Schwarzkopf

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viliada, Módosítva: 2019. június 24.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult formula!

Regenerálja a sérült hajat és a haj sejtszerkezetét megerősítve nyújtanak védelmet  a jövőbeni károsodások ellen. Védi a hajat a töredezéstől azonnali kifésülhetőséget, érezhető rugalmasságot & intenziv ragyogást biztosít.

IrisAnn

2021. május 13.

A hajam teteje zsíros, az alja száraz, töredezésre hajlamos. Évekig használtam (kb 5 éven át), mindig segített a kifésülésben, javított a hajam állapotán. Az utóbbi időben egyszer véletlenül nem használtam és rájöttem, hogy a hajam tetejét nagyon zsírosítja (tudom, száraz hajra való, ezért igyekeztem csak a hajam alsó felére használni, de a fésű eloszlatja rajta). Egy csillagot azért vontam le, mert mikor nem használtam, könyebbé vált a fésülés is... nem tudom, hogy azért, mert hozzászokott a hajam vagy rosszabb lett a termék minősége...
Minden esetre emlékszem azokra az időkre, amikor még tökéletes volt, kipróbálásra mindenképp ajánlom! Én most pihenőt tartok a használatában és majd újra megpróbálom, updatelem majd, hogy mire jutottunk egymással. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Beautypink

2021. április 26.

Vékonyszálú hajam nagyon gyorsan össze gubancolodik és töredezésre hajlamos a hidegben. Ez a termék kiváló minden alkalomra. Fürdés után nedves hajon ápoló, száraz hajon a könnyebb fésülhetőségért. Nem érdemes sokat fújkálni belőle se a fej tetőre fújjni, mert akkor könnyen zsirosodik az ember haja. Kellemes illata van nem túl erős pont jó számomra. Évek óta használom, mindig vissza térek hozzá a téli időkben a hajam megmentője tud lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

szvero

2021. április 8.

Évek óta ezt használom én is, a lányom is. Kislányomnak nagyon dús, nehezen kifésülhető haja van, ezért vettük először, nedves hajra, kifésüléshez, tökéletes. Így elkezdtem én is ezt használni saját hajamra is, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

klotildo

2021. április 2.

Rengetegszer újravettem már, évek óta a hajápolási rutinom része. Hosszú és dús hullámos/göndör hajam van, a fésülködés egy kínszenvedés, ezért mindig használok rá valamilyen ki nem öblítendő sprayt. Amikor anno először használtam, éreztem a puhító hatását. Mostanra már biztos bőven megszokta a hajam, de enélkül soha nem állok neki a fésülködésnek. Vizes és száraz hajra egyaránt fújkálom, ha úgy érzem, hogy nagyon száraz és szálkás már a többnapos hajam. Az illata is szuper. Nem csodaszer, de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

noricza

2021. február 26.

Évekig használtam, szerettem, aztán ajánlottak jobbat, így azóta nem vettem. A szőkített hosszú hajamat kezelhetővé varázsolta. Egy hátrányát tapasztaltam , hogy nagyon szállt a hajam tőle ami télen igazán zavaró volt. Az ár-érték aránya szuper. Ha netán nem jutnék a jelenlegi ápolómhoz biztos hogy ezzel helyettesíteném. Az illata is jó a többi gliss-hez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

missorsi

2021. február 21.

Hosszú évek óta mindig van itthon.. dús gubancolódó hajam van, én mosás utáni kifésülőbalzsamként használom amire nekem tökéletes. Ezen kívül különösebb csodát szerintem nem tesz, de valahogy tizenéve ragaszkodom hozzá :D az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Mercury91

2021. február 16.

Szinte az összes Gliss kur spray hajápolót próbáltam már, nekem mind bejött, de az olajosat szeretem a legjobban. Kényelmes, hogy nem kell kiöblíteni, vizes és száraz hajon egyaránt lehet használni. Jól működik, szépen ápolja a töredezett hajvégeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

hellmolli

2021. február 10.

Első flakonnal használtam el, de tuti veszek még. Nagyon puha és sima lesz tőle a hajam és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 10.

pandito

2021. február 9.

Nagyon jó, már sokadik üveget használom! Vékonyszálú, rendkívül száraz, göndör hajam van, amit ráadásul vasalok is. Sokat segít a hajamon, újravevős téma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

Tsigani13

2020. december 28.

Én hajmosás után használom, mikor már egy picit száradt a hajam. Isteni finom illata van és a hajamon is sokáig érezni. A hatása szerintem átlagos,de könnyebben fésülhető lesz a hajam amikor használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.