Schwarzkopf

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2019. június 18.

Kategória:   Hajápolók

UVA/UVB-szűrővel regenerálja a napsugárzás következtében sérült hajat és segít helyreállítani annak természetes ragyogását és puhaságát.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Agnes91P

2020. augusztus 15.

Balatoni strandolások alkalmával szoktam fújni belőle az UV-szűrőben bízva. A hajszínfakulást biztosan nem gátolja, de a haj kiszáradásán segít. Ha nem kötöm össze a hajamat, akkor pedig szebben hullámosodik tőle. Nem mellesleg isteni kókuszos, igazi nyár-illata van. Nekem ez az a termék, ami nélkül azért ellennék, nem létfontosságú, de kellemes élményt nyújt a használata :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

LSTE

2020. augusztus 13.

Más csomagolásban vettem meg, de ha jól sejtem a termék majdnem ugyan az. Az UV szűrő miatt vettem meg, pedig egyébként csurig van szilikonnal. Alapból a szilikonmentesség híve vagyok, de nyárra tök jól jön a plusz védelem, szóval betárazok, mert szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Haracsimoncsi

2020. július 24.

Nagyon szerettem ezt a terméket. Nem tudom, hogy lehet-e még kapni de biztos betárazok belőle. Imádom az illatát, finom puha könnyű lesz tőle a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

csicsi86

2020. július 4.

Az enyémnek más az üvege. Jó illatú, nem nehezíti el a hajam, segíti a kifésülést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

Guenwhyvar

2019. november 22.

Amikor épp túl száraznak érzem a hajam, ez nagyon szépen helyre teszi, nem lesz tőle nehéz vagy zsíros. Az illata is kellemes. Nagyon örülök hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

SchmitterBettina

2019. szeptember 9.

Nagyon jó illata van. Szép puhává varázsolja a hajat. Nem zsírosít, az egész család szereti használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

PaNel95

2019. június 24.

Az illata nagyon jó, végre egy eltérő, nem szokványos Glass Kur hajspray illat.
A hatásával meg vagyok elégedve, nagyon szépen ki tudom vele fésülni a hajamat.
Igazából nekem be szoktak válni a Gliss Kur spray-k, mert a kifésülésben nekem sokat segítenek.
Nyárra pedig gondoltam kipróbálom, mert a hajnak is jót tesz, ha védve van a káros sugárzással szemben. Ez a kis plusz, meg a finom illata pedig kárpótol a magasabb árért és a kisebb kiszerelésért, mert én úgy érzem, valóban használ, nem száraz a hajam és nem roncsolja az UV sugárzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Az illata nagyon jó, végre egy eltérő, nem szokványos Glass Kur hajspray illat.
A hatásával meg vagyok elégedve, nagyon szépen ki tudom vele fésülni a hajamat.

Lina14

2019. június 19.

Nagyon kellemes illata van, könnyed, nem nehezíti el a hajat, nem zsírosít, nem irritál. Mivel csak spray, valószínűleg nem produkál intenzív fényvédést vagy hidratálást, de kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.