Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. március 18.

Kategória:   Hajformázók

"Szabadjára engedi a benned rejlő művészta kócos és bozontos stílusú formákért."

mujerconfused

2017. július 4.

Sajnos elég gyengécske, igazából a fél flakont magamra fújkálhatnám és akkor se tartaná a göndör hajamat rendesen. A szórófeje röhej, fogalmam sincs miért nem lehetett egy sima pumpát rárakni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

DittyCat

2016. március 18.

Jó az illata, jól dúsít, teljesen meg vagyok vele elégedve. Hőtől nem véd, nem simít, csak a formázást segíti. A fújókája elég furi, párszor arcon fújtam magam, de már megszoktam :) ! Nem életem hajformázója, de simán megvenném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.