Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: KataaBabaa, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Hajformázók

Hullámosító spray tengeri sóval

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Barbara789

2022. november 23.

2x probalkoztam vele hajmosas utan nedves hajra vittem fel kevesebb mennyiseggel, majd megszaritottam diffuzorral. Ragacsos állaga miatt nem lehet utana formazni, igazitani a hajon,kifesulni sem. A haj tartóssága sem tart sokaig. Nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 23.

Bradshaw

2021. február 1.

Szerintem menő! De nekem a Balaton víztől is össze áll a hajam. Nem kell hozzá tenger víz. :D Ezzel a kis spray-vel is el tudom érni azt a hatást. De csak 1 napig jó, utána hajat kell mosnom mert nem lehet kifésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

paldia

2020. július 27.

Semmit sem ér!
Az utasítás szerint felvittem a hajamra, ami azt eredményezte, hogy úgy néztem ki mint egy megázott kutya! Száradás után pedig lelapult, és teljesen összeállt tőle a hajam. Talán a legrosszabb benne az, hogy gusztustalan ragacsos lesz a haj!
Frissen mosott és szárított hajra fújtam, de ki kellett belőle öblítsem ezt a vacakot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

Semmit sem ér!

Lina14

2019. május 18.

az illatával nem volt semmi gondom, azonban a hatás valóban egy fésülhetetlen, kicsit összeáált haj, ami kissé és kuszán hullámos. a sima sós víz is ugyanezt a hatást adja, így ez a része rendben van. vigyázni kell, hogy nem fújunk belőle nagyon sokat egyzserre, mert akkor nem tengerparti, hanem mocsárszörnyi a végeredmény. mint várható volt, rendesen szárította is a hajam, extra balzsam mindenkéépen kell a rákövetkező mosásnál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Fujituli

2019. január 1.

Büdös és nem igazán érzek hatást ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Büdös és nem igazán érzek hatást ...

fanncsix

2018. szeptember 17.

Az illata finom, de azon kívül, hogy kiszárította a hajam nem tett semmit vele. Nagyon nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

juditfoldesi

2018. július 20.

Nekem nem vált be sajnos, túl ragadós és önmagában nem eredményezett hullámokat. Az illata sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Onewitch

2018. július 3.

Jó illata van, de nem nálam nem hozza a hullámokat. Szerintem inkább olyanoknak való, akiknek valamennyire természetesen is hullámos a hajkoronája. Az én egyenes hajammal semmit sem kezdett, még úgy sem, hogy körkefével rásegítettem...Csak az illata miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Wikca

2018. június 28.

Én nagyon szeretem, teszi a dolgát. Pont úgy "ragasztja" össze tincsekbe a hajat, mint a tengervíz. Nem értem a korábbi véleményeket, mit vártatok egy sótartalmú spray-től? Ne várjatok könnyen fésülhető puha hajat, mert nem arra való!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Bernu

2018. június 24.

Nem vagyok én sem elragadtatva tőle,lassan úgyis elfogy már. Nekem is alapjáraton hullámos a hajam,rá akartam ezzel segíteni kicsit,de semmit sem ér,csak összeragasztja a szálakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Hidratálók: PEG-8, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.