Schwarzkopf

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Hajformázók

Simaság és hidratálás, könnyebb kifésülhetőség és természetes ragyogás – ezt nyújtja a hosszú haj számára a Got2b #OhMyNude Selymes Érintés kifésülést könnyítő spray. Az elképesztően könnyed formula könnyed kontrollt és rugalmas textúrát nyújt természetes, de mégis hosszan tartó tartással.

Ár: 800 Ft , Eladó: Zsuzsi216
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Szentkirályszabadja (Veszprém), fizetés: Banki utalás után Foxpost. Személyes átvétel is lehetséges.
Ár: 900 Ft , Eladó: berkiszilvia
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, postázás, futár
kovacsrekaa

2019. január 13.

Illata teljesen Gliss kur. A leiras alapjan nehez hasznalni, en ossze fujkaltam vele a hajam, alig tudtam bele masszirozni igy hamarabb jott el a hajmosas idopontja. Most mar a fesure fujva hasznalom, igy fesulom at vele a hajam. Konnyen atmegy rajta a fesu, hajszaritas utan pesig szep fenyes a hajam. Nem ajultam el tole de elhasznalom.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

sziluetta

2019. január 11.

Hát, nekem ez a cucc olyan semmilyen, valamit kerestem, amit fújkálhatok a hajamra hajmosások között kis hidratálásra, még tesztelgetem, de asszem nem ő lesz az. Próbáltam kifésülni vele a vizes hajam és hát nem nagyon jött be. Az illata egy az egyben gliss kur, régen használtam olyan kifésülő sprayt és tökre arra hasonlít, sajnos nekem egyáltalán nem jön be ez az illat.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Misspolli

2018. december 28.

Règóta használom,nagy kedvenc!Árban is jó,mert sokáig elèg.
Illatát mikor mèg uj volt számomra imádtam mostmár nekem az kicsit unalmas,de attól mèg tudom,hogy finom☺Uszoda fürdès után is használom ès nagyon jó.Csak ajánlani tudom!☺

Misspolli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Règóta használom,nagy kedvenc!Árban is jó,mert sokáig elèg.

Banszky

2018. december 22.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket,gondoltam csak könnyítse meg a kifésülést. De abszolút pozitívan csalódtam benne,valóban jóval fényesebb és selymesebb lett a hajam tőle.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Tothxheni

2018. november 30.

Egy az egyben gliss kur kimosást nem igénylő ápoló. Ugyanaz a csomagolás ugyanaz a hatás. Az illata jó volt és a nyaralásokon is jó szolgálatot tett.

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

kismadár

2018. október 13.

Eddig sosem fésültem ki vizesen a hajam, de mióta van kifejezetten vizes hajra való Tangle Teezer-em, azóta meg merem kísérelni. Nem tudom enélkül milyen lenne, de nagyon egyszerűen ki tudom vele fésülni a hajam, kb. 2 perc alatt, pedig fenékig érő, göndör hajam van. Az illatát nem szeretem, tipikus Gliss Kur illat.. :( Lassan fogy.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

jkrisztie2

2018. augusztus 1.

A Gliss Kur fújós balzsamok közül a Silk Glosst egyszerűen imadtam. Na ez pont az, csak a neve más. Illata, színe , állaga is olyan mint régen a Silk Gloss volt. Könnyen kifésülhető, puha , finom, illatos a hajam.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

felicity94

2018. július 19.

Szuper termék :) pont ilyet kerestem. Hosszú, vastag szálú, dús és göndör a hajam, szóval kb kezelhetetlen az egész. ez a kis kellemes édeskés illatú permet selymessé, fényessé és ápolttá varázsolja a hajam, anélkül, hogy nehéz, zsíros érzetet keltene. imádom :)) persze használok mellé hajvégápoló olajat, mert ez önmagában kevés lenne az én hajamnak. a kifésülést abszolút könnyíti, szépen siklik a kefe a hajamban. mindenképpen újravevős :)

felicity94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Neira87

2018. július 16.

IMÁDOM! Csupa nagy betűvel. Mióta használom, a hajam nem ismeri a gubanc szót. :) Jó-jó, használok rá mindenféle olajat és balzsamot hajmosás előtt, közben, után, de még így sem volt egyszerű a szárítás és a hajbontás. Viszont mióta ezt is beiktattam csak úgy siklik benne a fésű. Pixiboxban volt benne, magamtól nem biztos megvettem volna, mert nem hiszek annyira az ilyen termékekben. De ez megvett kilóra. :)

Neira87
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Makk Zsuzsó

2018. július 2.

Tökéletes! Akkor használom, amikor nincs időm vagy lusta vagyok balzsamozni/pakolásozni. Decens illata van, nem nehezíti el a hajam, nagyon finoman porlaszt, azonnal ki tudom fésülni a hajam. Szárítás után pedig lágy esésű, könnyed, csillogó lesz. Nekem ennél nem is kell több.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.