Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: KataaBabaa, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Hajformázók

Hullámosító spray tengeri sóval

Kiszerelés: 200 ml

Lina14

2019. május 18.

az illatával nem volt semmi gondom, azonban a hatás valóban egy fésülhetetlen, kicsit összeáált haj, ami kissé és kuszán hullámos. a sima sós víz is ugyanezt a hatást adja, így ez a része rendben van. vigyázni kell, hogy nem fújunk belőle nagyon sokat egyzserre, mert akkor nem tengerparti, hanem mocsárszörnyi a végeredmény. mint várható volt, rendesen szárította is a hajam, extra balzsam mindenkéépen kell a rákövetkező mosásnál

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

Fujituli

2019. január 1.

Büdös és nem igazán érzek hatást ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Büdös és nem igazán érzek hatást ...

fanncsix

2018. szeptember 17.

Az illata finom, de azon kívül, hogy kiszárította a hajam nem tett semmit vele. Nagyon nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

juditfoldesi

2018. július 20.

Nekem nem vált be sajnos, túl ragadós és önmagában nem eredményezett hullámokat. Az illata sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Onewitch

2018. július 3.

Jó illata van, de nem nálam nem hozza a hullámokat. Szerintem inkább olyanoknak való, akiknek valamennyire természetesen is hullámos a hajkoronája. Az én egyenes hajammal semmit sem kezdett, még úgy sem, hogy körkefével rásegítettem...Csak az illata miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Wikca

2018. június 28.

Én nagyon szeretem, teszi a dolgát. Pont úgy "ragasztja" össze tincsekbe a hajat, mint a tengervíz. Nem értem a korábbi véleményeket, mit vártatok egy sótartalmú spray-től? Ne várjatok könnyen fésülhető puha hajat, mert nem arra való!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Bernu

2018. június 24.

Nem vagyok én sem elragadtatva tőle,lassan úgyis elfogy már. Nekem is alapjáraton hullámos a hajam,rá akartam ezzel segíteni kicsit,de semmit sem ér,csak összeragasztja a szálakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

mbea90

2017. december 8.

Egyetértek az előttem szólókkal, hogy semmi hatása nincs, de a haj gubancolódik tőle kemény lesz és nagyon nehéz kifésülni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Zoraje

2017. július 30.

A Schwarzkopf helyèben bevonnám a termèket és próbálnám minél előbb elfelejteni, hogy valaha is létezett. Ha van szörnyű kozmetikai termék ezen a világon, akkor ez az. A hajamat kiszárította és olyan gubancos lett, hogy negyed flakonnyi Gliss kur kellett a kifèsülèshez. Nem beszélve arról, hogy meg sem közelítette a hullámos frizurát az, ahogy a hajam kinèzett. Kócos, száraz szalmakazal lett a fejemen. Nem fogom elajándèkozni, még az ellenségemnek sem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

pilleriin

2017. július 17.

Az oké, hogy az amúgy is hullámos hajam hullámos tőle, de ha nem vigyázok, olyan mintha cukros vízzel direkt összeállítottam volna csimbókos, kemény és ragacsos tincsekbe. Ajjaj, ez miért is kerül ennyibe?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Hidratálók: PEG-8, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.