Schwarzkopf

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBrigii, Módosítva: 2018. július 24.

Kategória:   Hajfestékek

Könnyen használható ápoló hajszínező. A formula argánolajjal gazdagított, gyengéd a hajhoz és ápolja azt a hajtövektől a hajvégekig.

A Palette Color Shampoo a megfelelő hajszínváltoztató az Ön számára, ha:

• olyan hajszínváltoztatót keres, amely gyengéd a hajához vagy különösen természetes hatású
  • szeretne kísérletezni a hajszínével
  • szeretné kihangsúlyozni természetes hajszínét, vagy fokozni annak csillogását

Ár: 1500 Ft , Eladó: orsik96
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel
Ár: 600ft , Eladó: Aerdna
Állapot: bontatlan, abbahagytam a hajfestést ezért válnék meg tőle, Helyszín: Budapest VII. kerület, fizetés: posta, foxpost, személyes átvétel
ramy1014

2019. október 3.

Én a sötét szőkét próbáltam ki.Az itteni vélemények alapján számítottam rá hogy sötétebb lesz a végeredmény, és ez így is lett.Barnára fogta be az eredetileg szőkített végő hajamat.Szép egyenletes lett, fokozatosan dobta le a világosított rész a festéket, így igazából minden hajmosás alkalmával egy picit más lett a hajam.Nekem mind nagyon tetszett, de talán így több mint egy hónappal a festés után értem el azt a színt, ami a dobozán látható.Összességében nem egy rossz szinező, én megvagyok vele elégedve, csak azt sajnálom hogy sok hajam hullott ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

k0alaa

2019. szeptember 2.

Régóta használom ezt a terméket, nekem jól bevált közép barna hajamra. Több árnyalatukat is kipróbáltam már, és mindig szép lett a végeredmény. 2 dolog amire figyeljetek, mielőtt használnátok: Egyik, hogy szinte minden esetben sötétebb lesz a végeredmény elsőre mint a képen, de pár hajmosással később már halványul. A másik, hogy ez inkább egy tartós hajfesték, teljesen nem fog kikopni (legalábbis nekem..),de c-vitaminos hajpakolás hamar kiszedte. Könnyű használni, főleg nedves hajon, egyenletesen eloszlik és puha lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

HDorina

2019. augusztus 15.

Kb. 4 éve a 320-as árnyalatot vettem meg, ami szőkítő volt. Otthon kezdtük el szőkíteni a hajamat (világos barna az eredeti színem). Szép színt adott, nem volt vele probléma. A hajamat nem tette tönkre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

paldia

2019. július 20.

Én a 321-es, közép szőke árnyalatot próbáltam ki. A saját hangszínemhez ez állt a legközelebb a doboz szerint (kevés ősz hajszálaimat szerettem volna vele elfedni). Egy kicsit sötétített a hangszínemen. Könnyű felvitelt ígért a leírás ("csak hajat kell vele mosni mint egy samponnal"), ami nem teljesen igaz! Ugyanúgy kell felvinni ezt is mint a többi színezőt/hajfestéket! A leírásban az is szerepel, hogy elfedi az első ősz hajszálakat, ami nem igaz!
Egy teljesen átlagos hajszínező, se többet se kevesebbet nem nyújt mint a társai!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

PatriciaF

2019. június 21.

A 317-es színt választottam ki az erősen világos barna hajamra... Egy erősebb vöröses barna színre számítottam tőle, olvastam azonban, hogy sötétebbre festi a hajat mint ami a képen van, és ez így is történt ... egy amúgy nagyon szép sőtét gesztenyeszínt kaptam. A vöröses vonások látszódnak benne, remélem, hogy ha kicsit fakul tényleg olyan színt kapok amilyet szerettem volna.
Amúgy mielőtt elkezdtem szanaszét szadizni a hajamat kb hasonló színe volt, így nincsen vele bajom. Ennél nagyobb problémám tényleg nincsen. Sokakkal ellentétben nekem talán még szebb fényesebb és tápláltab lett a hajam, egy picit se szárította ki. Árához képest szerintem nagyon megéri, de legközelebb a tervezettnél egy eggyel világosabbat fogok választani, így talán elérem azt amit szerettem volna eredetileg.
(Majd még kíváncsi leszek az x hajmosás utáni állapotra is)

Update: Pont egy hét elteltével már látszik a szín változása, de még mindig egészen sötét ahhoz képest amit ígért. Mondjuk nekem ez is tetszik, de aki tényleg egy olyan eredményt szeretne elérni annak nem ajánlom ezt a festéket ... lehet, hogy egy igazi tartós festék hitelesebben adná vissza a választott színt, de ez ennél nem jött be. A hajam alján ahol szőkítve voltam picit, semmit sem kopott jobban mint a hajtőnél vagy akárhol máshol, szép egyenletesen megmaradt a hajam minden részénél. Viszont iszonyatosan puha a hajam még mindig, nem törik jobban tőle mint ezelőtt, de nagyon könnyen kezelhető mióta festettem.
Update 2.: Egy hónap elteltével kb 3 naponta hajatmosva már alig látszik a szín, szinte semmi se maradt már belőle. (így újrafestettem, ezúttal egy nem kimosható hajfestékkel, nem befolyásolta a szín fogását ennek a terméknek az előzőleges használata.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

(Majd még kíváncsi leszek az x hajmosás utáni állapotra is)

dora3311

2019. június 20.

A 236 gesztenye árnyalatot próbáltam nagyon sötétbarna hajamon. Az itteni megjegyzések alapján sötét, már-már feketés árnyalatra és vöröses beütésre számítottam. Így is lett. A hajam egy árnyalattal sötétebb lett (engem nem zavart), és természetes fényben enyhén vöröses árnyalatú. Használata könnyű volt, bár nagyon sokáig kellet vízzel öblítenem, mire a víz tiszta lett (igazából még akkor is halványsárgás volt, de már nem bírtam tovább öblítgetni :D). Valóban adott egy puhaságot a hajamnak, viszont az én hajam alapból puha, ezért ez nem annyira tűnt fel. Nekem inkább valahogy "szerteágazóbbá" tette a hajszálaimat, amitől dúsabbnak tűnt. Szépen, egyenletesen kopott, bár a hajtöveknél közelről persze látszott a lenövés, és természetesen az őszes hajszálak hamarabb ledobták magukról. Nekem szerintem tovább is bírta mint 28 hajmosás :) Összességében szerintem jó kis termék, főleg ha színnel szeretne kísérletezni az ember, de nem akarja festeni a haját. Szeretném kipróbálni az intenzív vörös árnyalatot is, de még győzködöm magam. Lehet a 8 mosásos verziójával fogok elsőként próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

karolyfiklaudia

2019. április 28.

Én a 318-as intenzív vörös árnyalatot vettem meg. Sötétbarna a természetes hajszínem, erre az állapotára is kentem fel a színezőt. Azzal az elgondolással vettem meg ezt a színt, hogy kicsit feldobja a hajamat vöröses csillogással. De basszus olyan szépen befogta a sötét hajamat, hogy csak ámultam :D. Nagyon tetszik a végeredmény, szép színe van a terméknek abszolút. Puha volt utána a hajam, szépen csillogott. Ajánlani tudom ezt a színt és a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

kacibog83

2019. március 23.

Ez a termék inkább a festék kategóriába sorolható, mint sem színező lenne. Nem igazán ajánlom senkinek, mert a dobozon levő kép nem fedi a valóságot. Konkrétan a világosbarna árnyalatot vettem meg és még úgy is rettentő sötét lett az eredmény, hogy 10 perc után (!) gyorsan lemostam. Mások is így jártak, hogy sokkal sötétebb lett a hajuk, mint azt a színező igérte, így gondolom, nem az én hajtipusom az oka a problémának. Szárítani nem szárított, de én tényleg világosbarnát szerettem volna...ráadásul annak is megörültem, hogy színezőben találtam ilyen árnyalatot. Az az egy szerencsém volt, hogy használat előtt végigolvastam a krémmániás véleményeket :), így felkenés után folyamatosan figyeltem a festék hatását. Aki mégis emellett a termék mellett dönt, legalább egy (vagy kettő) árnyalattal világosabbat vegyen, mint amilyet szeretne a haján látni, vagy válaszon másik, megbízhatóbb festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

abicicaaa

2019. március 1.

A szokitett reszbol teljesen kikopik, de az eredeti hajamat megfogja. Eleg sok hajam kihullik tole a festes utani egy honapban.

Update: mostmar biztos vagyok benne hogy ettol torik a hajam. Egy hete voltam hajvagason, ket napja festettem ezzel, es mar tort a frissen vágott resz! Soha tobbet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

krisztiradics

2019. február 5.

Nem nevezném hajszínezőnek, nekem olyan mint egy rendes hajfesték. Szőkétől a világosbarnáig próbáltam. A hajamat nem szárította. A barátnőm sötétszőke hajára barnát festett, neki viszont pár mosás után kijött. Összességében nekem bejött, viszont aki hajszínezőt keres szerintem vegyen valami mást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid