Schwarzkopf

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBrigii, Módosítva: 2018. július 24.

Kategória:   Hajfestékek

Könnyen használható ápoló hajszínező. A formula argánolajjal gazdagított, gyengéd a hajhoz és ápolja azt a hajtövektől a hajvégekig.

A Palette Color Shampoo a megfelelő hajszínváltoztató az Ön számára, ha:

• olyan hajszínváltoztatót keres, amely gyengéd a hajához vagy különösen természetes hatású
  • szeretne kísérletezni a hajszínével
  • szeretné kihangsúlyozni természetes hajszínét, vagy fokozni annak csillogását

Ár: 500 Ft , Eladó: fruzskai
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fruzsi112

2022. június 5.

A kékes fekete színét választottam, mert gondoltam kellene egy kis változatosság a szőke hajam után és ez csak hajszínező szóval úgy is ki jön. Hát NEM, még szőkítéssel is csak egy vöröses árnyalat lett a hajamból. Nagyon nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 5.

blondie0310

2022. április 4.

9-5 Aranyszőke 308 Nagyjából olyan végeredményt ad, mint a dobozon, nekem kissé erőteljes benne az arany/vöröslő arany. A haj lenőtt tövét nem fogja be. Festés felfrissítésére alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 4.

Limbo

2022. március 26.

Kékes fekete árnyalatot választottam de nagyon megbántam. Mivel gyakran festem a hajam, szeretek kísérletezgetni így úgy gondoltam, színezőt fogok használni mondván, ha rá is unok, aszkorbinsavas pakolással könnyen szabadulok tőle... Tévedtem. Ez nem színező és nem is sampon. Ez festék! Méghozzá nagyon makacs és tartós! Dühömben nem vagyok képes egynél többet adni rá, hiszen átverve érzem magam... De tény hogy aki fekete hajat szeretne és nem váltogatja a hajszínét, annak tökéletes, szép a színe de én nem erre vállalkoztam és nem festékért fizettem... (vagy mégis...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

lkornelia

2021. december 19.

Ez nem sampon (shampoo) , ugyanúgy két komponensű-ecsettel felvivős hajfesték,mint a klasszik Palette.
Világosbarnát vettem, ami olyan sötét lett a hajamon, amilyet még nem láttam,pedig baromi régóta festem a hajam...
24 hajmosást hagyjuk, ősz hajszálakról már úgy 10 mosás körül lejött, a többi hajszálomhoz nagyon ragaszkodik ez a szín... bízom benne,hogy előbb utóbb kikopik.
Többször biztos nem veszem,másnak sem ajánlom.
(így jár az aki nem találja a bevállt márkát és ezért kisérletezik...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 19.

Többször biztos nem veszem,másnak sem ajánlom.
(így jár az aki nem találja a bevállt márkát és ezért kisérletezik...)

vicka

2021. november 10.

Ez egy borzalom!! Nagyon vigyázzatok vele!!! Az eredeti hajszínem 5-ös. Direkt 6-osat vettem, mert féltem, hogy sötét lesz, olvasgattam róla ilyet… 6-os árnyalat dobozán egy inkább szőke hajú hölgy vigyorog, a szín neve pedig: világosbarna. Felkentem, a javasolt hatóidőt (20-25 perc) meg sem vártam, mert 17 percnél láttam, hogy baj lesz, ez sötét.. gyorsan lemostam, de az eredmény KOROM FEKETE lett!! Elsírtam magam a tükör előtt. Hiába mostam, sehova nem kopott. Undorító volt! Még szerencse, hogy működött az aszkorbinsavas megoldás, mert anélkül tutira gyalog mentem volna panaszt tenni!! Aki hasonlóan járt vele, annak javaslom, hogy olvasson utánna itt az oldalon az aszkorbinsavnak, tényleg működik!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

K.Szilvi0703

2021. július 19.

A kékes fekete árnyalatával festettem be az amúgy vörös-eperszőke hajam, jól fedett.
De nekem több hónap után is heti kétszeri hajmosással is maradt benne szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

De nekem több hónap után is heti kétszeri hajmosással is maradt benne szín.

Darsa

2021. április 23.

757 (borostyánszőke) árnyalatot használtam festett, 8-as színmélységű, rezes hajon. Pozitívumai közé tartozik, hogy mennyisége elégséges, 2 doboz elég volt a lapockáig érő hajamra, intenzív a színe, szépen befogja a hajat mindenhol, ára baráti, szaga elviselhető. Hátránya viszont, hogy valami förtelmesen szárít, roncsol, aztán hamar kopik a csillogó intenzív szín (2. mosásnál tartok, az alja már kopik. hozzáteszem, hogy a hajam utolsó 15 centije porózusabb, nehezebben fogadja be a festéket, ez is lehet az oka). Sokkal-sokkal sötétebb a szín, mint amit a kódja és a kép alapján gondolna az ember, az én 8-as hajamból 6-os csinált a 7-es. Ez inkább vörös/mahagóni árnyalat, mint rezes, aranyat elvétve sem találok benne, pedig kódja alapján ennek egy enyhén rezes, arany fényű sötétszőkének kéne lennie. Ez egy világos mahagóni barna. Szép szín, csak nem ezt vettem meg. Nem tudom mi lehetne irányadó, ha se a kép, se a kód nem hozza a valóságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

sebojana

2021. április 11.

Középbarna, Fekete csokoládé, Kávébarna és Gesztenyebarna árnyalatban használtam már a hónapok/évek alatt. Tulajdonképpen az első hárommal semmilyen gondom nem volt, mindegyik egy kellemes barna árnyalatot kölcsönzött a hajamnak (a Kávébarna volt azt hiszem, ami szinte teljesen feketére fogta, annak kellett pár mosás, hogy jól nézzen ki). A Gesztenyebarna viszont... totál vörös lett a hajam, és a benne található henna miatt a mai napig az is. Nekem nem roncsolta, nem szárította, egyébként is hullik sajnos a hajam szóval erről nem tudok nyilatkozni, de aki nem szeretné hennával bombázni a haját, amit utána lehetetlen kiszedni, az gondolkodjon el egy másik féltartós hajszínezőn... legyen 4*, mert az ára jó, a tartóssága túlságosan is jó, amúgy meg szeretem a barna árnyalatait (a gesztenyén kívül, természetesen)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

vidaagnes98

2021. március 20.

A 320-as árnyalotot választottam a világosbarna hajam szőkítésére. Nos... 3 doboz után alig volt látható némi változás, úgyhogy nekem ez a termék nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

An90

2021. március 12.

Barna hajam festem vele. Először a 236 gesztenye árnyalattal próbáltam, de az nekem túl vöröses árnyalat lett, ezért utána a 317 diószőkéhez kevertem a gesztenyét, így ha rásüt a nap, akkor nagyon szép rezes árnyalatot értem el. Azóta így használom és elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid