KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Hajápolók

Express hájápoló balzsam folyékony keratin komplexszel. Azonnali kifésülhetőséget biztosít, antisztatikussá teszi a hajat, és védi a kiszáradástól. Limitált, téli kiadás a hideg által károsodott hajra.

Alida93

2018. november 27.

Számomra nagyon bevált. Az illata nagyon jó, könnyen fésülhetővé tette a hajam, selymes, és fényes lett. Összevissza hullámos a hajam, amit nagyon nehéz karban tartani, ez a termék viszont meg tudta zabolázni a száraz, hullámos hajam. 😊

Alida93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Aylawitch

2018. november 16.

Nem sok gliss kur terméket próbáltam, konkrétan ez a második! :) Az első az Ultimate repair express balzsam volt, ami be is vált egy ideig, majd kezdett zsírosodni és elnehezülni a hajam tőle, akkor tértem át erre. Épp akciós volt, gondoltam kipróbálom. Megfogott a csomagolása és imádom a limitált kiadású termékeket kipróbálni. Nekem kicsit csalódás volt. OK, hogy az illata csúcsszuper, de az nem valami sok. Igazából túl sok jótékony hatása nincs. Épp elfogadható állapotú lesz a hajam tőle, de van amikor plusz olajat vagy balzsamot is teszek még rá. Újravásárolni biztosan nem fogom, ez most nem igazán jött be.

Aylawitch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

sztinke

2018. június 19.

Mindig Gliss Kur kifésülő spray-t veszek, legutóbb (télen) ezt. Nem rossz ez sem, de nem lesz a kedvencem. Az illata jó, a mennyiség kiadós, jó a spray formátum is, ugyanúgy könnyen fésülhetővé teszi a hajam, mint a többi gliss kur spray, viszont nem táplál eléggé. Hajszárítás után már nem olyan puha a hajam ezzel a változattal, így több olajat igényelnek a hajvégeim. És két hajmosás között is hiába fújom a hajamra, nem érzem, hogy ápolna. Ha többet fújok, akkor meg már elnehezíti a hajam.
Biztos, hogy nem ezt a verziót fogom legközelebb megvenni.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Biztos, hogy nem ezt a verziót fogom legközelebb megvenni.

Kitsyke

2018. május 29.

Tipikus gliss kur.ilyen semmilyen,csak az illata jó...

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Tipikus gliss kur.ilyen semmilyen,csak az illata jó...

Mamamacica

2018. május 7.

Pozitívum: könnyen kezelhető, selymes, illatos és fényes hajat eredményez.
Negatívum: nekem elnehezítette a hajam, hamarabb is zsírosodott tőle valamint összeállt tincsekben.
Összességében nem rossz, de nem venném újra.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Pozitívum: könnyen kezelhető, selymes, illatos és fényes hajat eredményez.
Összességében nem rossz, de nem venném újra.

KK95

2018. április 3.

Kétszer használtam eddig, de imádom. Nagyon puha lesz tőle a hajam és nagyon könnyen ki tudom fésülni. az illata is isteni. A csomagolása megfogott, rögtön ki kellett próbálnom.

KK95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 3.

Stellacska6969

2018. március 28.

Illatra szinte tökéletes. De hiába használom semmi változást nem tapasztaltam, és már alig van belőle pedig csak 3 hete vettem. De újra biztos nem fogom venni :(

Stellacska6969
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Ticsinky

2018. március 16.

Szuper egy hajápoló! :)
Puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, és az illata is nagyon jó.

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Szuper egy hajápoló! :)
Puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, és az illata is nagyon jó.

HexenDAB

2018. március 16.

A samponnal kombinálva nálam bevált.

HexenDAB
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

A samponnal kombinálva nálam bevált.

Fanba

2018. március 6.

Az illata kellemes. De mint sok mas erre valo spray ugyanugy ez is hosszutavon elvekonyitja a hajat es gumissa, nyulossa teszi. Megvettem de nem hasznaltam el. kiöntottem, es egy keratinos balzsamot vizeztem fel benne. Sajnos meg nem talalkoztam olyan folyekony hajbalzsammal ami hosszutavon nem tenne tönkre a hajat.

Fanba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethylsilanol Hyaluronate, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.