Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. május 1.

Kategória:   Samponok

"Ébreszd fel hajad a friss & tiszta érzetért! A got2b Fresh it Up szárazsampon sötétbarna hajra azonnal tisztítja és felfrissíti a hajat, hosszantartó, édes, csokoládé illattal. A sötétbarna színű szárazsampon ideiglenesen megemeli a hajtöveket, fehér maradványok nélkül."

Aanyta

2021. január 6.

Teljesen elégedett vagyok. Nekem fincsi az illata. Hajmosáskor barna a víz, de végülis azt a célt szolgálja, hogy őszmentes hajtőt mutassak, így ez természetes. Volt rá példa, hogy 2-3 napot is ráhúztam hajmosás nélkül. Imádom használni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Olinda

2021. január 6.

Nem sok terméket szoktam így jellemezni, de számomra ez a szárazsampon sajnos igencsak haszontalan volt. Elhasználtam egy teljes flakonnal, de a hajam állapotán inkább csak rontott minden egyes alkalommal, mintsem javított volna rajta... A hajam még zsírosabbnak tűnt tőle, nehezen kifésülhetővé vált, a hajtincseket összetapasztotta. Egyetlen pozitívum, hogy tényleg nem hagy fehér maradványokat a hajban, de ennek is meg van az ára, mert tényleg baromi nehéz kimosni. Ár-érték aránya teljesen irreális, fele ilyen áron sokkal jobb szárazsamponok is beszerezhetőek. Bár egyre jobban kiábrándulok a használatuktól, egyre kevesebbet vásárolok belőlük, inkább rászánom az időt és energiát a hajmosásra, mert egyetlen szárazsampon sem tudja azt a frissességet adni, mint a tisztán mosott haj érzése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Picieri

2020. február 25.

Az első "komolyabb" szárazsamponom, de nagyon megszerettem. Kicsit barnás színt ad a hajtöveknek, ami mosáskor látszik igazán, mert nem rémlett, hogy ennyire koszos lett volna a hajam :D Nekem tényleg kitolta egy nappal a hajmosást, és kellemes csoki illatú a haj tőle. Ha más szárazsamponokkal próbaszinten már nem leszek elégedett, biztosan visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 25.

Wiwienna

2019. szeptember 24.

A valaha volt legjobb szárazsamponom! az illata mesés, csodákat tett a hajammal, ha befújom vele kb mintha megmostam volna! minden pénzt megért !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

ausmorzs

2019. április 28.

Kellemes csoki illatú, de nem lehet maradéktalanúl kifésülni és enyhe viszketést is okoz. Nekem ez a tapasztalatom erről a termékről sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Szonjo

2019. április 3.

Csúnya matt barna színt adott a hajtöveimnek, ragacsosan összeállt tőle a hajam, a szaga furi, majd hajmosáskor a sokadik öblítés után is barna a víz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Lilko95

2019. január 28.

Szerintem elég jó szárazsampon. A színe mindenképp jó, én viszont nem a csokis, hanem a sweet coconut illatot ismerem, ami kifejezetten jó.
Azért kap 4est, mert próbáltam már jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Azért kap 4est, mert próbáltam már jobbat.

juliara

2018. szeptember 30.

Látványosan felfrissíti a hajam, könnyen felvihető. Negatívumként a szagát tudnám kiemelni, nekem elég tömény, kellemetlen. Ha beletúrok a hajamba, enyhén megfogja az ujjaimat, de nem vészes, plusz várható, ha már sötét hajra való, én pedig amúgyis csak vészhelyzetekben használom, olyankor meg ez a legkevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

hejamkoa

2018. május 29.

Nekem nagyon sötét, kávébarna hajam van, és nekem ez a tökéletes szárazsampon! Akár 3 napot is rá bírok húzni a hajmosásra :D És, a legfontosabb, nem úgy nézek ki a használata után, mint aki belefejelt a lisztes zsákba (mint pl a syoss borzalmától!). Az illata mondjuk nekem túl édes, meg is lepődtem rajta, mert nem vettem észre, amikor megvettem , de már hozzászoktam és lehetne rosszabb is. Viszont tényleg egy csodaszer, jobban megdicsérik a 3 napos szárazsamponos hajamat, mint amikor frissen van mosva! :D Így kb hetente kell megmosnom, addig nődögélhet, nekem pedig sok időt spórol. abszolút megéri az árát, már ezret elhasználtam, és még fogok is, remélem sose vonják ki a forgalomból.

P.s.: Aki arra panaszkodik, hogy barna színe van a terméknek és olyan lesz a keze, 1. javaslom a szappan és a langyos víz használatát, csodákra képes, 2. mit vár egy sötét hajra való, színezett száraz sampontól?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Lana93

2018. április 10.

Én nagy szárazsampon fan vagyok és nálam a Batiste az etalon. Lehet emiatt is, de nekem nem jön be ez a termék, egy nappal igaz el tudom tolni a hajmosást, de a Batiste termékeivel akár 3 napig is. Használtam már más barna hajra való szárazsampont, ahhoz képest ennél plusz, hogy nem színez be semmit, amihez éppen hozzáér. A fejbőröm ettől is viszketett. Az illatával nincs gondom, de speciel nekem egyáltalán nem hasonlít csokira. Inkább maradok a jól megszokott Batiste termékeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone