Schwarzkopf

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. július 3.

Kategória:   Hajformázók

Babahaj rögzítő kefe kontyhoz, lófarokhoz vagy fonáshoz. Nem ragad, könnyed érzetet biztosít.

[VIDEO] Beauty érdekességek: Babahaj korrigáló kefe 👶✨

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hadri

2021. március 17.

Ez egy csoda termék!!! Rengeteg babahajam van és ha összefogom olyan a fejem, mint egy madárfészek. Egy youtuberes hölgy ajánlására vettem meg és életem egyik legjobb döntése volt. Végre nem olyan a fejem mint egy szénaboglya, szépen hátrafésülöm a kósza szálakat és hátrasimulva a helyükön maradnak. Csoda termék, nem olcsó, de abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

zsazsi1

2020. július 21.

Nem estem tőle hanyatt. Igaz, ritka rossz minőségű hajam van. Sajnos, a legjobb módszerem babahajak ellen a többnapos haj, mikor már magától összetapad. Annyit biztos nem ér, amennyibe kerül. De a szemöldököt tökéletesen fixálja, bár ráírják, hogy nem használható szemöldökre (mért, ugyan mért, persze, vegyél külön arra is valamit!) Szerintem a ha egy használaton kívüli fogkefére fújunk egy kis hajlakkot, ugyanezt el lehet vele érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

HNReni

2020. július 3.

Ma vettem. Ahogy haza értem egyből kipróbáltam. A kisebb babahajakat szépen elsimítja, de nekem vannak erősebbek is, azzal sajnos nem tud mit kezdeni. Nem fogom újra venni. Az ára is elég magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

rhaenys

2020. július 1.

Szeretem, sokkal rendezettebb így a hajam, nem szállnak mindenfelé a kis babahajak. Nekem nem ragadt vagy lett zsíros érzetű a hajam tőle, se korpás, mondjuk egyszerre keveset teszek a hajamra, ha kell később igazítok rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Nora85

2020. június 30.

Nagyon-nagyon szeretem!! Babahajasaknak kötelező darab. :D Viccet félretéve sose szerettem, hogy elöl az arcom körül kizárólag babahajak vannak. Frissen mosott leengedett hajnál még oké, de ha hátrafogom, elég vicces kinézetem van a szálldosó pihékkel. Nagyon szuperül lelapítja, helyén tartja ezeket a szálakat. Annyi, hogy ahol használom, ott sötétebb lesz a hajam, mint amikor vizes - bár ez egyáltalán nem zavar. Vettem korábban L'oreal Professionel babahaj elleni cuccot is, az semmi nem volt ehhez képest, azt nem venném újra soha, ezt igen. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Cathi

2020. június 1.

Nagyon jo. Az illata feler egy parfüm illataval.
Amit nem szeretek, hogy masnap olyan gusztustalan lesz a hajban, mintha goliat meretü korpa lenne az ember fejen. De ez se hajlakknal, se waxnal nincs maskepp

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Nagyon jo. Az illata feler egy parfüm illataval.

Lilo85

2020. május 27.

Én nagyon elégedett vagyok, lelapítja az újonnan növesztett glóriámat :) Nem kemènyíti a hajamat, mint a lakkok de kicsit túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

Fanki

2020. április 23.

Annyira örülök, hogy végre piacra dobtak egy ilyet, mivel állandóan küzdöttem a babahajaimmal. Nagyon jó, mert nem lesz tőle ragacsos a hajam, szépen lesimítja a kiálló szálakat is, az illatáért pedig egyenesen rajongok! Az egyetlen negatívuma, hogy nem olyan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Sziporka88

2020. április 14.

Tudom, hogy az ára magas, de ez a termék nálam 5*. Nem volt eddig az a körkefe, lakk, zselé, wax és sorolhatnám, ami a rengeteg babahajam kordában tudta volna tartani, emiatt nem is gyakran fogtam össze.
Ez a kis spirál mindent megoldott. Nem ragad, nem lesz tőle zsíros a hajam, jó az illata és egész nap maradnak a kis hajacskák ott, ahova fixáltam őket.
2 hónapja használom és nem fogyott ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

2 hónapja használom és nem fogyott ki.

Lolychan

2020. március 29.

Kíváncsiságom ismét nyert, így kipróbáltam ezt a csodát. :D Jól siklik, igaz néha beakad, amikor a végén ki akarom húzni a hajamból. Többször is átfésülöm a termékkel a jó tartás érdekében. Szelet nagyon jól bírja, tényleg nem ugrik ki egy szál sem. :) A fülvédő hajpántommal már akadtak gondok, újra kellett fésülni a termékkel (mondjuk azt fel-le veszem, nem csodálom). Összességében jó kis cucc, de az ára nekem kicsit magas. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.