Schwarzkopf

Ár:   869 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Lexy96, Módosítva: 2017. február 10.

Kategória:   Samponok

Sampon festett hajra.

• Hajszínfakulás elleni védelem
  • UVA/UVB-védelem
  • Ragyogó fény

Ár: 500 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapest IX. vagy XI. kerulet. De szívesen postázom is elöreutalás után.
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Evi0924

2019. június 6.

Vékony szálú, kicsit száraz, festett hajam van. Amikor először használtam, akkor nem tapasztaltam semmi negatívumot, viszont 2-3 hajmosás után, elég sok gondot okozott. Szárítás után, ahogy végig simítottam a hajam, olyan érzés volt mintha nem mostam volna le rendesen a sampont, viszont akármeddig is mostam sajnos mindig ilyen érzést hagyott maga után. Elnehezült tőle a hajam és összeállt. 3 alkalom után abba hagytam a használatát, mert egyre rosszabb állapotba került tőle a hajam. Oda adtam másnak (mivel úgy gondoltam, lehet másnak beválik), de ő is ugyan ezt tapasztalta, viszont már az első használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

latosn

2019. május 8.

Vettem egy 400 ml flakont belőle. Elhasználtam kb a 2/3-at. Először tetszett, hogy szép tartást adott a hajamnak. Aztán egy jobban zsíros és ragacsos lett a hajam tőle. Gondoltam nem mostam ki rendesen. Aztán megint megtörtént. A végen annyira összeállt a hajam, hogy nem tudtam kibontani hanem három napig kontyban volt. Gondoltam odaadom valakinek. Soha többet Gliss Kur.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

tammancs

2018. december 16.

Bár én nem festett hajra használom, nagyon elégedett vagyok vele. Száraz volt a hajam, de puha lett tőle, jó illatú és nem zsírosodik hamar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

gabriella27

2018. november 29.

Olyan tőle a hajam már mosás közben,mintha bekenném zsírral. Biztos hajtípustól is függ,de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

parblek

2018. augusztus 20.

Hajfestés után kicsit száraznak éreztem a hajam, ezért ezzel mostam hajat, és a fiber therapy express-repair balzsammal.
Kicsit tartottam tőle hogy elnehezíti a hajam, mert annak ellenére, hogy jól habzott, elég krémes állagú is, amit úgy éreztem nehéz leöblíteni, de a végeredmény tetszik. Még csak egyszer használtam, így a hajszínvédő képességéről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 20.

kremkedvelo24

2018. augusztus 15.

Ez az a sampon, amit még az ellenségemnek se.. szárítja a fejbőrt, ami aztán ugye viszketni kezd...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

dynah13

2018. május 21.

Jo sampon, szeretem, tartja a szinet tole a hajam, nem zsirosodik, fenyt is ad neki :)
Melle altalaban nem a sajat balzsamjat hasznalom, hanem Loreal Elseve vagy Garnier Fructis balzsammal kombinalom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Zoe444

2018. április 3.

Imádom a balzsamjával együtt. Festett vörös hajamra használom, nem fakul ki tőle a hajam olyan gyorsan, nagyon finom illata van és amit imádok benne nagyon, hogy nem zsírosodik tőle olyan gyorsan a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

vanesszam

2018. február 20.

Egyik kedvenc samponom, bár nekem nem tartott tovább miatta a hajfestés hatása, ugyanúgy kopik a szín. Heti egyszer használom, így is kibírja a hosszú hajam, nem zsírosodik tőle ezért 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Luiselotte

2017. június 24.

Alpecinnel és Joico body luxe samponnal keverve használom, (1/3 arányban) hogy szép maradjon a színe a hajamnak és maximálisan elégedett vagyok az eredménnyel.
A hajszínem csak ragyogóbb lett, picit sem fakul pedig voltam napon nem is keveset...
Az illata és az állaga is rendben van, kellemes használni.
Később update, hogy teljesít a nyaralások alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

Az illata és az állaga is rendben van, kellemes használni.
Később update, hogy teljesít a nyaralások alatt.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.