Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: straub.stella, Módosítva: 2017. július 9.

Kategória:   Hajápolók

Expressz hajregeneráló balzsam töredezett, vékonyszálú hajra

6vilag

2018. január 31.

Nagyon gyorsan fésülhetővé teszi hajmosás után a loboncot. Kellemes illata van és nagyon sokáig elég. Viszont, mikor ezt használom, úgy veszem észre, hogy gyorsabban zsírosodik az amúgy is zsírosodásra hajlamos hajam. Én nem észleltem semmit a hajépítéséből, de kifésülő spraynek remek, bár csak nedves hajra használtam.
Valószínűleg nem veszem újra többet ezt a fajtát, mert nem szeretek még gyakrabban hajat mosni, mint amennyire muszály egyébként is egy héten. Leírásban nem szerepel, de inkább a száraz hajúaknak való spray ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 31.

Juuice

2017. július 1.

Szeretem, mert tényleg regenerál, és építi valamennyire a hajat. Ha összekócolódik, ennek a segítségével szépen ki tudom bontani, és az illata is jó, hosszan érződik. Kicsit sokat kell fújni, hogy legyen tényleges hatása, ezért a -1 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Banszky

2017. június 25.

Ennek nincs annyira jó illata mint a többi Gliss Kur-os hajspray-nek de a hatásával teljesen meg vagyok elégedve. Ugyan nics vékonyszálú hajam de könnyen kifésülhetővé tette a nagy loboncomat és a töredezett hajvégeimet is kissé rendbe tette. Nem mondom,hogy csodaszer de a fésülést nagyban megkönnyíti,finom illata lesz a hajamnak és nem száll tőle össze-vissza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

danzsu

2016. március 17.

Fél évvel ezelött vettem,most fogyott el,megérett a dícséretre. Vékonyszálú,de göndörkés hajam nagyon szereti. Könnyen kifésülhető,kellemes tapintású,szép fényű,illatos frizurám lesz tőle. Nem zsírosított,pedig fújtam rendesen belőle . :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 17.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethylsilanol Hyaluronate, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol