Schwarzkopf

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. július 3.

Kategória:   Hajformázók

Babahaj rögzítő kefe kontyhoz, lófarokhoz vagy fonáshoz. Nem ragad, könnyed érzetet biztosít.

[VIDEO] Beauty érdekességek: Babahaj korrigáló kefe 👶✨

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Pumi

2022. augusztus 8.

Sajnos nekem egy nap 3x át kell vele fesulni. Nem tart sokáig és ahhoz képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

ddorcsii

2021. június 28.

Jujj ez valami zseniális cucc!!!! Pedig kb 5 percig álltam a polc előtt a fogam szívva, hogy 3 ezer ft :D de nekem életmentő termék, mert ha összefogom a hajam horror micsoda babahaj rengeteg van a hajvonalamban körbe…és úgy állnak mintha áram rázna! El sem hittem ahogy letapasztotta őket és egész nap tartott, szinte láthatatlan a hajon hú imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 28.

hanka.horvath

2021. május 4.

Semmit nem ér, körülbelül 2 percig tart utánna ugyan úgy szállt a babahajam.
Az meg, hogy 3000ft-ba kerül kész vicc.
Többet ér, ha fogkefével és wax-szal lesimitgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Semmit nem ér, körülbelül 2 percig tart utánna ugyan úgy szállt a babahajam.
Az meg, hogy 3000ft-ba kerül kész vicc.
Többet ér, ha fogkefével és wax-szal lesimitgatom.

Zsuska88

2021. május 4.

Isteni illata van, s amit ígér azt tudja is!!!!
Kicsit borsos az ára de 16 ml-es kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Isteni illata van, s amit ígér azt tudja is!!!!
Kicsit borsos az ára de 16 ml-es kiszerelés.

MaFa

2021. április 14.

Zseniális egy termék. A babahajakat szépen lesimítja,nagyon tartós egész nap kitart, nem ragad. Ha elalszod a hajad ez egy csoda. Az ára kicsit borsos,de ezt leszámítva újra vevős termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

hadri

2021. március 17.

Ez egy csoda termék!!! Rengeteg babahajam van és ha összefogom olyan a fejem, mint egy madárfészek. Egy youtuberes hölgy ajánlására vettem meg és életem egyik legjobb döntése volt. Végre nem olyan a fejem mint egy szénaboglya, szépen hátrafésülöm a kósza szálakat és hátrasimulva a helyükön maradnak. Csoda termék, nem olcsó, de abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

zsazsi1

2020. július 21.

Nem estem tőle hanyatt. Igaz, ritka rossz minőségű hajam van. Sajnos, a legjobb módszerem babahajak ellen a többnapos haj, mikor már magától összetapad. Annyit biztos nem ér, amennyibe kerül. De a szemöldököt tökéletesen fixálja, bár ráírják, hogy nem használható szemöldökre (mért, ugyan mért, persze, vegyél külön arra is valamit!) Szerintem a ha egy használaton kívüli fogkefére fújunk egy kis hajlakkot, ugyanezt el lehet vele érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

HNReni

2020. július 3.

Ma vettem. Ahogy haza értem egyből kipróbáltam. A kisebb babahajakat szépen elsimítja, de nekem vannak erősebbek is, azzal sajnos nem tud mit kezdeni. Nem fogom újra venni. Az ára is elég magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

rhaenys

2020. július 1.

Szeretem, sokkal rendezettebb így a hajam, nem szállnak mindenfelé a kis babahajak. Nekem nem ragadt vagy lett zsíros érzetű a hajam tőle, se korpás, mondjuk egyszerre keveset teszek a hajamra, ha kell később igazítok rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Nora85

2020. június 30.

Nagyon-nagyon szeretem!! Babahajasaknak kötelező darab. :D Viccet félretéve sose szerettem, hogy elöl az arcom körül kizárólag babahajak vannak. Frissen mosott leengedett hajnál még oké, de ha hátrafogom, elég vicces kinézetem van a szálldosó pihékkel. Nagyon szuperül lelapítja, helyén tartja ezeket a szálakat. Annyi, hogy ahol használom, ott sötétebb lesz a hajam, mint amikor vizes - bár ez egyáltalán nem zavar. Vettem korábban L'oreal Professionel babahaj elleni cuccot is, az semmi nem volt ehhez képest, azt nem venném újra soha, ezt igen. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.