Schwarzkopf

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2013. április 28.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló olajjal és folyékony keratin kompolex-szel biztosít azonnali könnyű kifésülhetőséget és intenzív ápolást. Erősíti a hajszerkezetet, a kevesebb töredezett hajért.

foxfox

2018. július 9.

Nedves hajra fújva tényleg megkönnyíti a kifésülést. Nagyon szeretem az illatát is, viszont mostanában már nem látom a polcokon, nem lennék meglepve ha megszüntetnék... 😥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Elvira321

2018. július 6.

Másik gliss kurt terméket használtam előtte, de ebben sem csalódtam. Nagyon sok, hosszú és vastag szálú hajammal a fodrász is megküzd mindem alkalommal, hát még én itthon. De ezek a termékek valóban megkönnyitik a fésülkődést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

anita23

2018. június 30.

Számomra ő már közel 3 éve csodaszer. Drágálltam már egy ideje, de mivel tényleg nagyon imádom az illatát (nem untam meg az évek során sem!!), valamint a hajamat is még mindig puhává és széppé varázsolja, ezért újravettem mindig. Most már sajnos 2000 forint alatt nem nagyon látok, így ideiglenesen lemondtam róla. Szomorkodom miatta, az ára miatt nekem csak 4*....

Egyébként többnyire száraz hajra alkalmaztam, úgy kiválóan ápolta a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Egyébként többnyire száraz hajra alkalmaztam, úgy kiválóan ápolta a hajamat.

dynah13

2018. május 21.

Nekem nagyon bejott, hajszaritas elott fujom be vele a hajam, es sokkal konnyebb kifesulni tole :) Hosszu es nehezen fesulheto a hajam, ezert mindenkeppen hasznalnom kell valamit, es ez valt be a legjobban.
Egyszer elfogyott, es elfelejtettem ujat venni, nagyon rossz volt nelkule fesulkodni, ezert azota mindig van otthon plusz flakonnal is belole :) 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Eszterk6

2017. december 4.

Már a gliss kurtól is próbáltam több ilyen pumpás balzsamot. Nem rossz, de nem egy csodaszer. Én száraz hajra használom, mintha könnyebben lehetne kifésülni. Nem fogom újravenni vmi mást keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Csobanka

2017. július 16.

PCOS miatt ment tönkre a hajam és szőkítve is van szóval nagyon kellett a segítség a kifésüléshez. Ez egy nagyszerű tűzoltó, de hosszú távon szeretnék megszabadulni tőle. Ha a balzsamom és a samponom nem szilikonos még nagyobb szükségem van erre a termékre. Jó lenne találni alternatív megoldást. Addig is erre támaszkodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Alicee4

2017. július 1.

Imádom! A másodikat használtam már el, de nagyon selymessé és fényessé teszi a hajam, és nem nehezíti el, ami hatalmas előnye! Akciósan és teljes áron is megéri! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

bebuska94

2016. november 16.

Három testvérével használom felváltva minden hajmosás után másikat. Mióta levágattam nagy mennyiséget a töredezett hajamból szeptemberben, azóta nem veszem észre, hogy töredezne. A fésülhetőséghez nem tudom mennyit ad hozzá, mivel speciális fésűm van, hogy ne tépje a hajam. Sokáig elég és úgy tűnik az ULTIMATE OIL ELIXIR, TOTAL REPAIR EXPRESS és az OIL NUTRITIVE jól működik együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

tboci

2016. október 29.

Számomra jó a illata és sokkal könnyebben fésülöm a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Számomra jó a illata és sokkal könnyebben fésülöm a hajam.

FazekasDora

2016. szeptember 14.

Kifésülésben tény és való segít, mire megszárad a hajam már semmit nem veszek észre belőle hogy hatott volna. Illatra jó. Hosszas használat után viszketett tőle a fejbőröm így én nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.