Schwarzkopf

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBrigii, Módosítva: 2018. július 24.

Kategória:   Hajfestékek

Könnyen használható ápoló hajszínező. A formula argánolajjal gazdagított, gyengéd a hajhoz és ápolja azt a hajtövektől a hajvégekig.

A Palette Color Shampoo a megfelelő hajszínváltoztató az Ön számára, ha:

• olyan hajszínváltoztatót keres, amely gyengéd a hajához vagy különösen természetes hatású
  • szeretne kísérletezni a hajszínével
  • szeretné kihangsúlyozni természetes hajszínét, vagy fokozni annak csillogását

Ár: 500 Ft , Eladó: pilleriin
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Darsa

2021. április 23.

757 (borostyánszőke) árnyalatot használtam festett, 8-as színmélységű, rezes hajon. Pozitívumai közé tartozik, hogy mennyisége elégséges, 2 doboz elég volt a lapockáig érő hajamra, intenzív a színe, szépen befogja a hajat mindenhol, ára baráti, szaga elviselhető. Hátránya viszont, hogy valami förtelmesen szárít, roncsol, aztán hamar kopik a csillogó intenzív szín (2. mosásnál tartok, az alja már kopik. hozzáteszem, hogy a hajam utolsó 15 centije porózusabb, nehezebben fogadja be a festéket, ez is lehet az oka). Sokkal-sokkal sötétebb a szín, mint amit a kódja és a kép alapján gondolna az ember, az én 8-as hajamból 6-os csinált a 7-es. Ez inkább vörös/mahagóni árnyalat, mint rezes, aranyat elvétve sem találok benne, pedig kódja alapján ennek egy enyhén rezes, arany fényű sötétszőkének kéne lennie. Ez egy világos mahagóni barna. Szép szín, csak nem ezt vettem meg. Nem tudom mi lehetne irányadó, ha se a kép, se a kód nem hozza a valóságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

sebojana

2021. április 11.

Középbarna, Fekete csokoládé, Kávébarna és Gesztenyebarna árnyalatban használtam már a hónapok/évek alatt. Tulajdonképpen az első hárommal semmilyen gondom nem volt, mindegyik egy kellemes barna árnyalatot kölcsönzött a hajamnak (a Kávébarna volt azt hiszem, ami szinte teljesen feketére fogta, annak kellett pár mosás, hogy jól nézzen ki). A Gesztenyebarna viszont... totál vörös lett a hajam, és a benne található henna miatt a mai napig az is. Nekem nem roncsolta, nem szárította, egyébként is hullik sajnos a hajam szóval erről nem tudok nyilatkozni, de aki nem szeretné hennával bombázni a haját, amit utána lehetetlen kiszedni, az gondolkodjon el egy másik féltartós hajszínezőn... legyen 4*, mert az ára jó, a tartóssága túlságosan is jó, amúgy meg szeretem a barna árnyalatait (a gesztenyén kívül, természetesen)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

vidaagnes98

2021. március 20.

A 320-as árnyalotot választottam a világosbarna hajam szőkítésére. Nos... 3 doboz után alig volt látható némi változás, úgyhogy nekem ez a termék nagy csalódás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

An90

2021. március 12.

Barna hajam festem vele. Először a 236 gesztenye árnyalattal próbáltam, de az nekem túl vöröses árnyalat lett, ezért utána a 317 diószőkéhez kevertem a gesztenyét, így ha rásüt a nap, akkor nagyon szép rezes árnyalatot értem el. Azóta így használom és elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

bunnyslave

2021. március 11.

Én a 321-es árnyalatot próbáltam az ősz hajszálakat nem fedte

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Én a 321-es árnyalatot próbáltam az ősz hajszálakat nem fedte

Bradshaw

2021. február 17.

Ahhoz képest hogy elhittem ez egy sampon..... NEM. Csak van hozzá egy rossz sampon. Ez egy hajfesték. És annak meg gyenge. Sötétbarna alap hajszín ombre festéssel volt, de nagyon sok volt az ősz hajam. Úgy gondoltam az egészet színezem, egységesítem az alap barna színre. Ha meg nem jó akkor kikopoik mint a többi színező. Ez kb 1 hónapja volt. A szőke részről alig kopik le a FESTÉK (mert ez festék), viszont az ősz hajszálaim virítanak. Adtam a szärnak egy pofont......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Orsolypapp

2021. február 11.

Nagyon elégedett vagyok vele. Én az étcsoki barna színt választottam. Viszont hajszínezőnek nem mondanám, rendkívül tartós a szín, olyan, mint egy rendes hajfesték. A végeredmény sötétebb, mint amit a dobozon feltüntetnek, úgyhogy ennek tükrében válasszon mindenki színt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

haszi79

2021. január 19.

A kávébarnát próbáltam(244-es), az eleve sötétebb barna hajamra: szép sötét árnyalatot adott. Felvitele egyszerű.Egy mosás után még fent van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

KicsiRebel

2021. január 19.

Nekem bevált - a szőkítőt (320) kevertem össze a diószőkével (317), és inkább a diószőke egyik világosabb árnyalata lett a végeredmény :) A hajam sötétszőke, melyben világosszőke melírcsíkok voltak, amik szintén szépek lettek, nem olyan rikítóak :) Első hajfestékem, és mivel úgy láttam, egyedül is fel tudom vinni, így külön öröm volt, hogy jól csináltam, és elégedett vagyok a kapott színnel. Legközelebbi festéskor a 308-as Aranyszőkét fogom kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 19.

vozardomi

2021. január 17.

Középszőke alaphajszín, világosszőke melírok, erős szerkezetű haj. Ilyen az én hajam. A 320-as szőkítőt használtam. Az alját akartam még kicsit szőkíteni, abszolút sikerült annyira, amennyire kívántam. Szép lett a végeredmény, puhított is a hajamon, egyáltalán nem érzem, hogy roncsolta volna. Hidrogén-peroxidos, emiatt csípi a szemem a gőz, és elég kellemetlen a szaga is, de kibírható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid