Schwarzkopf

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajfestékek

Egy hajmosással eltávolítható hajszínező spray. Azonnali színeredményt nyújt, ragadós hajérzet nélkül. Az intenzív hatásért és finom árnyalatokért a hajszínezőt 10 cm távolságból, több rövidebb fújással kell használni. Azonnal szárad, a precíz spray applikátornak köszönhetően egyszerű használni.

Schwarzkopf Live Colour Spray - Ezüst
Ár: 800 , Eladó: szg05
Állapot: új, bontatlan, de a teteje sajnos meg van repedve, Helyszín: Budapest, VIII. kerület., fizetés: Budapesten személyesen átvehető, foxposttal csomagautomatába is szívesen postázom.

norc96

2020. április 16.

A rózsaszínt vettem meg... hát mit ne mondjak hatalmas pénzkidobás. Az elején csak hajtógáz meg valami hajlakk szerű dolog jött belőle, néha fújt némi rózsaszínt, de az is csak a vállamra terített kendőn látszott meg, a flakon felétől szintén csak hajtógáz jött hajlakkal és nulla szín... nem mintha sok különbség lett volna aközött mikor fújt rózsaszínt és aközött mikor nem (sötétszőke hajam van amúgy). Ami jött azt sem lehetett eloszlatni, csak csinált két foltot a hajamba amire jóindulattal rá lehetett fogni h látszik, de fésülés után már az sem igazán.
És ha már a fésülésnél tartunk: Közelről rózsaszín csillámos lisztnek látszik a hajamon és valami brutál módon összeállt tőle, még mosás után is. Szín már nincs benne de a hajkefém masszív rózsaszínre váltott két húzás után. Ez mi?!
Ha jót akarsz magadnak ne vedd meg!

U.I.: az egész fürdőszoba úszik a rózsaszín csillámban, mert igen, csillogós, amit nem teljesen értek miért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Ha jót akarsz magadnak ne vedd meg!

melecke

2018. augusztus 11.

A rózsaszínű valami borzalmas. Világosszőke, szinte fehéres hajam van és semmit nem fogott be vele, pedig az egész dobozt ráfújtuk. Hatalmas pénzkidobás az egész, nem ajánlom senkinek. Az ellenségemnek sem ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Genever

2018. július 19.

Pár hetente befestem elől néhány tincsemet kékre a hajszínező krémjével és eredetileg ezt a sprayt (blue twist) csak azért vettem hogy amikor már jobban kikopott a szín akkor még ha egy rövid időre is de kicsit felfrissítsem amíg nem festem be újra. Ilyen szempontból bevált, szép kék lett tőle/maradt a hajam, sőt kicsit még talán élénkebb kék is lett mint volt. Kb ennyi is a pozitív tulajdonsága . Amik miatt nem tetszik és nem fogom sem használni sem újravenni az azok az alábbi okok:
- csillámos, de nagyon, ezért én max buliba tudnám elképzelni a hétköznapok helyett
- nagyon pereg/kopik, eléggé meglátszódik az arcon/fejbőrön , sőt még a karomra, mellkasomra de még a lábamra is jutott a csillámból
Az utóbbi ok miatt még az arcmosást is megnehezítette mert amint egy kis víz ért a hajamhoz már csupa kék lett az arcom. A párnahuzatot is nagyon könnyen befogta.
Szerencsére egy hajmosás után tényleg teljesen kijött.
Ha valaki ideiglenesen szeretne vmi extrémebb színt kipróbálni akár csak egy buliba is annak ez a spray megfelelő lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Szerencsére egy hajmosás után tényleg teljesen kijött.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. június 1.

Mivel fiú vagyok, így a silver splash árnyalatot választottam. Azért kap 5 csillagot, mert nagyon-nagyon sötét hajam van, ez pedig fantasztikus befogta. Nagyon örülök, mert olyan hatása van, mintha ez lenne a természetes hajszínem. Sajnos a tartóssága nem valami jó, mivel kb. 3 óra múlva lepotyog. Nekem ettől függetlenül nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 1.

req

2018. április 1.

Rózsaszín van meg, de nekem pénzkidobás az egész. Világos szőke hajamon alig látszik meg, és inkább ilyen rosegold hatása van. Nem csak hajmosással, de még fésüléssel is kijön a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

canimbenim

2018. január 23.

Húgomnak vettem. Elég fakó a szín,nem olyan mint a képen. És a kékben is vannak apró csillámok,de legalább tényleg lejön egy hajmosás után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

random

2017. december 22.

Az tény, hogy amit ígér, megtartja. Nem ragad, sötét hajon is lehet használni, és gyorsan szárad. A probléma ott van, hogy mindkét szín (a fiery red és a steel silver) CSILLÁMOS. Na most ezek a csillámok nem maradnak meg a hajban, az egész arcom kezem ruhám mindenem olyan lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

kingaus

2017. október 19.

Nekem nagyon bejött! :) Végre egy hajszínező spray, ami látszik az én sötétebb hajamon is! Így én is belekóstolhattam a fesztiválos frizurák életérzésébe most az őszi színekkel! :) Plusz ellentétben a legtöbb ilyen színes spray-vel sokkal kevésbé marad ragadós a hajérzetem a használata után!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Színezékek: Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.