Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2014. május 14.

Kategória:   Hajformázók

Alakíts magadnak szörfös frizurát. Olyan hajat szeretnél, ami úgy néz ki, mintha a szél borzolta volna össze? Akkor a got2B Strand matt só-spray a megfelelő választás számodra.

gabbica

2014. május 16.

Vékonyszálú hajamra kellene használnom só-sprayt, legalábbis mindig ezt hallom a olyanoktól, akik ehhez jobban értenek nálam. A müllerben járva futottam bele ebbe a termékbe, gondoltam why not, kipróbálom. Végülis talán jobb a tartása tőle a hajamnak, de a neve szerinti szörfös lány haj nagyon távol áll a valóságtól,nem mintha én ezért vettem volna, egyébként is szögegyenes a hajam, semmitől sem lesz hullámos, szélfútta. De ahhoz sincs köze mondjuk, amilyen a tengerben úszás után lesz a hajam... Elhasználom, baj nincs vele, de nem érzem azt, hogy valami "hogy tudtam eddig élni nélküle" dolgot fedeztem volna fel. Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.