Schwarzkopf

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2019. június 18.

Kategória:   Samponok

Megújult formula!

UVA/UVB-szűrővel segít regenerálni a napsugárzás következtében sérült hajat, segít helyreállítani annak természetes ragyogását és megvédi azt a kiszáradástól.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Reddiamond

2021. április 23.

Most használtam el az első flakonnal s kezdtem bele a másodikba. Nagyon megszerettem. Jól tisztít, nem szárít, nem zsírosít, finom illata van. Nekem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 23.

Fruzsi0330

2020. október 5.

Imádom ezt a sampont! Puha, fényes, egészséges tőle a hajam, kár hogy limitált kiadás!:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 5.

sarahun

2020. július 14.

Nekem nagyon tetszik. Nagyon kellemes az illata, feldob, amikor épp hajat mosok vele. Friss, fényes lesz tőle a hajam, két mosás között is jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Csutak

2020. június 24.

Szerencsére elfogyott a loreal arginine resist samponom, így végre megvehettem ezt. :) Nagyon fincsi illata van, nem szárítja a hajamat és nem marad korpás utána a fejbőröm sem és nem viszket. Hogy meddig bírja a hajam két mosás között, még nem tudok egyelőre beszámolni, de addig is megadom neki a négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Victory33

2020. június 7.

Véletlenül akadtam rá,az itteni vélemények alapján gondoltam kipróbálom, az összetevői is szimpatikusak voltak. Meglepően jó, pedig nekem sosem váltak be a népszerű drogériás márkák samponból. Nem szárít, nem hagy kellemetlen réteget, nem zsírosodik hamarabb a hajam. Egész könnyen kiöblíthető és szerencsére nem habzik túlságosan, mint a szulfátos samponok.
Én féláron szereztem be, teljes áron nem venném meg, mert akkor már inkább egy másik, natúr sampont választok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

ladyfalcon

2020. május 6.

Évekig csak Gliss Kur samponokat és balzsamokat használtam, de egy ideje leváltottam őket. Ezt a típust véletlen fedeztem fel, gondoltam teszek egy próbát vele is. Biztosan újra fogom venni, nagyon puha lett tőle a hajam, és az illata is fenomenális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

francais

2019. október 22.

Nagyon szeretem az illatát, szépen tisztít, nem tudok rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Nagyon szeretem az illatát, szépen tisztít, nem tudok rosszat mondani róla.

picinyul

2019. szeptember 20.

Eddig nem szerettem a gliss kur termékeket. Tesóm használt másik fajtát a termékcsaládból, néha megmostam vele a hajam és azt vettem észre, hogy nagyon hamar zsírosodik a hajam . Ezzel is ez volt eleinte a tapasztalatom, de lehet, hogy csak meg kellett szoknia a hajamnak, mert néhány hét után simán tarthatóvá vált a heti 2x-i hajmosás. A hajam nagyon szép és illatos lesz tőle. Balzsamot is csak ritkán használok mellette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

wildrose

2019. szeptember 5.

Nagyon kellemes, egzotikus illatú hajsampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a hajam. A balzsamjával együtt használva nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 5.

bendi13

2019. augusztus 20.

Nagyon puha lesz tőle a hajam és persze illatos is🤗 Nem szárítottam meg a hajam és mégis nagyon könnyen kezelhető maradt. Sajnos másnapra ugyanúgy bezsírosodik a hajam ettől is, mint minden mástól. A fejbőrömet sem irritálta, illetve a fekete hajfestéket sem koptatja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Panthenol, Dimethicone, Glycol Distearate, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide MEA, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycol Distearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Hydrogenated Castor Oil, Laureth-23
Fényvédők: Benzophenone-4, Benzyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide MEA, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Hydrogenated Castor Oil, Laureth-23
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.