Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2012. augusztus 11.

Kategória:   Hajápolók

A Gliss Kur Haj Aktiváló Hajszesz karnitintartarátot tartalmazó formulája aktiválja a hajhagymákat és stimulálja a növekedési faktort. Minden egyes hajszálat revitalizál és erősít.

sajbim

2012. december 5.

Sziasztok!
Nekem lassan elfogy az első flakonnal, de nagyon kellene még, mert én is észrevettem, hogy nagyon sok babahajam nőtt a használatát követően!
Sajnos drogériákban már nem találtam, Müllerben sem, fodrász kellékes boltban (3-ban) sem kaptam már.. Valaki tudna segíteni, hogy hol lehet még ilyet venni?
Elérhetőségem: sajbim@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Sziasztok!
Elérhetőségem: sajbim@gmail.com

subria

2012. szeptember 28.

nekem csak egy van amit hivatalosan megadok mindenhová,te írj egyet ha van 2 és rádírok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

subria

2012. szeptember 27.

ÉN IMÁDOM BAGYON BEJÖTT EGYÉBKÉNT HAJTŐEMELŐNEK HASZNÁLOM,DE A HAJNÖVESZTŐ HATÁST IS ÉSZREVETTM,NÁLUNK MÉG LEHET KAPNI ASZEM,AKIT ÉRDEKEL ÍRJON IDE:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Heli

2012. augusztus 11.

Nem gyártják már. Sajnos. Nekem nagyon bejött, megerősítette és megnövesztette a hajamat. Jobb volt (igaz drágább is), mint a ricinus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.