Schwarzkopf

Ár:   799 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 20.

Ár:   799 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Sampon zsíros fejbőrre keratin szérummal és moringa mag kivonatával. Megtisztítja a hajat a környezeti szennyeződésektől, javítja a szabadgyökök okozta károsodást.

Ár: 500 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton
Esztuci

2020. január 19.

Nagyon szárította a fejbőröm, elkezdett korpásodni tőle a hajam. Sajnos hiába zsíros hajra való, ugyanolyan gyorsan zsírosodott és még korpásodott is. Sajnálom, mert eddig ennek a samponnak volt a legjobb az illata. Szerettem volna szeretni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 19.

Kkovacs08

2020. január 11.

Pantene aqua lightrol váltottam erre a samponra. Első használatra tökéletes. A hajam könnyen kezelhető selymes. A balzsamjával használom. Remélem a továbbiakban is így lesz 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

mindenfelhasznalonevfoglalt

2019. december 7.

Nagyon közepes. Nagyon erőteljesen tisztít, ami nekem kicsit természetellenes. A haj összes saját olaját leszedi, emiatt borzasztóan szárít. El lehet használni, de újravenni biztos, hogy nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

Barby0227

2019. október 27.

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam sajnos, rengeteg sampont kipróbáltam már, de vagy egyáltalán nem volt hatása, vagy egy idő után hozzászokott a hajam és ugyanúgy 2 naponta hajat kellett mosnom.
Kb. 1 éve találtam rá erre a samponra, úgy voltam vele, hogy adok neki egy esélyt, bár a korábbi tapasztalatok alapján nagy reményeket nem fűztem hozzá.
Azonban szerencsére pozitívan csalódtam benne, azóta csak ezt használom, 1-2 nappal legalább ki tudom tolni a hajmosást. A balzsammal együtt használom, nagyon puha és könnyen kezelhető a hajam, és az illatát is imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Bernadett4

2019. július 14.

Hosszú idő óta ez az a sampon amit újravettem. Hullámos, dús hajam van és nekem bevált. Nagyon extra eredményt nem nyújt, de tisztít és nem rontja a hajam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

vvivien

2019. június 22.

Sok kell belőle, gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, vízesen durva tapintást eredményez az egyetlen pozítiv dolog az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 22.

dio14

2019. június 10.

Nem szokásom egy használat után véleményezni egy terméket, de most megteszem, leírom az első benyomásom.
Elég híg sampon, jól habzik, kétszer mostam vele, mint mindig. Az előző sampon(elseve) nagyon kiszárította a hajam, így ez igazi felüdülés volt. Nagyon jól tisztít, ennek ellenére nem szárít. Utána a márka egyik balzsamját használtam. Már öblítésnél éreztem, hogy ezek ketten csodát tettek a meggyötört hajammal.
Szárítás után csak ámultam🙂
-Megemelkedett hajtő
-Könnyű, légies érzet
-Fénylő, selymes, pihepuha haj
-A seprű hajvégeim szinte helyrejöttek.
Szóval most nagy az öröm, de azért frissítek, miután elhasználtam.

Sajnos ez se vált be hosszútávon, nagyon kiszárítja és egyben zsirosítja is a hajam, sőt még lapos is lesz. Egy napig egész türhető, de utána valahogy sehogy se áll. Erre most jöttem rá, hogy fodrásznál voltam, és sokkal jobb lett a tartása a hajamnak, és mintha a fejbőröm is megnyugodott volna kicsit. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Szárítás után csak ámultam🙂
-Megemelkedett hajtő
-Könnyű, légies érzet
-Fénylő, selymes, pihepuha haj
-A seprű hajvégeim szinte helyrejöttek.
Szóval most nagy az öröm, de azért frissítek, miután elhasználtam.

Lina14

2019. április 20.

én hetente egyszer használom, eseti mélytisztítás céljára. erre teljesen megfelel, de valóban érezhető a szárító hatása így is. mindig hazsnálok hajápolót így nem tudom, hogy mennyire szárítja a hajvégeket. így elhasználható, de nem létszükséglet, így nem lesz újravéve

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Burya

2019. április 11.

Borzasztó. A hajam jobban zsírosodik tőle, a hosszát pedig úgy kiszárítja, hogy alig tudom kifésülni, fénytelen és úgy nézek ki tőle, mint Szörnyella de Frász... Az illata csodás, de ezt leszámítva minden tekintetben csúnyán megbukott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

nnnoemi86

2019. április 8.

Nekem lelapítja, könnyebben zsírosítja a hajam. Az illata szuper, de a hatása kevésbé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.