Schwarzkopf

Ár:   1684 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Hajápolás

"Védd meg perzselő stílusod a got2b guardian angel-el. 220°Cos hővédelem mellett, a hajad legyőzhetetlen lesz mikor hajvasalót, hajgöndörítőt vagy hajszárítót használsz. Ne habozz, itt az alkalom, hogy kialakítsd saját forró stílusod, a guardian angel megvéd! Légy isteni és ragyogó!"

mumini

2019. február 13.

Korábban volt ilyenem és azt kell, hogy mondjam sokkal jobban passzolna hozzá az UHU vagy a Pattex címke, ugyanis borzasztóan ragad. A hő ellen gyakorlatilag semmit nem véd, sőt jobban roncsolódott tőle a hajam és, ha mindez nem lenne elég fertelmesen büdös szaga van.
Ezek után azt hiszem nem meglepő, hogy LeBron James megirigyelte volna azt az íves dobást amivel a kukába dobtam, ha lehetne mínusz csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

ChristinaGross

2017. október 3.

Nagy kedvencem, mást nem is veszek. Jól véd, nem ragad, tartást ad a hajnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Nagy kedvencem, mást nem is veszek. Jól véd, nem ragad, tartást ad a hajnak

Jennie94

2017. január 15.

Talán az egyik legjobb hővédő amit kipróbáltam. A Kallos hővédőjét használtam előtte, de ezzel sokkal jobban megvagyok elégedve. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

ihavenotime4this

2016. október 31.

Semmi problémám nem volt vele. Nem nehezítette el a hajamat, szerintem az illata is jó, a hajam is kevésbé volt megviselt a vasalás ellenére, nekem egyáltalán nem lett ragacsos a hajam, még amikor a kelleténél többet fújtam sem, a Syoss-os hővédőtől viszont igen. Azt senkinek nem ajánlom. Én még olyan hajból nem kiöblítendő termékkel nem találkoztam, ami ne zsírosítaná a hajtövemet, ha közvetlen oda fújom, úgyhogy emiatt nem vonok le. Nagyon meg voltam elégedve ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

andii94

2016. október 27.

Finom az illata, sokáig érződik. Viszont figyelni kell arra, h ne túl közelről fújjuk, mert akkor könnyen ragacsos lehet a haj.
De összességében szerintem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

De összességében szerintem jó.

Belyus

2016. június 19.

Szuper hővédő, és szép fényt ad a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

Szuper hővédő, és szép fényt ad a hajnak.

Szancs96

2016. június 12.

Kedvenc hővédőm, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Kedvenc hővédőm, nagyon elégedett vagyok vele.

gumibogyo11

2016. május 1.

En nem szerettem az illatat, es a hajamat is elnehezitette. Plusz nehez volt felvinni is. Hatasat tekintve nem tudom hogy ved-e, nem hasznaltam rendszeresen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

matine91

2016. május 1.

Nekem nagyon sprod hatású lett a hajam, mint a seprű vagy mihez hasonlítsam. En is nagy reményeket fűztem hozza, nem is használtam csak kétszer talán de nekem se nyerte el a tetszésemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Rougeway

2015. július 30.

Szép fényes, puha lesz tőle a hajam, és tovább marad egyenes.
Nagy hajnövesztésben vagyok, nem tudom, ettől, vagy mástól törik kevésbé a vége, de sokkal szebb, mint volt(valószínűnek tartom, hogy nem ez tett csodát vele) :)
Nekem nem ragad, rétegenként vasalom a hajam, és külön fújok egy kicsit, így nincs vele problémám.
Biztosan újra fogom venni, ha elfogy :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Szép fényes, puha lesz tőle a hajam, és tovább marad egyenes.
Biztosan újra fogom venni, ha elfogy :)

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.