Schwarzkopf

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viliada, Módosítva: 2019. június 24.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult formula!

Regenerálja a sérült hajat és a haj sejtszerkezetét megerősítve nyújtanak védelmet  a jövőbeni károsodások ellen. Védi a hajat a töredezéstől azonnali kifésülhetőséget, érezhető rugalmasságot & intenziv ragyogást biztosít.

Anna4836

2019. október 15.

Nagyon jó szárítás előtti hajformázásra, fényt kölcsönöz a hajnak és nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Sisszy

2019. október 1.

Egyetlen pozitívuma az illata. Akcióban vettem, kettő volt összecsomagolva. A hajammal nem sokat tesz, talán kicsit könnyebb volt kifésülni. Sajnos kicsit zsírosított is, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Luco

2019. augusztus 10.

Meg kell mondjam nem támasztottam nagy elvárásokat ehhez a kis termékhez, pusztán azért vettem meg, hogy hajszárításkor kicsit könnyebb legyen a fésülködés, bár egyébként sem jellemző a hajamra ilyenkor a gubancolódás, de gondoltam egy kis plusz gondoskodás a hajnak nem fog ártani.

Az agyamat majd' eldobtam mikor megláttam/tapintottam a végeredményt. :O Konkrétan mintha a fodrásszalonból léptem volna ki. Alapvetően nem vagyok egy balzsamos/hajpakolásos típus, mert nem szeretem ha nagyon pihipuhi a hajam, mert elég dús ezáltal ha nincs megfelelő tartása kezelhetetlen és az arcomba hullik az egész. Épp ezért nem kis mennyiségű hajfixálót használok, ami eléggé roncsolja a hajam. Viszont amióta bekerült ez a kis csoda az életembe még egy "fél flakon" hajlakk mellett is selymes és fényes marad a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Rose0225

2019. július 11.

Miutan kiszokitettem a hajam nagyon durvan elkezdett toredezni, nagyon sokaig kerestem a megfelelo gyogyirt ra mire vegul ennel a csodaszernel allapodtam meg. A hajam amiota hasznalom ezt a csodat ujra visszanott, szep hosszu lett . Kedvenc. Jobbat meg nem talaltam nala hajdoredezes ugyben .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Cserne

2019. július 11.

Jó őár éve is használtuk Anyukámmal, aztán valahogy nem volt rá szükségem. Azonban manapság megint nagyon elkezdett nagy kócokban összeállni a hajam és úgy örülök, hogy megtaláltam ezt a terméket! Nagyon szeretem az illatát is, én féligszáraz hajra fújom, aztán ha megszáradt a hajam, akkor is és úgy fésülöm ki. Számomra egy csoda!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Beya93

2019. július 8.

Könnyen ki tudom fésülni vele a száraz, gubancos hajam és puhább is lesz tőle, az illata is plusz pont. Vizes hajon nekem jobban bevált, szárazon ragacsos lett tőle a hajam. Az az egy bajom van vele, hogy hiába nem fújom a hajtövekre, valahogy mégis gyorsabban zsírosodik a hajam mióta használom :( Ennek ellenére 4*, mert tényleg megváltás a szénakazalra a fejemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

szokezita

2019. június 24.

Könnyen ki tudom fésülni a hajamat, jó illata van, de kb ennyi. Van nála jobb is, amitől még puha is lesz a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Panni21

2019. június 24.

Ez a kedvencem az összes közül, elég enyhe az illata ahhoz, hogy ne unjam meg a sokadik flakon után se. Már vagy fél éve nem is vettem másfájtát, de lehet, több. Sajnos egyre drágább ez is, de legalább párhuzamosan a mennyiség is emelkedett, most már 250ml-s a flakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Viliada

Korcsoport: >54
2019. június 19.

Jó ideje használom már, elégedett vagyok vele, valóban jól kifésülhető a hajam és szép fényt is ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.