Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   940 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 11.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Sampon vékonyszálú, erőtlen és sérült hajra

Új összetétel. A Folyékony Tengeri Kollagént & Folyékony Keratin Komplexet tartalmazó formula a hajtövektől erősíti a hajat az észrevehetően hosszan tartó, dúsabb, ellenállóbb & magával ragadó hajért.

Szilikonmentes: nem nehezíti el a hajat.

Kiszerelés: 250 vagy 400 ml

balankaa01

2019. június 6.

Jöttem megvédeni. Az úgy volt, hogy olcsó sampont akartam venni a koleszba (egyetemista élet, hehe), nem nagyom gondolkodtam rajta, hogy milyen legyen, bementem az üzletbe, levettem ezt a polcról, nem akartam ilyen hiperszuper ápoló, hidratáló sampont, hogy ne zsírosodjon tőle be idő előtt a hajam, plusz pont, hogy szilikonmentes. Na már most, nagyon meglepődtem az első használatkor, az illata fantasztikus, pedig én az az ember vagyok, aki utálja a kozmetikumok szagát, úgyhogy ami engem illet (illat), be kéne tiltani a parfümöt mint összetevőt. 🙃
Másrészt, én a hajamat lehajolva, fejjel lefelé szoktam szárítani, hogy legyen tartása, de csak ideig-óráig tart, viszont ezzel a samponnal kombinálva egész vállalható volt a hajam a következő hajmosásig, ami nagyjából 4 napot jelent. Örömmel használtam el, aztán végülis nem ezt vettem újra, mert szeretek kísérletezgetni, az új sampon pedig brutális hajhullást okozott, úgyhogy jelenleg azt próbálom orvosolni, de nem tartom kizártnak, hogy valamikor még a kosaramban landol majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Aleysa

2018. november 12.

Jó az illata. Ennyi volt a pozitívum. Egyébként kb az első 2 alkalommal működött, volt dúsító hatása elég erőteljesen. Viszont kiszámította fejbőrön, amitől horror korpás lett. Ezen túllendültem, de azon nem tudok, hogy utóbbi pár alkalommal nem bírom kimosni a hajamból a sampont. Zuhanyozhatom akármeddig, mire megszárad a fejem tetején olyan mintha zsíros lenne és csimbókszerűen összeáll a hajam. Gyorsabban is zsírosodik, gondolom attól, hogy képtelenség lemosni teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

MNNiko

2017. október 10.

"Volume" hatást nem nagyon érzek. Nagyon jól tisztít, kiválóan habzik, így kevesebb is elég belőle, de nem ad plusz tömeget a hajnak. Egy teljesen átlagos sampon.
Mondjuk én még nem találtam a szögegyenes hajamra olyan sampont ami valóban volumen-es lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

bihelga

2017. augusztus 16.

Borzalom ez a sampon! Nagyon kipirosodott utána a fejbőröm és borzasztóan viszketett! Azonnali kuka!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

dinella

2017. június 19.

Lelapította a hajam, és hamarabb is zsírosodik, emellett erőtlennek, és gyengének tűnik, tiszta vicc. Az illata olyan átlagos, nem marad meg a hajamban mosás után. Nem hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

luccsoka2

2017. április 23.

Nekem nagyon bevált! A balzsam illatát IMÁDOM!Ingyen jutottam hozzá az egész termékcsaládhoz,szerintem kartonszámra fogom magammal haza vinni😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

PoisonK

2017. április 15.

Nem tudom miért ilyen rosszak az értékelések.Nekem nagyon bevált.Állandóan lapos volt a hajam már a mosás után két napra de mióta ezt használom elég hetente hajat mosnom.Nagyon szépen dúsítja a hajam.Az illata nekem nem igazán tetszik, bár én hozzá szoktam már a syoss samponokhoz előtte, mindenesetre ez nem olyan nagy probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

nettencs

2017. február 21.

Ez a sampon nem hogy nem dúsította, hanem lelapította a hajamat, ilyet még sosem tapasztaltam :D az illata viszont nagyon jó, amiatt kap 2 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

senskin

2017. január 27.

Nagyon kellemes friss sampon, felüdülés a vékony hajam számára! :) Tetszetős a csomagolása. Tükrözi, hogy ami benne van könnyed és kellemes. De szerintem a L'orealé jobb, a fibralogy...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Trixi

2016. december 14.

Egészen jó sampon, nem irritálja a fejbőröm, nem korpásodom tőle, nem boglyasít, annak ellenére sem, hogy szilikonmentes. Olyan nagyon nem dúsítja a hajam, viszont nem zsírosítja, ezért kevésbé esik össze. Az illata viszont brutál erős, alig kibírható köhögés nélkül, ezért a mínuszpont. Hajmosás után a repülő rovarok előszeretettel gyűlnek a fejem köré, jönnek az illatra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 14.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.