Schwarzkopf

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Hajápolók

Express hájápoló balzsam folyékony keratin komplexszel. Azonnali kifésülhetőséget biztosít, antisztatikussá teszi a hajat, és védi a kiszáradástól. Limitált, téli kiadás a hideg által károsodott hajra.

Ár: 900 Ft , Eladó: Hanga.cv
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sztinke

2018. június 19.

Mindig Gliss Kur kifésülő spray-t veszek, legutóbb (télen) ezt. Nem rossz ez sem, de nem lesz a kedvencem. Az illata jó, a mennyiség kiadós, jó a spray formátum is, ugyanúgy könnyen fésülhetővé teszi a hajam, mint a többi gliss kur spray, viszont nem táplál eléggé. Hajszárítás után már nem olyan puha a hajam ezzel a változattal, így több olajat igényelnek a hajvégeim. És két hajmosás között is hiába fújom a hajamra, nem érzem, hogy ápolna. Ha többet fújok, akkor meg már elnehezíti a hajam.
Biztos, hogy nem ezt a verziót fogom legközelebb megvenni.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Biztos, hogy nem ezt a verziót fogom legközelebb megvenni.

Kitsyke

2018. május 29.

Tipikus gliss kur.ilyen semmilyen,csak az illata jó...

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Tipikus gliss kur.ilyen semmilyen,csak az illata jó...

Mamamacica

2018. május 7.

Pozitívum: könnyen kezelhető, selymes, illatos és fényes hajat eredményez.
Negatívum: nekem elnehezítette a hajam, hamarabb is zsírosodott tőle valamint összeállt tincsekben.
Összességében nem rossz, de nem venném újra.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Pozitívum: könnyen kezelhető, selymes, illatos és fényes hajat eredményez.
Összességében nem rossz, de nem venném újra.

KK95

2018. április 3.

Kétszer használtam eddig, de imádom. Nagyon puha lesz tőle a hajam és nagyon könnyen ki tudom fésülni. az illata is isteni. A csomagolása megfogott, rögtön ki kellett próbálnom.

KK95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 3.

Stellacska6969

2018. március 28.

Illatra szinte tökéletes. De hiába használom semmi változást nem tapasztaltam, és már alig van belőle pedig csak 3 hete vettem. De újra biztos nem fogom venni :(

Stellacska6969
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Ticsinky

2018. március 16.

Szuper egy hajápoló! :)
Puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, és az illata is nagyon jó.

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Szuper egy hajápoló! :)
Puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, és az illata is nagyon jó.

HexenDAB

2018. március 16.

A samponnal kombinálva nálam bevált.

HexenDAB
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

A samponnal kombinálva nálam bevált.

Fanba

2018. március 6.

Az illata kellemes. De mint sok mas erre valo spray ugyanugy ez is hosszutavon elvekonyitja a hajat es gumissa, nyulossa teszi. Megvettem de nem hasznaltam el. kiöntottem, es egy keratinos balzsamot vizeztem fel benne. Sajnos meg nem talalkoztam olyan folyekony hajbalzsammal ami hosszutavon nem tenne tönkre a hajat.

Fanba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

szekelyeni

2018. február 28.

ez a spray igazából mint illatban, mint hatásban ugyanaz, mint a gliss kur alap lila kifésülő spray-e, de még mindig nem olyan jó, mint a total repair narancssárga spray (bocsi, én csak szín alapján tudom megjegyezni őket :D ) elhasználom, de nem veszem újra. Hatása miatt vonok 1 csillagot, az illat szubjektív, nekem nem tetszik, de nem vonok érte semmit :)

szekelyeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Mackobunda

2018. február 21.

Kemény 400 Ft-ért jutottam hozzá. Nem is értem miért nem hoztam el belőle többet.
Nagyon finom illata van, nem értem miért adták ilyen olcsón.
Jól jártam vele az biztos és még tart a tél.
Mindig ezeket használom kifésülőspraynek.
A csomagolása nagyon tetszik.
A pumpája jól működik, ez a termék ami normálisan szétfújja a hajra a terméket és nem egy adott pontra nyomja csak.
Nagyon szállt most télen a hajam ez kicsit segített rajta.
Napi szinten használom ha úgy van kedvem és nem érzem, hogy zsírosítana.
Viszont az én hajam igényli az extra ápolást mivel nagyon hosszú.

Mackobunda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Nagyon finom illata van, nem értem miért adták ilyen olcsón.
Jól jártam vele az biztos és még tart a tél.
Mindig ezeket használom kifésülőspraynek.
A csomagolása nagyon tetszik.
Nagyon szállt most télen a hajam ez kicsit segített rajta.
Napi szinten használom ha úgy van kedvem és nem érzem, hogy zsírosítana.
Viszont az én hajam igényli az extra ápolást mivel nagyon hosszú.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethylsilanol Hyaluronate, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.