Best of Beauty 2019

Gliss Kur Ultimate Color Expressz Hajregeneráló Balzsam Festett & Világosított Hajra

Schwarzkopf

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsuscsy, Módosítva: 2016. november 3.

Kategória:   Hajápolók

A regeneráló szérumot, UV-szűrőt & folyékony keratin komplex-et tartalmazó formula segít -védeni a hajszínt a fakulástól, a gyönyörű ragyogásért, könnyebb fésülhetőségért és hosszantartó színvédelemért.

viragi

2018. május 24.

Még pár éve vettem, mert próbáltam gyorsítani a hajmosás idején, mivel ezt nem kell kiöblíteni. Valahogy nem fogott meg, és a félig teli flakont elraktam a szekrény mélyére, ami most ismét előkerült. Szóval sokáig kitart és a minőségében sem állt be változás addig, amíg a szekrényemben pihent. Valóban nem nehezíti el a hajat, és nem zsírosít, de nekem szükségem van még a hajolajra is. A színvédelemről nem tudok nyilatkozni, mert nekem enélkül is jól tartja a színét a hajfesték a hajamon. Jó, jó, de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

vicuskat

2017. június 5.

Örülök, hogy rátaláltam! Imádom, hogy nem kell kiöblíteni, hogy jó illatú és fényes lesz tőle a hajam. Dús és hosszú hajjal áldott meg a sors, azt hittem, hamar elhasználom. És nem! Nagyon sokáig kitart! Újravevős!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Avalionia

2016. december 11.

Megújult a csomagolása, én már az újból szereztem be egyet. Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, ez a szer hála az égnek nem rontott a helyzeten. Vörösre festem a hajam, szép fényes tőle, és megkönnyíti a kifésülést is. A színmegőrző hatásról nem sokat tudok mondani, mivel alapból nagyon gyorsan kikopik a hajamból minden festék. Viszont ár-érték arányt tekintve szerintem nagyon jó, úgyhogy a jövőben is bátran fogom fújogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

knoemi

2016. október 26.

Nem szeretem a fújós balzsamokat, mert zsírosítják a hajam, de ez kifejezetten pozitív csalódás volt. Kellemes az illata és szép selymes lesz tőle a festés miatt igénybe vett hajam. Meglepődve tapasztaltam, hogy minél többet használom, annál jobb állapotban van a hajam és a színe is élénkebb. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Justic

2016. október 17.

A fújós gliss kur balzsamok között a kedvencem. Mindig ezt használom minden hajmosás után. Könnyebben ki tudom fésülni a hajam, a nap sem szívta ki annyira a hajam, mint máskor. Jó az illata, nem szárítja a hajam, pedig alkoholos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Vanda234

2016. szeptember 7.

Jó kis termék a világosított hajamra használom,ugy gondolom tovább tarat a szin mint ha nem használnám.
Jó a spré rész az illata is. 5/5
Mert még az ára is megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Jó a spré rész az illata is. 5/5
Mert még az ára is megéri

DianaS

2016. május 6.

Egyszerűen szuper! Tavaly nyáron vettem, nyaralásra is jön velem, én álltalában akkor használom amikor ki megyek a napra. Nagyon nagyon finom az illata és a hajamat megtartja, fényt ad neki, és nem nehezíti el. Imádom ki fújkálni, mert szép lágy permetet fúj. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

marryjane

2016. április 19.

A kifélhetőség tényleg könnyebb. Pihe-puha a haj tőle, de azért a hajvégekre kell az a hajolaj mert ez arra kevés. Az, hogy a hajszínemet tartja-e.......hát ez majd kiderül nyáron az 50 celsius fokokban. Illata isteni finom, olyan csajos az illata. A mennyiség is megfelelő, elég lesz egy idei, főleg, hogy nem kell mindennap használni.
Inkább azoknak ajánlanám akiknek szöszösödik a haja vagy brutál száraz a szőkítéstől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Marcsus

2016. március 21.

Szerintem ez a spray pont arra jó, amire kell. A hajnak szép csillogást ad, az illata kiemelkedő még Gliss Kur-os viszonylatban is, és amennyire egy ilyen fújkától elvárható, szépen tartja az egyébként gyorsan kopó vörös-fekete hajam színét. Arra, hogy a hajam illatát frissítsem, szintén tökéletesen használható, nem nehezíti el a loboncom, és könnyíti a kifésülést is. Mindig Gliss Kur spray-t használok, már legalább tíz éve, és nem csalódtam még bennük. Ezt a példányt ráadásul ajándékba kaptam, így még jobban örülök neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

katenn64

2016. március 7.

Jelenleg ezt használom hajmosás után, könnyen kifésülhetővé válik tőle a hajam. Festett hajam színét szépen tartja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.