Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dcpolice, Módosítva: 2011. június 10.

Kategória:   Hajápolás

Hajregeneráló, száraz sérült hajra.

Dinus

2014. január 31.

Imádtam a a samponjával együtt!! Az illata számomra isteni volt és tartós, mások is megjegyezték sokszor milyen jó illatú a hajad.. kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Vivianka

2013. július 17.

Fésülködéshez nagyszerű, egy kicsit segített is a hajamon, de nem újra vevős fajta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

sziszikeee2

2013. július 10.

A legkedvencebb Gliss Kur termékem volt! Imádom az illatát és azt, amit a hajammal csinált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

szandracska

2012. augusztus 15.

Finom illata van, teszi a dolgát: könnyen tudom kifésülni a hajamat, szépen csillog tőle. Ennek ellenére váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Fevi

2012. augusztus 11.

Nagyon szeretem, állandó darab itthon. Jó az illata és könnyen kifésülhetővé válik a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

infinite01@freemail.hu

2012. június 12.

Az ázsia centerben láttam... vettem és nekem is bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Az ázsia centerben láttam... vettem és nekem is bejött.

Wyctorie

2012. február 25.

Imádom! Hajam végét is rendbe tette, és az illata is csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Imádom! Hajam végét is rendbe tette, és az illata is csillagos ötös.

kisslilla

2011. október 13.

Végre valami, ami gyorsan és egyszerűen segít kifésülhetővé tenni a hajam. Nagy bajban leszek, ha tényleg nem lesz már kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 13.

zuleica

2011. július 30.

Tényleg kivonták a forgalomból? Pedig nagyon bevált és elfogyóban van. Próbáltam már több félét, de ez a legjobb. Könnyen kifésülhető és nagyon szép fényes lesz a hajam, mintha egy reklámban szerepelnék ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 30.

csillag1219

2011. június 10.

Még sikerült 2 flakonnal beszerezni, mert sajnos kivonták a forgalomból, pedig ez a nyári hajvédőm. :( Az illata nagyon finom, és tényleg védi a hajat a kiszáradástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 10.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid, Pantolactone, Rosa Canina Seed Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol