Schwarzkopf

Ár:   995 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sziszi0829, Módosítva: 2015. március 3.

Kategória:   Hajfestékek

Ammóniamentes tartós hajfesték. Gazdag színintenzitás. Védelem és ápolás selyemkivonattal.

Reka071

2018. december 15.

Most vettem először, mert sajnos az eddig használt festékből megszüntették a nekem megfelelő színt. Sötétbarnát választottam, valamivel sötétebb lett a hajamon, feketébe hajló, de gyönyörű színe van, tökéletesen fedi az ősz hajszálakat és nem szárította ki a hajamat. Ha nem kopik le korán, biztos, hogy megmaradok ennél a típusnál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

ksnkzd

2018. június 17.

Asötétebb szőkés-barna vagy nagyon világosbarna hajamra most egymást követően kétszer használtam a sötétszőke árnyalatát (400) és talán már jóval korábban is próbálgattam. Viszont mostanra kristályosodott ki, hogy a kapott negatív eredmény bizony ettől a festéktől van: egyrészt nagyon viszketett a fejbőrőm a festés végefelé is meg az azt követő hetekben is. A színe pedig nagyon nem tetszett! Nemhogy sötétszőke nem volt, hanem egyenesen világos vöröses - sárgás árnyalatú lett, és persze a napok múltával ez csak fokozódott. A kopását nem észleltem gyorsnak, ami ebben az esetben nem volt öröm...
A másik problémám, hogy még több hajmosás után is folyt belőle a barna lé...
Még évekkel ezelőtt a középszőkét is próbáltam egyszer, az is nagyon csúnya lett a hajamon, egészen világos vörös.
Up.: rájöttem mi a fő bajom a festékkel. A túlzott, már erős ragyogás, fény, ami nagyon nem volt életszerű, sőt... Nem egészséges hajat, hanem egy mű ragyogást, adott, de nekem ez nagyon nem jön be, jobban szeretem a természetközeli árnyalatot, fényt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

A másik problémám, hogy még több hajmosás után is folyt belőle a barna lé...

Akisvoros

2017. december 5.

Nagyon jó egyik kedvenc jól bevált hajfestékem! Konkrétan a sötét fahéj árnyalatot imádom ami a képen is szerepel. DE! Csak és kizárólag megbízható helyről vegyétek meg! (müller, dm, rossmann)

Az ára nem véletlenül ennyi. Most kivételesen egy százforintos boltban vettem meg mert csak 520 forint volt egy dobozzal és kellett kettő a teljes fedéshez. A gyönyörű rézvörös hajamból színjátszós bordós piros lett.... Soha többet nem spórolok ilyesmin. Ti se tegyétek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

petrevici

2017. augusztus 4.

240 - es árnyalatát használtam. A festéket könnyű felvinni, egyszerű használni. A színe olyan lett, mint a dobozon. A kiindulási szín világosabb volt. Ammónia mentes emiatt nem roncsolt, nem hullik a hajam tőle. A tartósságot még nem tudom megítélni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Melszi

2017. május 29.

A 711-es gazdag violet árnyalatát vettem, tényleg olyan lett a színe, mint a képen. Nem roncsolta a hajam, szép puha és nagyon fényes. Nem csalódtam benne, sőőőt....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

jakobs

2017. február 3.

Nekem a 300-as van a hajamon és megvan a következö festésre is ugyanez mert ezt a színt kerestem sokáig.Az hogy ammonia mentes egy ráadás.Nekem pont olyan színü lesz a hajam mint a dobozon ábrázolt.Kicsit lehetne csillogobb a hajam utána de amugy jo.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Sipor

2016. december 24.

A 711-es gazdag violet színnel festett be a húgom néhány tincset a festetlen hajamon. Nem a fedőtincsekre kentük, hogy ne látszódjon, ha lenő.
A szín gyönyörűszép lila lett, de NAGYON gyorsan kikopott :( Azért hagyott némi vöröses fényt azokon a tincseken.
Kicsit szárította a hajvégeket, úgyhogy szerencse, hogy nem az egész hajamra borítottuk rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Lina14

2016. november 29.

én a 390 világos rézvöröset vettem meg. elsősorban sajnos ez nem rézvörös, hanem piros-vörös. másrészt nagyon sokat enged magából mosáskor, gyorsan ki is kopik a hajból. nagyon megijedtem, miután felraktam, mert konkrétan fekete lett a festék, amíg ült a hajamon. lelkiekben felkészültem, de szerencsére vörös lett a végeredmény. nem annyira vészes, de nem szerettem meg

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

balazsdora

2016. augusztus 20.

Ammóniamentes hajfestéket kerestem, így bukkantam rá erre a termékre. A 390-es világos réz árnyalatot választottam, az itt olvasottak alapján rögtön két dobozzal vettem félhosszú hajamra. Engem mostanában fodrász fest, mert otthon csak bénázok, fel is kent másfél doboznyit. Nem mart, nem viszketett. Szép színe lett. Csak az a bökkenő, hogy nem világos réz, hanem annál két-három árnyalattal sötétebb. Ami számomra külön bosszantó, hogy az általam gyűlölt pirosas beütéssel... A tartósságáról nem tudok még beszámolni, egyelőre kap négy csillagot, kis jóindulattal, a többit meg majd meglátom. Update: Eh, nagyon nem tetszik ez a lakossági vörös a fejemen, még egy pontot levonok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Kingucii

2016. július 19.

A 755 -ös barna van meg. Ma kentem fel, és amit tapasztaltam:
1: Nem büdös, szóval valóban ammóniamentes
2. Kevesellem a benne lévő festéket, de sebaj, elég lett.
3. Viszonylag könnyen lejön a festék a bőrről.
4. Gyönyörű színe van.
Azt, hogy mikor lesz a következő hajfestés még nem tudom, kíváncsian várom meddig fogja be.
Eddig 4*
UPDATE: Hát, eleinte valóban nem volt nagyon szaga, de amikor kimostam belőle még éreztem, aztán a következő hajfestésnél is, hiába raktam pakolást, mostam meg sokszor a hajam. A dobozban volt egy balzsam, amitől puha lett a hajam, de kevés.
1dobozkával vettem, de nagyon kevés van benne.. Nem igazán éri így meg...:(-1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

A 755 -ös barna van meg. Ma kentem fel, és amit tapasztaltam:
1: Nem büdös, szóval valóban ammóniamentes
2. Kevesellem a benne lévő festéket, de sebaj, elég lett.
3. Viszonylag könnyen lejön a festék a bőrről.
4. Gyönyörű színe van.
Eddig 4*
1dobozkával vettem, de nagyon kevés van benne.. Nem igazán éri így meg...:(-1*

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.