Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty-ka, Módosítva: 2013. március 15.

Kategória:   Hajfestékek

A makadámia dióból nyert olajat tartalmazó fény formula gyengéden változtatja hajszínt.  Felejtsd el az ammóniát! Felélénkíti természetes hajszínedet, hogy az eredmény káprázatosan fényes legyen.

snowyfairy

2015. március 30.

A véletlenül pirosra festett hajamra vettem, a hamvas mokka árnyalatot (az eredeti hajszíne,) és szinte feketére fogta be. Viszont ahogy fokozatosan jött ki a hajamból úgy lett a hajszínem, kb 3 hónap után gyönyörű rézvörös. Csodálatos volt! Érdemes venni, olcsó is és tartós. Kb 2 évig bent volt a hajamban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

tátombák

2013. január 11.

Párszor festettem vele a hajamat, szép színt kaptam (csokibarna). Egyedül az zavar benne, hogy kevesebb van benne, mint a tartós hajfestékben, mégis ugyan annyiba kerül... Ezért nem is használom mostanában

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

chickweed

2012. október 28.

Még régebben használtam egyszer és én sem kaptam meg a kívánt színt. Aranyszőke helyett szinte sötét enyhén vöröses barna lett. De végülis tetszett így is és kárt nem tett a hajamban, szép fényes és puha maradt, ezért kap egy 4-est!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

setrof

2012. július 26.

Tegnap használtam először gyömbér árnyalatban. Az illata jó de a hajam borzasztó állapotú lett utána..sprőd, száraz, kezelhetetlen. Csak az illata és az ammóniamentessége miatt 2-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

fioretta

2012. július 22.

Csalódás volt számomra... Egészen más színt kaptam mint ami a dobozon volt....A sötétszőke hajamat akartam egy árnyalattal kivilágosítani, és középbarna lett belőle....:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Heli

2012. június 26.

Jobban befogta a hajamat, mint a sárga dobozos verzió és tartósabb is valamivel, de még ő is nagyon hamar kopik. Ami negatívum a sárgához képest, hogy nem lesz olyan fényes és selymes tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

esztickeh

2012. május 30.

általában ezzel festem a hajam, valamelyik fekete árnyalattal. a hajfestéknél sokkal kíméletesebb, de a színe egy idő után nagyon megfakul. árban ha jól tudom még mindig ez a legjobb, mondjuk a balzsamot kispórolták belőle, de az helyettesíthető a szokásossal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

Ophelia

2012. május 1.

Én többnyire ilyet használok, kékesfekete árnyalatban. Nekem bejött, szép egyenletesen fed, és tényleg fényes lesz tőle a hajam. Árban is nagyon jó, az ammóniamentesség is örvendetes, nem is tervezem, hogy váltsak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

maximilla

2012. április 18.

Épp ma használtam ezt a terméket másodszorra.Elsőnek tök jó volt,ezért gondoltam,máskor is veszek,és most ismét vettem ugyanazt az árnyalatot,(mogyorós praliné)és egyszerűen borzalmas lett az eredmény.Nem tudom mit változtattak meg az összetételében,de most kiszárította a hajam,ronda lett a szín,ráadásul alig volt elég a mindössze állig érű bubi hajamra...Többé nem fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

kencéske

2012. április 17.

Soha többet...A forró csokoládé árnyalatot választottam.Elvileg nem hajfestékről van szó hanem tartós hajszínezőről...Ehhez képest nem kopott a szín hanem nőt le a hajtövemnél,valamint nem is fogta be rendesen a hajam.Az árnyalat sem tetszett mert vöröses volt én meg egy sötétebb csokibarna árnyalatra számítottam...Ez volt az eddigi legrosszabb bemosó/tartós hajszínező amit használtam,győztem utána egy másik márkájúval rendbe hozni a hajszínem,de az szerencsére már nem okozott csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Metanol, metil-alkohol, régies nevén faszesz. Színtelen, jellegzetes szagú. Vízzel korlátlanul elegyedik, ezért kiváló oldószer (solvent) és denaturáló hatású. Erősen mérgező, mert a szervezetben az alkohol dehidrogenáz nevű enzim formaldehiddé alakítja, ami erős sejtméreg. Májkárosító, idegméreg. A bőrön át is felszívódik, ezért hosszabb távon veszélyes a (fej)bőrrel való érintkezés.