Schwarzkopf

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBrigii, Módosítva: 2018. július 24.

Kategória:   Hajfestékek

Könnyen használható ápoló hajszínező. A formula argánolajjal gazdagított, gyengéd a hajhoz és ápolja azt a hajtövektől a hajvégekig.

A Palette Color Shampoo a megfelelő hajszínváltoztató az Ön számára, ha:

• olyan hajszínváltoztatót keres, amely gyengéd a hajához vagy különösen természetes hatású
  • szeretne kísérletezni a hajszínével
  • szeretné kihangsúlyozni természetes hajszínét, vagy fokozni annak csillogását

Ár: 600ft , Eladó: Aerdna
Állapot: bontatlan, abbahagytam a hajfestést ezért válnék meg tőle, Helyszín: --, fizetés: foxpost
Ár: 600 Ft , Eladó: szfanni9
Állapot: Új, bontatlan csomagolásban, Helyszín: --, fizetés: személyes átvéttel

cicc

2020. május 22.

Sajnos megint úgy vásároltam hogy nem olvastam előtte véleményeket.. Középbarna hajamon akartam kipróbálni a rezes vöröset, de nem tartósan, ugyanis voltam már pirosas vörös, és tudom milyen nehéz kiszedni a hajból.. Ez a hajszínező elég furán fogta be a hajamat, csak felül látszik némi vörös, lentebb sötétebb barna lett. Ami elkeserítő, hogy nemigazán akar kijönni a hajamból, a szín sem lett megfelelő (tudtam hogy sötétebb lesz, de ez barna, nem vörös..),plusz a hajamat is szárította minimálisan. Inkább nem kísérletezek vele többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

E2i99p

2020. május 16.

10 éve festem a hajamat, de ennél a terméknél állapodtam meg 2 éve. Nem szárítja a hajamat, nem töri, és végre meg tudtam növeszteni, mert nem kell levágni a töredezettség miatt a hajamat... hajszínező létére nem is kopik úgy, mint egy rendes hajfesték, jobban is tartja a színt. A 244-es kávébarna árnyalatot használom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

jvnoemi

2020. május 1.

Nos, nem láttam még sajnos véleményt ombre hajjal mit kezd, de az itt olvasottak alapján az ombre hajamra bátran mertem megvenni, a 320as szőkítő színezőt, hátha feldobja kissé besárgult hajvégem színét tudván, nem fogja az EREDETI HAJAM világosítani, szőkíteni. Életem legrosszabb döntése volt. Felkentem a benedvesített hajamra, majd 40perc után, a sötét szőke-világosabb barna eredeti hajtövem, olyan szinten kivilágosította rezes-arany szőkére, hogy csak pislogtam, mint hal a vízben, és azon gondolkodtam, most hogyan tovább? Megbántam hogy a szőkítő mellé nem vettem egy szőke színezőt, hogy ilyen esetben gyorsan tudjak vele mit kezdeni.. viszont jó pont, hogy a hajamat nem szárítja, frissen vágott hajként néz ki, egészségesebbnek tűnik.. az biztos, hogy ezek után rápróbálok egy sötét szőkére...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Traumeel

2020. április 5.

Saját hajfestékem nem kaptam a drogeriaban, ezert gondoltam kiprobalom, áthidalom vele azt az időszakot, amíg nem jutok a sajat festékemhez. 320-as árnyalatot probaltam, a hasznalati utasitas szerint ajánlott nedves hajra kentem, 25 perc után lemostam, akkor ért a nagy meglepetés, semmit sem csinalt a sajat hajszinemmel! A szőkített részt picit befogta, holnap szépen elballagok a drogeriába, hátha a megszokott festékemhez jutok. Sajnos az a tapasztalatom, hogy a Palette minősége nagyon leromlott az elmúlt 10-15 évben, be se fogja a hajam, ha mégis, akkor pedig vörös lesz a szőkéből :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

tsibus

2019. november 25.

Nem színező, hanem festék, és nem csokoládé színű lett, hanem kokszfekete. Még viccnek is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

ramy1014

2019. október 3.

Én a sötét szőkét próbáltam ki.Az itteni vélemények alapján számítottam rá hogy sötétebb lesz a végeredmény, és ez így is lett.Barnára fogta be az eredetileg szőkített végő hajamat.Szép egyenletes lett, fokozatosan dobta le a világosított rész a festéket, így igazából minden hajmosás alkalmával egy picit más lett a hajam.Nekem mind nagyon tetszett, de talán így több mint egy hónappal a festés után értem el azt a színt, ami a dobozán látható.Összességében nem egy rossz szinező, én megvagyok vele elégedve, csak azt sajnálom hogy sok hajam hullott ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

k0alaa

2019. szeptember 2.

Régóta használom ezt a terméket, nekem jól bevált közép barna hajamra. Több árnyalatukat is kipróbáltam már, és mindig szép lett a végeredmény. 2 dolog amire figyeljetek, mielőtt használnátok: Egyik, hogy szinte minden esetben sötétebb lesz a végeredmény elsőre mint a képen, de pár hajmosással később már halványul. A másik, hogy ez inkább egy tartós hajfesték, teljesen nem fog kikopni (legalábbis nekem..),de c-vitaminos hajpakolás hamar kiszedte. Könnyű használni, főleg nedves hajon, egyenletesen eloszlik és puha lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

HDorina

2019. augusztus 15.

Kb. 4 éve a 320-as árnyalatot vettem meg, ami szőkítő volt. Otthon kezdtük el szőkíteni a hajamat (világos barna az eredeti színem). Szép színt adott, nem volt vele probléma. A hajamat nem tette tönkre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

paldia

2019. július 20.

Én a 321-es, közép szőke árnyalatot próbáltam ki. A saját hangszínemhez ez állt a legközelebb a doboz szerint (kevés ősz hajszálaimat szerettem volna vele elfedni). Egy kicsit sötétített a hangszínemen. Könnyű felvitelt ígért a leírás ("csak hajat kell vele mosni mint egy samponnal"), ami nem teljesen igaz! Ugyanúgy kell felvinni ezt is mint a többi színezőt/hajfestéket! A leírásban az is szerepel, hogy elfedi az első ősz hajszálakat, ami nem igaz!
Egy teljesen átlagos hajszínező, se többet se kevesebbet nem nyújt mint a társai!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

PatriciaF

2019. június 21.

A 317-es színt választottam ki az erősen világos barna hajamra... Egy erősebb vöröses barna színre számítottam tőle, olvastam azonban, hogy sötétebbre festi a hajat mint ami a képen van, és ez így is történt ... egy amúgy nagyon szép sőtét gesztenyeszínt kaptam. A vöröses vonások látszódnak benne, remélem, hogy ha kicsit fakul tényleg olyan színt kapok amilyet szerettem volna.
Amúgy mielőtt elkezdtem szanaszét szadizni a hajamat kb hasonló színe volt, így nincsen vele bajom. Ennél nagyobb problémám tényleg nincsen. Sokakkal ellentétben nekem talán még szebb fényesebb és tápláltab lett a hajam, egy picit se szárította ki. Árához képest szerintem nagyon megéri, de legközelebb a tervezettnél egy eggyel világosabbat fogok választani, így talán elérem azt amit szerettem volna eredetileg.
(Majd még kíváncsi leszek az x hajmosás utáni állapotra is)

Update: Pont egy hét elteltével már látszik a szín változása, de még mindig egészen sötét ahhoz képest amit ígért. Mondjuk nekem ez is tetszik, de aki tényleg egy olyan eredményt szeretne elérni annak nem ajánlom ezt a festéket ... lehet, hogy egy igazi tartós festék hitelesebben adná vissza a választott színt, de ez ennél nem jött be. A hajam alján ahol szőkítve voltam picit, semmit sem kopott jobban mint a hajtőnél vagy akárhol máshol, szép egyenletesen megmaradt a hajam minden részénél. Viszont iszonyatosan puha a hajam még mindig, nem törik jobban tőle mint ezelőtt, de nagyon könnyen kezelhető mióta festettem.
Update 2.: Egy hónap elteltével kb 3 naponta hajatmosva már alig látszik a szín, szinte semmi se maradt már belőle. (így újrafestettem, ezúttal egy nem kimosható hajfestékkel, nem befolyásolta a szín fogását ennek a terméknek az előzőleges használata.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

(Majd még kíváncsi leszek az x hajmosás utáni állapotra is)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid