Schwarzkopf

Ár:   799 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 20.

Ár:   799 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Sampon zsíros fejbőrre keratin szérummal és moringa mag kivonatával. Megtisztítja a hajat a környezeti szennyeződésektől, javítja a szabadgyökök okozta károsodást.

simpe_dora

2020. december 10.

Nagy csalódás ez a sampon, mondjuk látva az összetevőket nem is csodálkozom, az üzletben sajnos nem néztem rá. Nagyon híg az állaga, ezért nehéz szabályozni hogy mennyit nyomsz ki belőle. A tiszta érzés megvan a fejbőrömnek használatkor, viszont hajszárítás után szinte rögtön száll a hajam tőle, másnap is. Más samponnal ilyen nem fordul elő, de ennél igen és ez nagyon zavaró. Gyorsan zsírosodó hajra vettem, de nem hozza a szintet, mert 2. nap már újra bezsírosodik a hajam és zsírosan még száll is szóval nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Guppi

2020. július 7.

Egy nappal ki tudom tolni vele a hajmosást, így most 3 naponta mosom. Az illata nagyon jó, sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

sorsi83

2020. június 6.

Könnyen zsírosodó hajam van, de igen rövid frizurám, nekem tetszik ez a sampon. Egyszeri mosással is jól tisztít, pedig sok hajformázót használok. Kellemes, nem tolakodó az illata. Nem használok balzsamot utána. Remélem tartósan is szeretni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 6.

bibike2000

2020. április 16.

Nagyon jól tisztít,sűrű,kevés is elég belőle. Az illata is remek. Minden városban élő hölgynek ki kellene próbálnia, velem csodát tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Esztuci

2020. január 19.

Nagyon szárította a fejbőröm, elkezdett korpásodni tőle a hajam. Sajnos hiába zsíros hajra való, ugyanolyan gyorsan zsírosodott és még korpásodott is. Sajnálom, mert eddig ennek a samponnak volt a legjobb az illata. Szerettem volna szeretni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 19.

Kkovacs08

2020. január 11.

Pantene aqua lightrol váltottam erre a samponra. Első használatra tökéletes. A hajam könnyen kezelhető selymes. A balzsamjával használom. Remélem a továbbiakban is így lesz 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

mindenfelhasznalonevfoglalt

2019. december 7.

Nagyon közepes. Nagyon erőteljesen tisztít, ami nekem kicsit természetellenes. A haj összes saját olaját leszedi, emiatt borzasztóan szárít. El lehet használni, de újravenni biztos, hogy nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Barby0227

2019. október 27.

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam sajnos, rengeteg sampont kipróbáltam már, de vagy egyáltalán nem volt hatása, vagy egy idő után hozzászokott a hajam és ugyanúgy 2 naponta hajat kellett mosnom.
Kb. 1 éve találtam rá erre a samponra, úgy voltam vele, hogy adok neki egy esélyt, bár a korábbi tapasztalatok alapján nagy reményeket nem fűztem hozzá.
Azonban szerencsére pozitívan csalódtam benne, azóta csak ezt használom, 1-2 nappal legalább ki tudom tolni a hajmosást. A balzsammal együtt használom, nagyon puha és könnyen kezelhető a hajam, és az illatát is imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Bernadett4

2019. július 14.

Hosszú idő óta ez az a sampon amit újravettem. Hullámos, dús hajam van és nekem bevált. Nagyon extra eredményt nem nyújt, de tisztít és nem rontja a hajam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

vvivien

2019. június 22.

Sok kell belőle, gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, vízesen durva tapintást eredményez az egyetlen pozítiv dolog az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.