Schwarzkopf

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Kategória:   Samponok

Ionic Komplex-et és szőlőmagolajat tartalmazó sampon sérült, töredezett végű hajra, mely regenerálja a sérült hajszerkezetet és lezárja a hajvégeket. Erősíti és tisztítja a hajat.

CandyShimmer

2021. május 22.

Balzsammal együtt használtam de alig vártam hogy elfogyjon. Túl erős tolakodó az illata, viszketett tőle a fejbőröm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Kispanda

2021. április 13.

az egész termékcsaládot használtam egyben. olcsó és amúgy nagyon fincsi érzés. a hajam puha és illatos volt, de hamar zsírosodtam és viszketett a fejbőröm utána. nem veszem újra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Maja92

2021. március 18.

Mióta használom iszonyat száraz a hajam és száll. Nem győzök rá hajvégápoló olajat tenni, de az sem segít rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Tviki993

2021. január 16.

Nekem is jobban zsírosítja a hajam.
Tartása nem lesz utánna ( pakolásával együtt használom)
El fogom használni, de nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Nekem is jobban zsírosítja a hajam.
Tartása nem lesz utánna ( pakolásával együtt használom)
El fogom használni, de nem fogom újra venni!

Mercis85

2021. január 13.

Már régóta nem használok csak szintetikus anyagoktól mentes hajápolókat,most viszont elcsábultam mert jó volt a marketing szöveg,az illata is és szép volt a csomagolása.
Kár volt megvenni,mert az amúgy nem zsírosodó hajamat 3 naponta mosnom kell az 5 nap helyett.
Semmilyen pozitív hatását nem tapasztaltam a kellemes illatán kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

Semmilyen pozitív hatását nem tapasztaltam a kellemes illatán kívül.

lZsuzsi

2021. január 2.

Az illatával nekem különösen semmi bajom, viszont nem tisztít eléggé. A hajam 2 nap múlva már zsíros. El fogom használni olyan napokon mikor a 4 fal között leszek, home officeban, vagy nincs találkám senkivel, de egyébként ha nem szettben jutottam volna hozzá, magamtól se ruháztam volna be rá. Kevés az a GK sampon, ami jól tisztít, és megéti a 800 forintot is. Nekem egy Baleás 300forintos sampon 100x többet ér. Nem éri meg elcsábulni sajnos a szép csomagolásnak. Egyébként meg nekem nem is használ igazán, de erthető, hiszen csak a hajam tovet mosom, a hosszához nem érek igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

Dicci

2020. október 24.

Megvettem, de sztem borzalmas az "illata". Elhasználom majd alkalmanként, ha már minden kötél szakad :D Amúgy egy átlagos sampon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

emiko

2020. október 19.

A maszkjával használom. Nem lesz "csikorgósan" tiszta a hajam tőle. Nagyon károsodott szőkített hajra használom (majdnem fehér, eredetileg vöröses középbarna) és jót tesz neki. Akinek volt már huzamosabb ideig szőkítve a haja, tudja, hogy a tarkó résznél "hal meg" először a haj. Ezzel a termékcsaláddal még mosásnál is puha marad és a kritikus részén is. Hezenze 1-2x mosok csak hajat, bőven elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

pbernadett

2020. október 17.

Jól habzik, kellemes az illata, az állaga is rendben van viszont míg eddig 3-4 naponta mostam hajat, mostmár ezzel a samponnal 2 napot tudok csak kihúzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

Panni21

2020. október 13.

Huh, ez nagyon nem jött be.
Nem habzott fel, nem lehetett rendesen kimosni, mosás után egyszerre volt zsíros és száraz a hajam, egyszer használtam, nem fogom többször.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Huh, ez nagyon nem jött be.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.