Schwarzkopf

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2011. december 5.

Kategória:   Hajfestékek

Vivo33

2019. július 14.

Szeretem ezt a típusú hajfestéket. Sötét barna hajamra szoktam a 100as Skandináv szőkét felvinni, és egy kellemes szőke árnyalatot kapok eredményül. Végre egy festék ami meg is szívja a hajam egyéb szőkítés nélkül, és nem csak a dobozon lévő modellen ígérgeti. Nagyon szeretem a hajam színének árnyalatát, amit ennek a hajfestéknek köszönhetek. Korábban a 254es Szuper bézs szőke árnyalatot használtam, azt is szerettem, csak azt megszüntették (de minek) A különbség a kettő között hogy a bézs lágyabb színt adott a hajamnak, míg a skandinávban kicsit több az arany árnyalat, amit én külön imádok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Jmlnike

2019. február 6.

Szuper hamvas szőkét vettem a hajam ombrésan festett szőke aljára, hogy kicsit frissítsem a színt. Sötét lett és zöldes árnyalatú borzadáj...a doboz hátulján a jelzés szerint az egész világos szőkén is világosítania kellett volna, és a barna színt is leszívja kicsit....ehhez képest most majdnem olyan sötét lett a hajam vége mint a barna hajtövem csak legalább libafos zöld...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Traumeel

2018. december 26.

Szuper hamvasszőkét próbáltam ki, nem vagyok maradéktalanul elégedett, kissé csibesárga, hamvasszőkének nem mondanám...... régebben sokkal jobbak voltak a szőke színei, vagy az én hajam változott és más színeket kapok..... nem tudom... a szagáról nem is beszélve, azt hittem sose telik le a hatóidő....összességében max. 2 pont jár

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

mellesleg

2018. december 25.

9.1 hűvös bézsszőke árnyalatot használtam. Kjó :D gyönyörű homokszőke lett a hajam, hamvas, nem sárga. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

madaras

2018. szeptember 12.

Korábban festettem a 220 szőkével,viszonylag jó lett a színe,persze nem teljesen olyan mint a dobozon . De elmegy.

Eléggé gyorsan nő a hajam,így már a töve vállalhatatlan volt. Többféle festéket szoktam használni,de most ez volt otthon. Több szint szoktam összekeverni,így alakul ki a kívánt szín. Maga a festék kikeverés után lila,de nem kell megijedni,nyugodtan fellehet kenni. A szaga viszont nem egy ibolyaillat. Hát középig érő hosszú hajam van,eléggé sok. Mivel csak a tövére kellett,minden tubusból a festék felét használtam el. Az én hajszínem, négyféle színből van kikeverve. Felkenés után,nem csípet,nem éreztem,hogy viszketne a fejbőröm. Használati utasításnak megfelelően hagytam 30-40 percet,aztán lemostam. A hajbalzsamnak jó az illata,megfelelően táplál,viszont nekem a mennyisége kevés,így két tasakot használtam. Kiöblítés után jó selymesnek,és hidratáltnak éreztem a hajam. A hajam színe,nagyon jó lett. A lényeg nekem hogy természetes,finoman visszafogott szint kaptam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Gubana

2018. július 30.

Sziasztok,
kipróbáltam az új 9-1 Hűvös bézsszőke árnyalatot. Már nagyon fakó és vegyes színű volt a hajam a lenövés valamint a kifakult hajvégek miatt, ami a többszöri szőkítések során szinte fehér volt. Bevallom nem szeretek hajat festeni, de muszáj :D
Nagyon elégedett vagyok, mert természetes szép bézsszőke eredményt kaptam :). Egységes és hála nem arany beütéssel !
Hosszú hajam van 2 dobozt simán elhasználtam, 1 kevés lett volna !
Jól döntöttem, máskor is ezt fogom használni !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Sziasztok,
Hosszú hajam van 2 dobozt simán elhasználtam, 1 kevés lett volna !
Jól döntöttem, máskor is ezt fogom használni !

ksnkzd

2018. június 17.

Szeretem ezt a festéket, mert többször is helyretette a hajam színét. Elsőre meglepő eredménye lett, hisz a dobozhoz képest sötétebb árnyalatú lett jóval, de én ezért szeretem! Bár a korábbi 400-asat kerestem, a sötétszőkét, de csak a 400-as középszőke árnyalatát találtam meg, viszont a hajamon nagyon szép sötétszőke lett, és kifejezetten ez volt a célom.
Remélem nem fog kopni nagyon, most majd jól megfigyelem. A négy pont a világosbarna és a középszőke közti natur árnyalat hiánya miatt jár.
Up.: eltelt 4 hét, az ősz hajszálak közül a néhány ledobta a festéket kb. 3. hét után, de a hajam nagy részén nem kopott le, csak a lenövés látszott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

Lizinka

2018. június 15.

Sajnálom, de nekem nem jött be!:( Ez a festék szárította ki leginkább a hajamat pedig már egy jópárat kipróbáltam, kicsivel alacsonyabb árkategóriában is. 800-as árnyalatban használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

feherandie

2017. november 11.

Nem ezért a festékért indultam, de találtam egy szimpatikus világosbarna árnyalatot, amiből felkenve kaptam egy étcsoki színűt... ezzel még nem is volt baj, mert kiderült hogy nagyon jól áll, és mást különben soha nem próbáltam volna ki, viiszoont, egy hete festettem, és már szinte teljesen eltűnt a hajamból a szín, teljesen átüt a saját hajszínem, és még mindig látom, hogy mosódik ki a hajamból folyamatosan..nagy csalódás, csak azért két csillag, mert nem annyira fullasztóan büdös mint az eddig próbált többi festék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Scara

2017. október 30.

Nem sűrűn festem a hajam, mert nem őszülök egyáltalán. Leginkább olyankor nyúlok hajfestékért vagy színezőért, amikor pár árnyalatnyi eltérést, vagy az eredeti hajszínem felfrissítését, kihangsúlyozását szeretném elérni.
Eddig a Casting Creme Gloss termékkel próbálkoztam, de festés után mindig kellett 2-3 hajmosás ahhoz, hogy kezelhető legyen a hajam, ne lapuljon le, ne legyen esetlen és formázhatatlanul puha.

Mivel abból a termékcsaládból megfelelő árnyalatot nem találtam, így erre esett a választásom (557 - rezes szőke, ami régebbi cikkekben arany fényű gesztenyeként volt definiálva). Természetesen -ahogy a képen is- szőkéhez semmi köze, viszont pont olyan gyönyörű arany fényű, közép-gesztenyebarna színt kaptam amilyen a dobozon is volt, ráadásul elnehezült, lelapuló haj nélkül.

Még egy hajfesték sem adta azt a színt ami a dobozán volt, mindig sötétebb lett a végeredmény.
Ezzel viszont teljesen elégedett vagyok és legközelebb is ebből válaszok majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3