Schwarzkopf

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2018. november 29.

Kategória:   Hajápolók

Az Express-Repair Regeneráló Hajbalzsam ápoló regeneráló-szérummal és antistatikus hatással regenerálja a hajszálak felületét és védi azt a téli káros hatásoktól.

Ár: 1000 , Eladó: Mirennis
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. & XIII. ker., fizetés: személyes átvétel a Móricz Zsigmond körtéren és a Dózsa György útnál lehetséges

f_fancsu

2021. április 24.

Télen adtam egy esélyt neki. Egy használatig jutottam. Ugyanannyit fújtam a hajamra, mint más termékekből, 20 percig küzdöttem, mire ki tudtam fésülni a hosszú hajamat. Szárítás után nagyon furcsa érzetet adott, szinte összeállt tőle az egész hajam és el is nehezítette. Azt írták, hogy nem töltődik fel így a haj és nem fog szállni, hát nekem ugyanúgy szállt a hajam, mint mindig. Nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

aniko_farago

2020. május 31.

Ez is bevált mint a többi folyékony hajbalzsam.Azt teszi amit ígér.Az illatát imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

ponilopopolopo

2020. május 1.

Sztem jo termek, keves eleg belole es az elektromossagot tenyleg csillapitotta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Sztem jo termek, keves eleg belole es az elektromossagot tenyleg csillapitotta

Puszedli83

2020. április 30.

Az illata kellemes,a hajam puha lesz tőle. Az antistatikus hatást én nem mindig tapasztalom.
Hiába nem fújok sokat, szerintem jobban zsírosodik a hajam amikor ezt használom. Kidobni nem akarom, elég sok van még benne. Valahogy majd elhasználom,de többet nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

HunglerR

2020. március 5.

Véletlenül emeltem le a polcról, tetszett az illata nagyon.
Seborrheás Dermatitisem miatt egy speciális fejbőr tisztító samponnal mosok hajat, amitől kicsit ragacsos lesz, ezért a hajhosszt Pantene Repair samponnal mosom át, hogy jó illatú és puha legyen. Ez utáni lépésként gondoltam egy permetre....
Számomra tökéletes. Nagyon jó az illata, sokáig meg is tartja. Pihe puha és csillogó a hajam mióta használom. Én imádom! Annyira szép és selymes a hajam tőle, hogy nem győzöm nézegetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Véletlenül emeltem le a polcról, tetszett az illata nagyon.

Babooca

2019. augusztus 22.

Azt reméltem, hogy ugyanolyan lesz, mint a fehér téli verzió de sajnos nem. Az nekem tökéletes volt, pont ezért ez nekem most nem kicsit csalódás. Sajnos betáraztam belőle, így egy ideig biztosan nem fogom tudni leváltani. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Moony

2019. július 23.

Amire hivatott, azt sajna nem teljesíti. Illata kellemes. Nagyon zsírosította a hajam :( Nem dobtam ki, általában reggelente szoktam hajat mosni, előző este befújkáltam vele a hajhosszt, kvázi balzsamként használgattam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Brazilparty

2019. január 31.

Nekem azért használ, kevésbé statikus a hajam, de cserébe eléggé elnehezíti. Az illata kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

doratarr95

2019. január 28.

Gondoltam ha mar teli kiadas, biztos jobb lesz a tobbinel... hat nem.
Csak ugy hasznalom hogy hajnosas utan arganolajat es hair bombot (kallos) rakok a hajamra, ezt pedig csak szarazon amikor reggelente megfesulom a hajamat, hogy ne szalljon. Amugy semmire sem jo, az illata sem lett nagy durranas. Szerintem ez volt az utolso probalkozasom a gliss kur-ral.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Gondoltam ha mar teli kiadas, biztos jobb lesz a tobbinel... hat nem.

iloveyoued

2019. január 24.

Nem rossz, de a többi tesója sokkal jobb :( gondoltam jobban ápol mivel tél stb.. de semmi :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.