajfujka.
Illat: Én személy szerint, szeretem az illatát, nem tolakodó, viszont nem a legjobb. Szerintem lehetne jobb.
Hatás: Könnyebb kifésülni tőle a hajam, viszont a teljes "helyre hozást" én egyáltalán nem tapasztaltam, talán puhább lett tőle a hajam, de nem valami jó.
Praktikusság: A kupakja könnyen leesik, így ha táskában van, könnyen összefújkálhat mindent. Ettől függetlenül nem egy nagyon nagy kiszerelés, tehát teljesen hordozható.
Újra venném e: Nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Csomagolás: Ugyan olyan, mint a többi hajfujka.
Újra venném e: Nem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.